Fiziska pieredze
Lai cik saspringta būtu biroja ikdiena, darbā bieži pietrūkst aktivitātes. Tāpēc piedāvājam priekpilnas un aktīvas nodarbes, kas palīdzēs darbiniekiem izkustēties, neejot uz sporta zāli. Dejas, joga, vingrošana, rīta rosme, vingrinājumi, kas tonizē pēc ilgstoša darba ar datoru, orientēšanās telpās un citas ne mazāk interesantas aktivitātes atradīsiet šajā sadaļā
Walking Fox
Walking Fox piedāvā uzņēmumiem iepazīties ar vienkāršiem veselības veicināšanas pasākumiem, kuri ir pielietojami patiešām ikvienā darba vietā, lai mazinātu tos veselības riskus, ko rada darba vide.

Darba vingrošana īpaši piemērota visiem sēdoša darba darītājiem, personām ar augstu psihoemocionālo stresu darba, kā arī ikvienam, kam darba pienākumu veikšanai ilgstoši jāpielieto vienveidīgas ķermeņa pozas (darbs pie konveijera, autoremonta darbnīcā u.tml.).

Darba vingrošanas pasākumu mērķis ir vairot darbinieku izpratni par ikdienas fizisko aktivitāšu nozīmi veselības nostiprināšanā un slimību profilaksē, izveidot jaunus paradumus veselības nostiprināšanā un uzturēšanā, kā arī paaugstināt darbinieku motivāciju caur darba devēja izrādītajām rūpēm par darbinieku veselību.

Nodarbībai nav nepieciešams sporta apģērbs vai apavi.
Optimālais dalībnieku skaits līdz 20.
No 75 EUR
Minigolfa vakars
Minigolfa spēle notiek 18 celiņos ar dažādām figūrām un ierobežojumiem. Katrā laukumā ir viena bedrīte vai figūra, kurā jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Lielā golfa mazais brālis "Minigolfs" piedāvā minigolfa spēles vakaru Mežaparkā:
· Divu stundu gara aktīva atpūta brīvā dabā;
· Nesteidzīga atpūta īpaši JUMS izgaismotā minigolfa parkā;
· Īpašs spēles inventārs, kas piemērots spēlei tumsā;
· Spēles pamatu apgūšana un "knifiņu" atklāšana;
· Interesanti un grupas noskaņojumam pielāgoti spēles noteikumi;
· Vieta, kur novietot līdzi paņemtās uzkodas;
· Uzvarētāja apbalvošanas ceremonija.

Norises laiks: 21:00 – 23:00, Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembris
Ieteicamais dalībnieku skaits: līdz 40 personām.

Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Lindy - Hop meistarklase birojā
Lindy Hop ir atraktīva un dzīvespriecīga pāru deja, kas radusies ASV 20.gadsimta 30.gados, Hārlemā melnādaino iedzīvotāju vidū.

Šajā džeza ēras dejā tiek izmantota elpu aizraujoša akrobātika un improvizācija. Latvijā šo deju labāk atpazīstam ar nosaukumu 'rokenrols'.

Lindy Hop dejo džeza, rokenrola, swing un arī elektro swing mūzikas pavadībā. Lindy Hop sevī ietver dažādu deju soļus, piemēram, čarlstons, bugi vugi, džezs.

Jūsu kolektīvs iegūs pilnīgi jaunu pieredzi par Amerikas kultūras vērtībām, kā arī praktiskas zināšanas šī deju stila pamatos. Divu stundu garumā jums būs iespēja lieliski izklaidēties, aktīvi izdejoties un saliedēt kolektīvu. Dejas iespējamas gan pāros, gan solo variantā, tāpat arī nodarbību intensitāte tiek pielāgota atbilstoši kolektīvam.

Nodarbībām ieteicams ērts apģērbs un apavi. Optimālais dalībnieku skaits līdz 30, nodrošinot atbilstošu telpu, kur visi ērti justos kustībā.
255 EUR
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.

Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.


Cenas norādītas bez PVN
no 200 EUR
Aktīva izdejošanās birojā
Ja visa diena jāpavada birojā pie datora, vai vienkārši kolektīvam darbā nesanāk daudz kustēties, tad produktīvai dienai lieliski palīdzēs sagatavoties aktīva izdejošanās.

