Komandas izglītošana
Zināšanas ir vērtīgs instruments Jūsu darbinieka rokās, lai kopā augtu un attīstītos.
Motivācija un smadzeņu darbnīca
Pēteris Urtāns, Rīga Brain madzeņu treniņu centra vadītājs, medicīnas speciālists ar ergoterapeita grādu, specializējies psihiatrijā un ieguvis paplašinātu apmācību smadzeņu autotreniņu metodikas pielietošanai pie ASV un Kanādas speciālistiem.

Vairāk nekā 10 000 stundu praktiskas pieredzes, strādājot individuāli ar vairāk nekā 4500 cilvēkiem, lai dotu viņiem iespēju sasniegt optimālu smadzeņu darbību, dzīves kvalitātes paaugstināšanai.Lekcijas ietvaros dzirdēsiet:
iepazīstināsim ar RigaBrain izstrādāto motivācijas modeli;
ko mums dod motivācijas esamība;
kur smadzenēs mājo motivācija;
kā motivācija ir saistīta ar mūsu smadzeņu darbību, emocijām un bioķīmiju;
kas būtu jādara, jādomā, lai rastos motivācija rīkoties;
kādi domāšanas veidi un darbības veicina motivāciju;
iepazīsti, kas veido un kā izmantot motivāciju savā labā;
motivāciju mazinošie aspekti;
kā pareizi ir jāformulē jautājumi, lai tie aktivizētu smadzeņu procesus, kas veicina motivāciju.


Cenas norādītas bez PVN

No 630 EUR
Iedarbīga lietišķā sarakste e-pastā latviešu vai angļu valodā
Praktiska un lietderīga nodarbība, kā efektīvi izmantot lietišķo saraksti, lai sasniegtu vēlamo rezultātu ātrāk un iedarbīgāk. Lektore: valodas un lietišķās saziņas eksperte Aiga Veckalne.

E-pasts ir pilnībā mainījis mūsu darba ikdienu un saziņas ieradumus, un darbadiena nav iedomājama bez vairāku e-pastu izlasīšanas un uzrakstīšanas. Tomēr nākas saskarties ar vēstulēm, kuras ir neskaidras un nesaprotamas, kas veicina pārpratumu rašanos, un šķietami vienkāršais un ātrais saziņas veids drīz vien kļūst par "laika zagli" un stresa cēloni, izraisot nebeidzamu apburto vēstuļu lasīšanas un rakstīšanas loku.

Savukārt efektīvi pārvaldīts e-pasts un noteiktu nerakstītu likumu un etiķetes pamatprincipu ievērošana palīdz kontrolēt vēstuļu apstrādei veltīto laiku un enerģiju, kā arī izvairīties no saziņas pārpratumiem.

Mācību programma:
 • Elektroniskā pasta etiķete – attīstība, pamatprincipi, jaunākās tendences
 • Domas formulēšana, teksta veidošanas principi; uzdevumu nodošana e-pastā
 • Garu vēstuļu sakārtošana un noformēšana, garu vēstuļu lasīšana
 • Iedarbīga e-pasta struktūra
 • Formāla un neformāla uzruna, sasveicināšanās un atvadīšanās
 • Visbiežāk pieļautās kļūdas elektroniskajā sarakstē
 • Komunikācija pretenziju un citu negatīvu ziņu gadījumā
 • Ieteikumi pareizai un saprotamai saziņai latviešu valodā, biežāk sastopamās kļūdas tekstā
 • Noderīgi resursi un literatūra

Dalībnieku ieguvumi:
 • Skaidra un apzināta izpratne par lietišķās elektroniskās sarakstes etiķetes pamatprincipiem un tendencēm
 • Uzlabota lietišķās elektroniskās sarakstes efektivitāte
 • Pilnveidota izpratne par lietišķajā sarakstē izmantojamo valodas stilu un intonāciju
 • Ieteikumi pareizai un saprotamai saziņai latviešu valodā
 • Prasme veidot un atbildēt uz negatīvo ziņu vēstulēm
 • Spēja argumentēt un prezentēt savu viedokli lietišķajā sarakstē
 • Informācija par ikdienā izmantojamiem rīkiem un avotie

Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Runas māksla kopā ar Viesturu Meikšanu
Kā kļūt par interesantu, pārliecinātu un harizmātisku runātāju, kurā auditorija klausās ar interesi un seko līdzi katram pateiktajam vārdam? Kā zināt, KO TEIKT? Tas ir iespējams, apgūstot profesionālus komunikācijas instrumentus dažādiem publiskajiem pasākumiem un ikdienai! Ikviens var kļūt par komunikācijas virtuozu, iemīlot to, kā runā un uzstājas!
Runas skolas kompetence ir sniegt piemērotas prasmes un zināšanas, lai jebkurš varētu ilgstoši iegūt un noturēt auditorijas uzmanību, un palikt šīs auditorijas atmiņā uz ļoti ilgu laiku.
Kopā ar režisoru, lektoru un Runas skolas dibinātāju Viesturu Meikšānu, praktiskās darbnīcās un lekcijās Jūsu kolektīvs var apgūt prasmes, kas uzlabos ne tikai profesionālos rezultātus un pārdošanas apjomus, bet arī ikdienas komunikāciju. Tieši tādēļ Runas skolas nodarbības iecienījuši kā lieli un atpazīstami Latvijas uzņēmumi, gan arī individuālie, mazie biznesi un valsts, pašvaldību iestādes.

*Lekcijas par Jūsu uzņēmumam aktuālāko komunikācijas tematu
Publiskās runas pamati – darbnīca
Storytelling – darbnīca
Pitch, pārliecināšanas runu darbnīca

*Formāts un apjoms tiek pielāgots.
**Lekciju garums ir no 1 līdz 4 stundām.
*** Praktisko darbnīcu ilgums ir no 4 – 15 stundām.

Viesturs Meikšāns –
Ieguvis divas augstākās izglītības starptautiskajā mārketingā un teātra mākslā, kā arī darba pieredzi vienā no pasaules TOP 5 auditorkompānijām, Viesturs apguvis spēju prast paskatīties uz biznesa pasauli caur netipiski radošu, režisorisku perspektīvu. Un tieši šajā kursā māksla noturēt auditorijas uzmanību cieši savijas kopā ar zināšanām par mārketinga tendencēm. Viesturs ir iestudējis vairāk kā 30 izrādes un ir vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielā Mūzikas Balva un Dienas Kultūras balva laureāts, Runas skolas dibinātājs, lektors, kā arī TEDx Rīga konsultants.


Cenas norādītas bez PVN
No 380 EUR
Produktivitāte no smadzeņu darbības principiem.
Produktivitāte nav sprints, bet gan maratons!

Produktivitāti nevar panākt ar gribasspēku vai tērējot milzu iekšējos resursus. Ilgtermiņa produktīva cilvēka smadzeņu darbību nosaka optimāli smadzeņu ritmi, kas nodrošina efektīvu enerģijas patēriņu un spēj atbrīvot, kā arī neuzkrāt kavējošos faktorus.

Kavējošie faktori var būt visdažādākie – personīgi, profesionāli un pat iedzimti. Par metodēm kā strādāt ar savu prātu, balstoties tikai un vienīgi uz smadzeņu darbības principiem, dalīsies RigaBrain sociālā biheiviorisma un smadzeņu darbības pētnieks Andrejs Kozlovs.


Ko iegūsi no lekcijas:

 • izpratni par smadzeņu darbības principiem, lai panāktu savu paša efektivitāti;
 • zināšanas un iemaņas darbā ar saviem apbalvošanas mehānismiem;
 • skaidru rezdzējumu savas attīstības dinamikai;
 • izpratni kā uzturēt savu smadzeņu darbību optimālā stāvoklī.

Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Lekcija "Motivation Is A Powerful Weapon, Yet Tricky Tool."
Reizēm ir patiešām viegli iegūt motivāciju, un tu atrodies saviļņojuma virpulī. Citreiz ir gandrīz neiespējami izdomāt, kā sevi motivēt, un tu esi iesprostots nāves alejā. Šajā lekcijā ir iekļautas labākās idejas un noderīgākie pētījumi par to, kā iegūt un palikt motivētam un kā strādāt ar motivāciju.

Lekciju vada Andrejs Kozlovs, PR un Mārketinga speciālists jau 9 gadus, attīstības projektu vadītājs Smadzeņu treniņu centrā RigaBrain, ieguvis doktora grādu Austrijā.

Lekcijā tiek runāts par apzinātību, kā cilvēkam pašam kontrolēt savu motivāciju un kā strādāt ar to, lai tā palīdzētu individuālai pašizaugsmei, kā arī strādājot komandā. No smadzeņu darbības procesiem līdz atkarību izslēgšanai savā dzīvē.


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Nosaki savu ķermeņa kompozīciju!
Svēršanās uz bioimpedances* svariem ir ātra, nesāpīga un zinātniski atzīta izmeklējuma metode, kuras laikā tiek noteikta muskuļu, tauku, ķermeņa šķidruma un kaulu masa, kā arī citi nozīmīgi parametri, kas palīdz analizēt cilvēka ķermeņa kompozīciju.

*Bioimpedance – BIA, bioelektriskā impedances metode

Svēršanās laikā cauri ķermenim tiek vadīta vāja maiņstrāva, kas ir cilvēkam nemanāma, tiek izmantota atšķirīga kaulu, orgānu un ķermeņa tauku vadītspēja, rezultātā nosakot ķermeņa kompozīciju.

Plānotais laiks vienai personai ir ~10 min (1 h – 5-6 cilvēki), kas ietver svēršanos uz bioimpedances svariem + iegūto rezultātu izskaidrošanu, izvērtēšanu + ekspress uztura speciālista konsultāciju!

Kas jāņem vērā pirms bioimpedances mērījumu veikšanas?
 • To neiesaka veikt sievietēm cikla laikā;
Mērījumu veikšanas dienā un:

 • 24 h pirms - nelietot alkoholu un alkoholu saturošus produktus;
 • 12 h pirms - nenodarboties ar fiziskām aktivitātēm;
 • 2-4 stundas neēst un neuzņemt šķidrumu;
Kādas ir kontrindikācijas mērījumu veikšanai?

Mērījumu nedrīkst veikt:

 • Cilvēkiem ar elektrokardiostimulatoru;
 • Sievietēm gaidību periodā;

Piesaki savu komandu ķermeņa kompozīcijas mērījumu veikšanai un palīdzi veicināt savas komandas vispārējo veselību!

Lekcijas pasniedz Elizabete Ozola, uztura speciāliste, kas absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes profesionālā bakalaura programmu - "Uzturs". Ikdienā konsultē pacientus ar uzturu saistītos jautājumos, vada lekcijas, veselīga uztura meistarklases ar mērķi izglītot un motivēt cilvēkus, lai veselīgs dzīvesveids kļūtu par to dzīvesstilu!

Cena norādīta grupai līdz 18 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Ēdienreižu plānošana – labākais risinājums steidzīgajiem!
Vai ikdienā pietrūkst laiks, enerģija un idejas, lai pagatavotu veselīgas pamatmaltītes? Vai šķiet, ka ikdienā tiek tērēts pārāk daudz naudas pērkot pārtikas produktus un kārtējo reizi atnākot no veikala mājās ir nopirkts viss akcijas sortiments, nevis tas, kas bija veikala apmeklējuma mērķis? Vai vēlies samazināt izmestās pārtikas daudzumu un ietaupīt savu laiku un naudu? Maltīšu iepriekšēja plānošana un pagatavošana jeb "meal prepping"/"foodprep" var būt risinājums!

