Neviltots prieks
Kad nopietnības darbā ir bijis gana, der atvilkt elpu un kārtīgi izklaidēties ar kolēģiem. No mierīgas piektdienas galda spēles darba biedru lokā, līdz neprātīgai gada ballei dzīvās mūzikas un DJ pavadījumā. Šajā sadaļā atradīsiet izcili izklaidējošus pasākumus, kas ļaus gan atpūsties, gan pasmieties.
Retro Gaiming
Vai Tu esi spēlējis deviņdesimto gadu spēles? Vēlies iegūt nostaļģisku sajūtu un atcerēties tos laikus kad video kvalitātei nebija tik liela nozīme? Tev ir iespēja to izbaudīt atkal! Mēs piedāvājam mazu retro gaming sistēmu tavam pasākumam, kurā Tu vari iegrimt nostaļģijā ar Super Mario Bros, Tanciņiem, Mortal Kombat un vēl daudzām citām populārākajām veco laiku spēlēm!
Profesionāls personāls, kas palīdzēs parūpēties par izcilu sistēmas darbību!
Ir pieejamas vairākas spēles kurās darbinieki var izaicināt viens otru uz duēli. Tas dod iespēju uzrīkot turnīru ar apbalvojumiem labākajiem spēlētājiem.

Cenas norādītas bez PVN
No 230 EUR
AUTOSACĪKŠU SIMULĀTORS
Iejūties autosportista ādā! Izbrauc pasaules slavenākās autosacīkšu trases virtuālājā realitātē vai uz trīs ekrānu sistēmu. Izaicini kolēģi un sacenšaties par labākajiem apļu laikiem, vai arī piesakot divas sistēmas, sacenšaties viens pret otru uz vienas sacīkšu trases. Komplektācijā iekļauts pilns serviss, sākot ar nepieciešamo aparatūru un autosacīkšu spēlēm, beidzot ar tehnisko personālu pasākuma laikā.

Vai zini kas ir virtuālā realitāte? Tā ir datora radīta trīsdimensiāla vide kurā Jūs varat mijiedarboties ar redzamajām lietām, lai to panāktu, ir nepieciešama speciāla VR sistēma.

Ir iespējams arī noorganizēt turnīrus ar apbalvojumiem par labākajiem rezultātiem.

STANDARTA KOMPLEKTĀCIJĀ IETILPST:
*Oculus rift VR sistēma
*VR ready gaming PC
*Racing SIM krēsls ar stūri un pedāļiem
*TV statīvs
*VR Racing spēle "Project Cars"
*40 collu TV ekrāns
*Tehniskais atbalsts pasākuma laikā
*Apkalpojošais personāls (1-2 cilvēki)
*Aparatūras īre, uzstādīšana un novākšana


Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Sietspiedes darbnīca
Savu nosaukumu sietspiedes tehnika ieguvusi pateicoties trafareta drukas patentam, kurš izdots 1907.gadā ar nosaukumu angļu valodā Silk screen printing – „zīda sieta apdruka". Tiek uzskatīts, ka šis drukas veids radies jau tālā senatnē, taču savu mūsdienīgo veidolu trafareta druka ieguvusi pagājušā gadsimta vidū.
Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Pateicoties tehnoloģijas īpatnībām, sietspiede var tikt izpildīta kā uz plakanām, tā arī uz cilindriskām virsmām, kā arī uz jebkura materiāla – uz papīra, plastikas vai polivinilhlorīda virsmas, uz stikla, keramikas, metāla, ādas u.c virsmām.

Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Lielā glezna
No 500 EUR
Komandu spēle "Quickfire"
Īpaši iesaistošā lietotņu spēle ar garīgiem, fiziskiem un radošiem izaicinājumiem, kas koncentrējas uz individuālām atšķirībām, riskiem un atlīdzību.
Quickfire ir konkurētspējīga lietotņu komandas veidošanas spēle. Katra komanda sāk spēli ar planšetdatoru, aprīkojuma kastīti un neliela daudzuma spēļu valūtu. Viņu izaicinājums ir atrisināt tik daudz uzdevumu noteiktā laika periodā, lai maksimāli palielinātu savus punktus, izvairoties no citām komandām un uzvarēt spēli.

Garīgie, radošie un kustīgie uzdevumi rodas dažādos grūtības līmeņos un dažādās formās – foto, video, vienīga atbilde, vairākas atbilžu iespējas, loģikas mīklas un citi!

Komandas var izvēlēties no 100 pieejamiem izaicinājumiem, katrs no tām ar atlīdzību par veiksmīgo uzdevuma pabeigšanu. Dalībnieki nevar apturēt laiku, viņi atklāj savas stiprās puses, izvēloties uzdevumus, par kurām viņi ir pārliecināti, ka var tos atrisināt. Dalībnieki ar līdzīgām stiprām spējām veido grupas, lai kopā risināt uzdevumus. Tomēr dažos izaicinājumos būs jāpiedalās ikvienam grupā, kas pieprasa izšķirošu vadību, stratēģiju un efektīvu saziņu.