Izdejošanās pēc savas būtības un rezultāta ir līdzīga rīta vingrošanai, tikai fizisku vingrinājumu vietā jūsu kolektīvs tiks ierauts aktīvos deju ritmos. Šāda izdejošanās tonizēs ķermeni un dos enerģiju visai atlikušajai dienai.

"Dejotprieks" vadītājas un pasniedzējas Ineses Zariņas pavadībā jūsu kolektīvs lieliski pavadīs laiku, vienlaikus uzlabojot asinsriti, smadzeņu darbību un tonusu.

Inese Zariņa profesionāli nodarbojas ar sporta dejām un ir Latvijas čempione Standartdejās un Pasaules čempionāta Standartdejās fināliste, kas ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē un "C" kategorijas sertifikātu fitnesā.

Vislabāk jutīsieties brīvā apģērbā vai sporta tērpā.

Dalībnieku skaits nodarbībai līdz 30. Nepieciešama telpa, kurā noteiktais dalībnieku skaits jutīsies brīvi
100 EUR
Minigolfs ar kolēģiem
Minigolfa spēle notiek celiņos ar dažādām figūrām un ierobežojumiem. Katrā laukumā ir viena bedrīte vai figūra, kurā jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Lielā golfa mazais brālis "Minigolfs" piedāvā:
· Trīs stundu gara aktīva atpūta brīvā dabā vai birojā;
· Jautrība un sportiska spriedze;
· Spēles pamatu apgūšana un "knifiņu" atklāšana;
· Interesanti un grupas noskaņojumam pielāgoti spēles noteikumi;
· Viss spēlei nepieciešamais inventārs;
· Uzvarētāja apbalvošanas ceremonija.

Cenas norādītas bez PVN
No 440 EUR
Darba balles deju meistarklase
Balles dejas - Valsis un Tango vienmēr būs modē, un nekad nav par vēlu iemācīties pamatus.

Valša un Tango meistarklase būs tieši laikā, lai padarītu gaidāmo darba balli vai saviesīgo kolektīva pasākumu īpaši svinīgu.

"Dejotprieks" vadītājas un pasniedzējas Ineses Zariņas pavadībā jūsu kolektīvs ne tikai lieliski pavadīs laiku, vienlaikus baudot lielisku atmosfēru, bet arī iegūs pašpārliecinātību un bagātinās savas zināšanas par balles deju kultūru un etiķeti.

Inese Zariņa profesionāli nodarbojas ar sporta dejām un ir Latvijas čempione Standartdejās un Pasaules čempionāta Standartdejās fināliste, kas ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē un "C" kategorijas sertifikātu fitnesā.

Dalībnieku skaits nodarbībā līdz 22.
Nodarbībai nepieciešams atbrīvot telpu, kurā atbilstošais cilvēku skaits ērti jutīsies pārvietojoties.
Lai labāk justos un skaistāk sanāktu, ieteicams paņemt dejām atbilstošus maiņas apavus.
100 EUR
Interaktīvā pilsētas kvesta spēle
Spēles laukums ir pilsēta. Pa Rīgas centru ir izkaisīti virtuālie kontrolpunkti. Katra komanda saņems iPad, kurā ir atvērta spēles aplikācija. Tajā Jūs redzēsiet kontrolpunktus kartē un kad nokļūsiet kādā no kontrolpunktiem, jums būs jāizpilda uzdevums – jautājums vai aktīvs/jautrs foto izaicinājums.
Spēles laikā komandām būs jāveic dažādi uzdevumi, kas pārbaudīs dalībnieku spējas orientēties, socializēties, plānot veicamo darbu kārtību un strādāt komandā.
Spēlējot šo spēli, būs iespēja jautri pavadīt laiku ar kolēģiem, darot ko pilnīgi atšķirīgu nekā parasti, tādejādi labāk iepazīstot vienam otru, paralēli izstaigājot skaistas vietas Rīgā, pavadīt dažas stundas aktīvi darbojoties, un ieraugot detaļas, ko ikdienā nepamanām - forša iespēja paraudzīties uz Rīgu ar citām acīm.
Komandas, kuras dotajā laikā izpildīs visvairāk uzdevumus un tās, ar vislabākajām bildēm, kas atbilst uzdevumiem, saņems balvas.

Spēles ilgumu var izvēlēties, bet mēs iesakām 2,5 - 3 stundas. Komandas veidojam no 5-8 cilvēkiem lielas.