Šis maltīšu gatavošanas veids ir īpaši izplatīts cilvēku vidū, kuriem ikdiena ir aizņemta un darbu piepildīta, jo "meal prepping" ietaupa daudz laika, kas tiek veltīts ēdiena pagatavošanai ikdienā. Maltīšu plānošanai ir daudz arī citi ieguvumi, kas var atvieglot un uzlabot ikdienu, taču tos uzzināsi piesakot savu darba komandu semināram!

Nāc uz semināru un uzzini, kā plānot un pagatavot veselīgas maltītes visai nedēļai neveltot tam katru darba dienas vakaru vai visas brīvdienas!

Semināra laikā plānota arī veselīga uztura gatavošanas meistarklase, kurā iemācīsimies, cik vienkārši un ātri var pagatavot sabalansētu maltīti līdzņemšanai!

Lekcijas pasniedz Elizabete Ozola, uztura speciāliste, kas absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes profesionālā bakalaura programmu - "Uzturs". Ikdienā konsultē pacientus ar uzturu saistītos jautājumos, vada lekcijas, veselīga uztura meistarklases ar mērķi izglītot un motivēt cilvēkus, lai veselīgs dzīvesveids kļūtu par to dzīvesstilu!

Cena norādīta grupai līdz 20 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Ceļā uz veselīgu dzīvesveidu – sēdošo ofisa darbinieku uztura ceļvedis!
Neliela fiziskā aktivitāte, garas darba stundas sēdus pozīcijā, televizora un telefona ilgstoša skatīšanās, nogurums… šie visi faktori veicina sēdoša dzīvesveida attīstību.

Ņemot vērā sēdošo dzīvesveidu, svarīgi ir ne tikai regulāri izkustēties, bet arī domāt par to, ko un cik daudz ikdienā apēdam. Veselīgs uzturs ne tikai nodrošinās organismu ar visām nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem pareizai funkcionēšanai, bet arī palīdzēs mums justies labāk un enerģiskāk.

Kāda ir sēdoša dzīvesveida ietekme uz mūsu veselību? Kādas uztura izmaiņas ir nepieciešamas, lai pielāgotos sēdošam dzīvesveidam? Kā sagatavot sabalansētu maltīti līdzņemšanai? Kā efektīvi plānot savu nedēļas ēdienkarti, ietaupot laiku un naudu? Kā uzturs ietekmē darba veiktspēju? Kā ar pareizu uzturu uzlabot enerģiju?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par to, kā pilnveidot un pielāgot ēšanas paradumus sēdošam darbam uzzināsi piesakot savu darba komandu semināram!

Semināra laikā plānota arī veselīga uztura gatavošanas meistarklase, kurā iemācīsimies, cik vienkārši un ātri var pagatavot sabalansētu maltīti līdzņemšanai!

Lekcijas pasniedz Elizabete Ozola, uztura speciāliste, kas absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes profesionālā bakalaura programmu - "Uzturs". Ikdienā konsultē pacientus ar uzturu saistītos jautājumos, vada lekcijas, veselīga uztura meistarklases ar mērķi izglītot un motivēt cilvēkus, lai veselīgs dzīvesveids kļūtu par to dzīvesstilu!

Cena norādīta grupai līdz 20 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Darba vides ergonomija kopā ar fizioterapeitu
Ar nelielu ieskatu sava ķermeņa anatomijā ir iespēja iekārtot darba vidi tā, lai nenodarītu sev pāri, bet tieši otrādāk- tā var būt ērta un Tev piemērota.

Nogurums jau dienas vidū, saspringums un pat sāpes kakla un plecu daļā, muguras lejas daļas sāpes un kāju tirpšana,…šīm nevajadzētu būt sajūtām, kuras saistās ar Tavu darba dienu.

