izglītojoša un praktiska 2h lekcija
Darba vides ergonomija
Praktisks seminārs ar fizioterapeitu- kā izveidot savu darba vidi par labāku vietu SEV.
Izprotot sava ķermeņa uzbūvi un kā mēs esam veidoti, varam palīdzēt sakārtot darba vietu un darba dienu tā, lai tā nenodarītu sev pašam pāri.
Ar nelielu ieskatu sava ķermeņa anatomijā ir iespēja iekārtot darba vidi tā, lai nenodarītu sev pāri, bet tieši otrādāk- tā var būt ērta un Tev piemērota.

Nogurums jau dienas vidū, saspringums un pat sāpes kakla un plecu daļā, muguras lejas daļas sāpes un kāju tirpšana,…šīm nevajadzētu būt sajūtām, kuras saistās ar Tavu darba dienu.

Bieži vien savā darba telpā mēs pavadam lielu daļu dienas, līdz ar to ir ļoti svarīgi lai šī vide būtu iekārtota pareizi un atbilstoši tieši tavām ķermeņa vajadzībām. Paanalizējot savu pozīciju pie darba galda un pat darba telpas apgaismojumu un iespējamās aktivitātes vajadzīgajās pauzēs (Pieauguša cilvēka spēja bez pārtraukuma koncentrēties ir 40-90 min. Jums ir vajadzīgas PAUZES!), tas var likt justies labāk gan darbā, kā arī enerģijas pilnam pēc draba dienas.
Karlīna Vorda
Karlīna ir nosvērta un mērķtiecīga un nelaidīs garām nevienu iespēju pilnveidot sevi profesionālajā jomā. Studējusi Rīgas Stradiņa Universitātē rehanibiltācijas un fizioterapijas nodaļā.
Pēc studijām devusies uz Mančesteru papildināt zināšanas studējot Salfordas Universitātē, kā arī turpinot profesionālo attīstību un izaugsmi strādājot privātajā neiroloģijas klīnikā Mančesterā.
Šobrīd Karlīna ar ģimeni ir atgriezusies Latvijā, bauda dzīvi un dodas pretī jauniem izaicinājumiem, šoreiz Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīcā.
Pieteikt lekciju
No 200 EUR
Lekcija 2h garumā ar teorētisku un praktisku darbošanos.
Pieteikt
SAZINIETIES AR MUMS
Zvaniet mums mob. +371 28346634
Benefits SIA
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu mājaslapā.
Sapratu un pieņemu
Close
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.