Spēles sākuma un beigu punkts var tikt mainīts atkarībā no situācijas. Pēc spēles baigām tiks izveidots virtuāls foto albums ar spēles laikā uzņemtajām fotogrāfijām, ko spēles dalībnieki vai uzņēmums var izmantot savām vajadzībām.

Papildus iespējas:
Šī spēle ir lielisks veids kā uzņēmuma vadība var redzēt kā darbinieki strādā un sadarbojas izklaidējošos un vienlaicīgi izaicinošos apstākļos. Spēli var piemērot Jūsu uzņēmuma vajadzībām – mēs varam pievienot jautājumus no iepriekš notikušām mācībām, likt spēles dalībniekiem atbildēt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmuma misiju un vērtībām, ielikt video ziņas no uzņēmumā svarīgiem cilvēkiem, produktu attēlus un citas lietas.
Spēli iespējams izveidot citā pilsētas daļā vai jebkurā citā vietā.


Cena norādīta aptuveni 10 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Interaktīvas viktorīnas - spēļu šovi
Spēļu šovi – Interaktīvas viktorīnas un aktivitātes.

Tā ir multimediāla un interaktīva izklaides un balsošanas sistēma pasākumiem! Nekādu papīra lapiņu un zīmuļu – atbildes uz viktorīnu jautājumiem tiek sniegtas ar īpašām bezvadu pultīm un punkti tiek skaitīti automātiski.

Tas izskatās līdzīgi, kā zināmās TV spēles, piemēram, «Gribi būt miljonārs?», «Prāta banka», «Jeopardy» u.c. taču jūsu pasākumā un daudz jautrāk! Atbilstoši pasākuma tematikai un klienta vajadzībām, tiek izveidotas dažādu jautājumu un aktivitāšu kārtas. Pateicoties plašajām iespējām, var izmantot daudzas papildspēles un izklaides iespējas, piemēram, virtuālās zirgu skriešanās sacīkstes, laimes ratu, talantu konkursu ar auditorijas balsošanu u.c. Viktorīnu var spēlēt gan komandās, gan individuāli. Ir iespējams pielāgot individuālu dizainu, jautājumus un aktivitātes atbilstoši pasākuma scenārijam.

Spēļu šovu sistēmu iespējams izmantot arī, lai novērtētu darbinieku viedokli, kā arī izstādēs un semināros, lai uzzinātu klientu viedokli. Turklāt ir pieejama arī iegūto datu analīze par katru jautājumu.


Papildus nepieciešams ekrāns vai projektors un apskaņošana.
Pakalpojums pieejams - LV, ENG, RUS valodās
Cenas norādītas bez PVN

No 550 EUR
Paukosanas pamati biroja darbiniekiem
Paukošana ir cēls, unikāls un aizraujošs Francijā radies cīņas sporta veids. Šajā sporta veidā tiek izmantoti triju veidu ieroči - florete, špaga vai zobens un aizsargtērps, atkarībā no izvēlētā ieroča. Uzdevums - triju minūšu laikā veikt piecus pieskārienus pretiniekam. Nodarbībā tiek attīstīta koncentrēšanās spēja, reakcija, lokanība un veiklums, kā arī stratēģiskā domāšana un domāšanas ātrums.

Nodrošinām visu nepieciešamo inventāru – speciālo aizsargtērpu un ieročus, katram dalībniekam norādot sava apģērba izmēru un, vai ir labrocis/kreilis. Ir pieejams rezultāta aparāts ar fiksatoru.

Līdzi jāņem: sporta apģērbs (vēlamas garās bikses) un sporta apavi. Nepieciešams telpas nodrošinājums.

Minimālais dalībnieku skaits: 2, maksimālais: 10.

Nodarbības ilgums: 1.5 h

No 780 EUR
Novusa turnīrs

Novuss ir iecienīta spēle gan brīvā dabā, gan iekštelpās. Var spēlēt gan liels gan mazs, gan vecs gan jauns.
Novuss ir stratēģiska spēle, kas palīdz asināt prātu, lai uzveiiktu pretinieku, kas vienmēr lieti noder darba vidē, domāt un bot soli priekšā klientam, lai zinātu kā palīdzēt!
Lai uzvar labākais!

Cenā iekļauti trīs galdi


Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
Stresa izlādes boksa maiss birojā
Darba nedēļas laikā birojā tiek uzkrāts liels daudzums dažādu emociju - gan pozitīvas, gan negatīvas. Jau sen pierādīts, ka emociju apspiešana tikai vairo spriedzi un var novest pie emocionālām un fiziskām saslimšanām.