Bieži vien savā darba telpā mēs pavadam lielu daļu dienas, līdz ar to ir ļoti svarīgi lai šī vide būtu iekārtota pareizi un atbilstoši tieši tavām ķermeņa vajadzībām. Paanalizējot savu pozīciju pie darba galda un pat darba telpas apgaismojumu un iespējamās aktivitātes vajadzīgajās pauzēs (Pieauguša cilvēka spēja bez pārtraukuma koncentrēties ir 40-90 min. Jums ir vajadzīgas PAUZES!), tas var likt justies labāk gan darbā, kā arī enerģijas pilnam pēc draba dienas.

Izprotot sava ķermeņa uzbūvi un kā mēs esam veidoti, varam palīdzēt sakārtot darba vietu un darba dienu tā, lai tā nenodarītu sev pašam pāri.

Cena norādīta grupai līdz 10 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 650 EUR
Gongu meditācija
Sadzirdi Visumu, sajūti sevi... Gongu speciāliste Evita Sarma piedāvā Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditāciju, kā arī skaņas un vibrācijas masāžas izmantojot Tibetas dziedošos traukus.


Cenas norādītas bez PVN
No 200 EUR
18+ veidi kā ģenerēt idejas
Tas, ka viss sākas ar ideju ir vispārzināms fakts. Bet kā tikt pie idejām? Kā tās sev pievilināt? Kā vispār rodas idejas? Un vai ideju ģenerēšana ir talants vai attīstāma prasme? Lelde un Inta uzskata, ka spēja ģenerēt idejas ir visiem pieejama prasme. Bērnībā mās baidījāmies no bubuļiem un mums likās, ka idejas rodas no zila gaisa; pieaugot mēs vairs nebaidāmies no bubuļiem, bet gan no neveiksmīgām idejām vai to trūkuma un esam radījuši sev priešstatu, ka radīt idejas ir grūti un smagi. Bet ko jūs teiktu, ja karā par pilnu pasauli izaugsmes spējīgām idejām, mēs Jums iedotu pieaugša cilvēka cienīgu 18+ ieroču komplektu ideju ģenerēšanā? Padsmit gadus mūsu bizness ir balstījies uz spēju radīt idejas, tāpēc esam pētījušas, meklējušas un testējušas procesus un rīkus ideju radīšanā. Šo rīku starpā ir gan rotaļīgas, gan zinātniskas prakses, kas palīdzēs nostādīt prātu.
uz ideju ģenerēšanas ceļa, un mēs ar prieku dalīsimies šajās prasmēs ar Jums.
Praktiskajā meistarklases daļā mācīsimies attīstīt un iekustināt savu radošumu. Pielietojot dažādas tehnikas, mācīsimies ģenerēt idejas viegli un ar prieku. Darbosimies grupās un individuāli. Kā arī apskatīsim, kas zem šī mītiem apvītā vārda RADOŠUMS slēpjas R - Rīkoties, A - Attīstīt iztēli, D - Dalīties ar idejām, O - Otra āda jeb empātija, Š - Šablonu izmantošana jeb iedvesma, U - Utopija jeb trakās idejas, M - Mācīšanās jeb zināšanas, S - Sākt šodien, negaidot rītdienu.

Lekciju vada radošās apvienības DiDi vadītājas Lelde Vīnkalna un Inta Konstante

Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Plānošana - Tavs ikdienas sabiedrotais
Šajā nemitīgi skrejošā laikmetā, kad informācijas ir tik daudz un lietas, kas jāpaspēj izdarīt - vēl vairāk, arvien svarīgāka kļūst plānošana, lai vienā jaukā dienā neattaptos kā vāvere ritenī, ar sirds pulsu, kas krietni pārsniedz normu. Arī mēs esam bijušas šajā ritenī: piedzīvojušas šo trauksmes un nemitīga laika trūkuma sajūtu. Mēs esam apzināti izkāpušas ārā no šī riteņa, lauzušas sevi, izjutušas baiļu sajūtu, bet kā jau vairākumā gadījumu – mūsu "izlaušanās" stāsts ir ar laimīgām beigām.

Tas IR iespējams: ir iespējams neskriet, kā vēja plēstam, un turpināt strādāt un turklāt darīt to ar baudu. Ir iespējams plānot savu laiku un patiešām paspēt visu izdarīt un, pāri visam - cienīt un mīlēt, un būt harmonijā ar sevi un apkārtējo vidi.
Plānoāanai nav vecuma ierobežojuma un vāveres ritenis nešķiro, cik tev gadu, tāpēc sšis iedvesmas un pieredzes stāsts var būt noderīgs jebkurai vecuma grupai. Šajā meistarklasē mēs:

 • Dalīsimies pieredzē un izstāstīsim savu stāstu par to, kā mēs jutāmies savā "vāveres ritenī" un kā mums izdevās no tā apzināti izkāpt.

 • Dosim konkrātus plānošanas rīku modeļus un variantus, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko.

 • Iedosim pavisam reālus ''to do lista'' paraugus un palīdzēsim izveidot un saprast tieši Tev

  piemērotāko plānošanas modeli.


Lekciju vada radošās apvienības DiDi vadītājas Lelde Vīnkalna un Inta Konstante


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Stresa mehānismu atkodēšana
Ne jau stress pats par sevi traucē mums justies labi, bet tas, kā mēs pret stresu reaģējam, kā to uztveram. Un nav svarīgi, kā mēs reaģējam vienreizējās, unikālās stresa situācijās, svarīgi ir tas, kā mēs reaģējam stresa situācijās, kas atkārtojas, kas ir ilgstošas.


Šeit ir nozīmīgi izprast stresa mehānismus mūsu smadzeņu darbībā, jo nav universālas formulas cīņai ar stresu, bet ir unikāla pieeja mums katram individuāli.

Šis seminārs palīdzēs jums atrast šo savu unikālo, sev vien raksturīgo pieeju cīņai ar stresu.

 1. Stress un smadzeņu darbība
 2. Stresa vadības instrumenti
 3. Darbs ar sevi pirms stresa procesiem
 4. Prāta sagatavošana stresa situācijām

RigaBrain sociālā biheiviorisma un smadzeņu darbības pētnieks Andrejs Kozlovs.

Cenas norādītas bez PVN
450 EUR
"Mierā ar sevi - Nogalini negatīvās domas" seminārs
Vai tu esi kādreiz vēlējies mainīties, vai uzsākt rīkoties pirms viss jau deg un sāp un jāmeklē ekspertu palīdzība ? Katrs vēlētos balansētu dzīvi un ikdienu vadīt bez negatīvajām domām, taču kā tādu balansu panākt? Vai to vispār ir iespējams realizēt ? Katram mums uzrodas neproduktīvas domas ikdienu, taču māksla tikt ar tām galā un pārvērst produktīvās ir galvenais šī pasākuma mērķis. Apzināties 3 pārmaiņu līmeņus un savu Negatīvo domu EKSPERTU kurš zin, kā panākt to, lai nekas neizdodas. Papildus būs pieejamas 4 metodes kā lēnām un stabili pārņemt vadību pār savu prātu, lai tu būtu pilnīgs saimnieks savai galvai un ķermenim, nevis otrādi. Pasākuma beigas tiek veidotas uz spēcīgi pozitīvas nots, kurā visiem būs iespēja skaļi lepoties ar to, ko katrs līdz šim ir paveicis dzīvē un pārrakstīsim sen iesūnojušas lepošanās prāta programmas, kādas mums ir iemācītas no senajiem senčiem. Pasākumam par pamatu ņemu manas pirmās grāmatas "Nebaidies" ideju saistībā ar DROSMI rīkoties, dzīves pieredzi radot 2 uzņēmumus un ikdienā palīdzot cilvēkiem SPIIKIIZI telpās. Laiks pozitīvām pārmaiņām, jo mēs esam par to atbildīgi.