Boksa maiss Jūsu birojā ir lieliska iespēja, kā darbinieki caur jokiem un "dauzīšanos" var atbrīvoties atbrīvoties no stresa un spriedzes, tajā pat laikā uzlabojot arī ķermeņa tonusu un garastāvokli.

Līdz ar boksa maisu vai "bumbieri" tiek nodrošināti arī boksa cimdi dažādos izmēros, gan kungiem, gan dāmām.

Pirms darba dienas sākuma boksa maiss vai maisi tiek nogādāti Jūsu birojā, un sagatavoti dienai.

Nav nepieciešami stiprinājumi vai būvniecības darbi, jo maisi tiek balstīti uz zemes. Darbiniekiem nav nepieciešams arī sporta apģērbs.

Cenas norādītas bez PVN
No 100 EUR
KasTeKust - kustīgie foto
Esam pieraduši pie klasiskajām, stīvajām foto, bet nu ir iespēja izmēģināt arī foto ar kustībām, kuras atspoguļosies fotogrāfijā, tas ienesīs daudz prieka un jautrības Jūsu darba ikdienā.

Tiks izveidots individuāls grafiskais noformējums katram klientam, tāpēc KasTeKust ir unikāls piedzīvojums tieši jūsu kolektīvā. Tāpat arī iespējama kustbilžu saņemšana uzreiz
savā viedtālrunī pasākuma laikā, par ko priecāties un dalīties ar draugiem.


1h - 250 EUR
2h - 350 EUR
3h - 450 EUR
Katra nākamā h + 100 EUR
No 250 EUR
Biroja boksa nodarbība
Kad birojā valda spriedze, ir labi to izlādēt produktīvi. Biroja boksa nodarbība sniegs ieskatu boksa vēsturē un ļaus darbiniekiem pašiem izmēģināt vienkāršas boksa kustības un tehniku. Pozitīvi uzlādējošs piedzīvojums čempiona pavadījumā.

Ja vēlaties vairāk izklaidējošu nevis sportisku piedzīvojumu, tad iespējams pat nepārvilkt sporta drēbes.
Nodarbība Boksa tehnika iesācējiem paredzēta ne tikai spēka, bet arī veiklības attīstīšanai. Boksa tehnikas apmācībā neietilpst sarežģītas boksa sitienu sērijas un sarežģītas tehnikas apgūšana, jo nodarbības dalībnieks vēl nav apguvis boksa pamatus un viņa koordinācija vēl nav sasniegusi nepieciešamo prasmes līmeni. Pamatā tiek apgūtas 1 - 5 sitienu sērijas gan aizsardzībai, gan uzbrukumam.

Nodrošinām nepieciešamo inventāru katram dalībniekam atkarībā no sieviešu un vīriešu skaita.

Līdzi jāņem: sporta apģērbs, sporta apavi. Nepieciešams telpas nodrošinājums.

Minimālais dalībnieku skaits: 2, maksimālais: 5

Nodarbības ilgums: 1.5 h


170 EUR
Foto orientēšanās
Aktīva, aizraujoša iespēja pavadīt dienu. Stundas palidos nemanot. Komandu spēle ar orientēšanās pamatiem. Laiks nav ierobežots, bet Tev un Tavai komandai ir jāpaspēj pirmajiem!

Ta nav klasiskā orientēšanās ar vienk skriešanu pa mežu un punktu meklēšana. Šajā orintēšanās spēlē katra komanda tiks pie savas kartes ar norādēm un fotouzņēmumiem un pēc šīm divām kartēm vadoties jāatrod šie fotogrāfijās uzņemtie punkti.

Par balvām labākamajām komandām, jāvienojas atsevišķi.Cenas norādītas bez PVN
No 420 EUR
Galda futbols
Gandrīz jau kā īsts FIFA čempionāts, tikai mazākā izmērā un bez liekas fiziskās piepūles 90 minūšu garumā. Čempionāts biroja galda futbolā. Uzvarēs tas, kurš noteiktajā laikā visvairāk iesitīs bumbas pretinieka vārtos. Darbošanās notiek gan komandās, gan dueļos.

Piedāvājumā: 4 daldi, par papildus galdiem +50 EUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda teniss
Galda teniss ir interesanta un aizraujoša spēle dažādos pasākumos. Tā ir viegla un aizraujoša izklaide. Tas sevī aptver gan fizisku slodzi, gan atpūtu nos smagākas darba dienas.