Āris Birze ir motivējošs spīkeris ar paša radītu paš-izaugsmes centru Rīgā pretī Nacionālajam Mākslas Muzejam un tajā trenē citus publiskās runas veicējus, vada lekcijas un darbnīcas saistībā ar mērķtiecīgu personīgo izaugsmi. Ienākot centrā tu atradīsi simtiem izaugsmes grāmatas, kuras iekārtojušās starp eleganti mierīgā stilā iekārtotu kafejnīcas SPIIKIIZI plauktiem. Katru nedēļu viņš uzstājās vairākos paša un citu organizētos pasākumos, vada kafejnīcu ar grāmatnīcu, kā arī strādā kā gids piedzīvojumu braucienos kopā ar grupām uzņēmumā PostNos kā līdzīpašnieks. Publiskā uzstāšanās ir viņa kaisle un to viņš atklāja pirms vairāk kā četriem gadiem vēl strādājot stikla rūpnīcā Vācijas dienvidos. Kopš tā laika visas viņa darbības ir fokusētas cilvēku iedrošināšanai rīkoties ar savas pieredzes palīdzību un domāt līdz paša panākumu radīšanai. 2016 gadā viņš līdzdibāja pirmo savu uzņēmumu PostNos Advenutre un 2017 gadā apgāds Mansards izdeva Āra pirmo grāmatu „Nebaidies". Visam sekoja līdzbinātais otrais uzņēmums SPIIKIIZI un kā viens no hobijiem ir filmēt piedzīvojuma ceļojumus PostNos braucienos


Nepieciešams, ja pieejams: Visiem rakstāmlietas, projektors, pasākumiem paredzēts skaļrunis ar mikrofonu, ja daudz cilvēku un tāfele.Cenas norādītas bez PVN
No 620 EUR
INDIVIDUĀLS KOMANDAS KOUČINGS
Komandas koučingā, profesionāla kouča jeb komandas trenera vadībā, izmantojot dažādas metodes, sesijas dalībnieki darbosies gan individuāli, gan komandās, tādejādi labāk iepazīstot un izprotot viens otru un atrisinot izvirzīto mērķi jeb problemātiku.
Neatkarīgi no mērķa, pieskarsimies gan grupu dinamikai, gan konfliktu risināšanai, gan arī praktizēsim klausīšanos, kā arī pieskarsimies pie katra komandas dalībnieka individuālās motivācijas, mērķa sasniegšanai un komandas kopējā gara stiprināšanas, kas ir būtiskas prasmes darbam komandā. Koučinga sesijas noteikti cels produktivitāti un piederību uzņēmumam.

Jebkura komandas koučinga sesija norisinās pēc līdzīga modeļa. Koučs izstāsta teoriju, piedāvā metodi, to nodemonstrē, pēc kā seko darbs individuāli vai komandās.

Šādas sesijas ir milzīgs ieguvums komandas saliedēšanā un iekšējā kodola stiprināšanā, kas mainīgajos šī brīža apstākļos ir ļoti svarīgi, jo kā rāda pētījumi, cilvēki jūtas nomākti, neredz kopējo mērķi un bieži apdomā darba maiņu, tieši neizjūtot savu pienesumu un nozīmīgumu uzņēmumā.

Negaidi kad tava komanda izdegs, rīkojies jau tagad!

Sesiju skaits, atkarīgs, no uzņēmuma izvirzīto mērķu un sasniedzamā rezultāta vēlmēm.
Vienas sesijas cena : 250,00 eiro