Pārspējiet savus kolēģus ar savu reakciju un veiklību bumbiņspēlē. Spēle notiek uz punktiem un uzvarētājs var būt tikai viens, kā jau īstās spēlēs pienākas. Kļūstiet par savas darba vietas pirmo raketi galda tenisā!

Pakalpojumā ietilpst 4 galdi, par papildus galdiem +50 RUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda hokeja čemionāts
Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties!
Uzrīkojiet savā darba vietā vai darba pasākumā paši savu hokeja čempionātu. Pie tam, tam nebūs vajadzīgs ne ledus laukums, ne slidas, nedz arī lielās hokeja formas. Uzrīkojiet galda hokeja čempionātu.

Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties! Šī būs arī lieliska koletīva un komandas saliedēšanas spēle un iespēja. To varat spēlēt gan komandās, gan viens pret viens. Klusāk kā īstā hokeja arēnā, diez vai sanāks.


Pakalpojumā ietilpst 4 galdi

Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
Karaokes sadziedāšanās

Paņem mikrofonu un sajūties kā superzvaigzne. Dziedi savas mīļākās un pilnīgi jaunas dziesmas.
Uzrīkojat ofisa dziesmu svetkus, sadziedāšanas pasākumu vai paši savu karaokes čempionātu. Tas viss ir iespējams!

Brīžus, kad vajadzēs atelpu no dziedāšanas, noskaņu papildinās dažāda stila mūzika vai vadītāja vokālā programma.


Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Virtuālās realitātes izklaide birojā

Vai zini kas ir virtuālā realitāte? Tā ir datora radīta trīsdimensiāla vide kurā Jūs varat mijiedarboties ar redzamajām lietām, lai to panāktu, ir nepieciešama speciāla VR sistēma.

Atšķirīgi no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiska domāšana bet arī fiziska izturība, jo jau pēc piektās spēles minūtes, jutīsiet kā viss ķermenis tiek fiziski nodarbināts.

Mūsu piedāvājumā ietilpst līdz pat 35. un vairāk spēlēm, ar visdažādākiem žandriem. Varēsiet iejusties profesionāla kalnu slēpotāja, lokšāvēja, zombiju iznīdēja un daudzās citās lomās. Uzrīko turnīru un sacenties ar kolēģiem par augstākajiem rezultātiem.

Pakalpojuma ilgums no 2-8h
Iesakām rēķināt vismaz 10 minūtes uz katru darbinieku.

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Andžeja Grauda bungu skola

Bungu spēlēšana paātrina sirdsdarbību un asinsriti gluži kā aerobais treniņš. Šī procesa laikā tiek nodarbināta gan kreisā (racionālā, lineārā), gan labā (radošā, intuitīvā) smadzeņu puslode.

Team building aktivitāte - bungu aplis, kas rada iespēju iepazīt kolēģus citā līmenī. Tas ļauj iepazīt sevi cita līmenī. Bungu skaņa un ritms ir jāizlaiž caur ķermeni un jāsajūt.

Bungu spēlēšana tiešā veidā vieno cilvēku ar Zemes vibrācijām, palēninot mūsu smadzeņu viļņus līdz 8 cikliem sekundē, kas ir tāda pati frekvence kā mūsu planētai, turklāt bungu spēle dziedē arī cilvēka enerģijas lauku.
Spēlējot bungas mēs arī kļūstam pārliecinošāki un drošāki par sevi un savām spējām.
Bungošana un mūzika maina veidu,kā mēs redzam cilvēkus , apstākļus un notikumus sev apkārt.


Cenas norādītas bez PVN
270 EUR
ARKADE.LV retro spēles!

BVisas jūsu bērnības mīļākās Arkādes un Konsoļu spēles vienā Retro Arkādē, kuru Jūs varat pasūtīt uz savu pasākumu jau tūlīt.
Atgriezies savā bernībā vai aizved turp savas atvases Arkāde ir ērti pārvietojama un noliekama uz jebkura galda vai stabilas virsmas
Izbaudīt īstu sacensību garu darba dienas vidū!

Arkāde ir ražota un programmēta Latvijā

Cenas norādītas bez PVN
No 120 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.
SAZINIETIES AR MUMS
Zvaniet mums mob. +371 28346634
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!