Cenas norādītas bez PVN
No 250 EUR
Svinēt skaitsi - jeb svētku plānošana
Grupai "Prāta Vētra" ir dziesma ar vārdiem "tā nogurt var tikai no svētkiem". Un no svētkiem tiešām VAR nogurt, mēs to zinām. Mēs jau vairāk kā 10 gadus organizējam dažāda veida pasākumus - korporatīvas balles, komandas saliedēšanas pasākumus, sporta spēles, kāzas, konferences un, protams, privātas svinības. Bet kā mums ir izdevies šajos gados "svinēt" katru mīļu dienu un izdzīvot?
Šī meistarklase būs mūsu kā svētku aģentūras dalīšanās savā pieredzē ar tipiem un trikiem, kā nenogurt no svētkiem, bet ar nepacietību gaidīt un izbaudīt tos, un svinnēt skaisti bez miljonāru cienīga budžeta. Kā saka: "Neturi sveci zem pūra!''! Mēs neturam, tāpēc šajā meistarklasē mēs stāstīsim par to:

 1. Kāpēc ir svarīgi svinēt dzīvi gan draugu, gan ģimenes, gan kolēģu lokā;

 2. Kā pieradināt kalendāru gada griezumā, lai svētki nepārsteidz nesagatavotus (pasākuma

  plānošana);

 3. Kā izveidot saturīgu pasākuma ideju (gleznošana ar sajūtām, pasākuma struktūra, cik svarīgs ir

  ielūgums, empātija)

 4. Kā svātkiem neļaut sevi iedzīt bankrotā;

 5. Dalīsimies ar idejām kā izveidot noformēumu pašu rokām (krāsu gammas un stila

  definēšana).

Lekciju vada radošās apvienības DiDi vadītājas Lelde Vīnkalna un Inta Konstante
Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
VĒRTĪBAS UN UZSKATI MŪSOS UN UZŅĒMUMĀ
Ik katram ir svarīgi apzināties sevi kā indivīdu, saprast sevi, apzināties savus personīgos mērķus un kā tos sasniegt.
Savukārt uzņēmumam ir svarīgi darbiniekiem nodot sava uzņēmuma vērtības un kopējos mērķus un mērķtiecīgi uz tiem virzīties.

Jebkura indivīda virzības pamatā ir viņa personīgie uzskati un vērtības, kā tos apvienot, lai veiksmīgi īstenotu uzņēmuma vērtības un mērķus, runāsim šajā meistarkalsē.

Meistarklase paredzēta divās daļās. Pirmajā daļā vairāk pieskarsimies indivīda vērtībām un uzskatiem, kā tie ietekmē mūsu pašu produktivitāti un virzību uz mērķi, savukārt otrajā daļā vairāk runāsim, par kopējo mērķu sasniegšanu, darbu komandā- caur vērtību un uzskatu prizmas. Katrai sadaļai paredzēta arī darbošanās, gan individuāli, gan grupās, lai labāk izprastu tēmu.

Ja uzņēmums vēlas, iepriekš atsūtot sava uzņēmuma vērtības, grupu darbā iespējams strādāt tieši ar tām, lai veidotu piederību uzņēmumam un stiprinātu komandu caur vērtību prizmu.


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
KĀ IZVIRZĪT UN SASNIEGT SAVUS MĒRĶUS UN GALVENAIS SASNIEGT AR PRIEKU.
Bieži vien mēs ļoti veiksmīgi uzsākam jauno gadu, izvirzot savus mērķus un esam cerību pilni tos piepildīt. Bet februāra beigās saprotam, ka motivācija ir noplakusi, vēlme palikusi, bet nav skaidrs, kas būtu jādara tālāk, lai savu mērķi īstenotu, kā arī īsti nav skaidrs, kur pieļauta kļūda.
Šajā meistarklasē soli pa solim virzīsimies mērķa virzienā. Sākot ar ideju, tās pārvēršanu mērķī un vēlāk arī mērķa īstenošanu.
Izmantojot dažādas koučinga tehnikas, iemācīsimies noteikt prioritātes, izkristalizēt mērķus, izprast to patieso pienesumu un vērtību, iepazīsim dažādus motivācijas veidus, kā arī sastādīsim plānu, lai tas organiski iekļaujas dzīvē, saglabājot apkārtējo lietu līdzsvaru.

Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.