Darbības ātrums pakāpeniski palielinās, jo laika ir mazs! Tas sasniedz karstuma pakāpi pasākuma noslēguma minūtēs, radot neparastu jautrības, smieklīgas un steidzamības atmosfēru.

Cenas norādītas 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 1130 EUR
Karnevāla asku darbnīca
Karnevāls ir brīnišķīga iespēja pārtapt par ko vien sirds vēlas! Un paša gatavota maska būs tieši tas, kas vajadzīgs.Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 280 EUR
Laimes rats
Vai atceries slaveno „Poļe čudes" TV šovu? Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballītei nelielā kolektīvā.

Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballīei nelielā kolektīvā. Spēles laikā jāatmin burti, atklājot vārdu, kas ir pareizā atbilde uz jautājumu. Protams, ka esam sagatavojuši grūtākos vārdus pasaules vēsturē!

Laimes rats nāk komplektā ar tiešām foršu pasākuma vadītāju, kurš pirms spēles iesildīs dalībniekus, sadalīs tos komandās un par laimi izstāstīs ar' noteikumus.

20 - 50 cilvēku kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN

No 440 EUR
Detektīvspēle
Spēle var būt labs papildinājums jau esošajai ofisa ballītes dienas programmai. Detektīvspēle būtu piemērota brīdim, kad uzņēmuma kolektīvs vēlas piesēst pie uzkodu galda, lai uz stundu izkāptu no realitātes, vienlaicīgi asinot prāta kritisko un loģisko domāšanu. Spēles dalībnieki kopā ar vadītāju izvēlas pieņemt kādu no 10 lomām un kopīgi aizdomīgu sarunu ceļā cenšas atrisināt notikušo mistēriju.

Spēlētāju skaits līdz vienā grupā 10 personas / līdz 3 grupām vienlaicīg

*Pakalpojuma cena var mainīties atkarībā no uzņēmuma atrašanās vietas, cilvēku skaita.


Cenas norādītas bez PVN

No 200 EUR
Balto apkaklīšu spēle
Balto apkaklīšu spēles ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, savstarpēji mijiedarbojoties netipiskās situācijās. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai.

Ierodoties uz spēlēm, dalībnieki tiks sadalīti komandās. Komandām būs jāpilda dažādas sarežģītības izveicības un prāta uzdevumi. Uzdevumos komanda piedalās pilnā sastāvā vai, sekojot spēļu vadītāju norādījumiem, izvirza dalībai konkrētu skaitu komandas pārstāvju.
* kas neaizņem vairāk kā 3 h Jūsu dārgā laika* (laiku iespējams pielāgot individuāli)

* kas veidota pēc "ātrāk – veiklāk – precīzāk" principa;
* kurā uzdevumu izpildei nav vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumi;
* kurā vairums uzdevumu izpildāmi vienā minūtē, līdz ar to spēles ir aizraujošas un nav apnicīgas;
Dalībnieku skaits 10-50personas

Cenas norādītas bez PVN
No 580 EUR
Balto apkaklīšu spēle PLUS
Balto Apkaklīšu Spēļu "+" programmas princips veidots, papildinot pamata Balto apkaklīšu spēļu (https://www.youtube.com/watch?v=WXCTSnqLpKg) programmu: komandām tiek dots laiks konkrētus uzdevumus iemācīties, trennēties un izvirzīt vienu labāko triku veicēju no komandas uz spēļu finālu jeb šovu.

Programmas dalībnieki tiek sadalīti vairākās komandās, kas savā starpā cīnās par galveno balvu jeb spēļu uzvarētāja titulu. Katrai komandai tiek izsniegti rekvizīti 15 uzdevumu veikšanai. Uzdevumi ir dažādas sarežģītības, un komandas biedriem savā starpā jāvienojas, kurš no tiem konkrēto uzdevumu veiks finālā, sacenšoties ar pretinieku komandām.

Komandām tiek dotas 40 minūtes laika, lai savas komandas ietvaros trenētos veikt uzdevumus. Pēc šīm 40 minūtēm uzdevumu izpilde jāatrāda tiesnešiem, sacenšoties ar pārējām komandām. Finālā katra uzdevuma veikšanai tiek dotas 60 sekundes laika. Par veiksmīgu katra uzdevuma izpildi komanda iegūst punktus, kurus summējot tiek noskaidrots uzvarētājs.

Esam sagatavojuši gandrīz 100 interesantus uzdevumus tāpēc šajā programmā var piedalīties atkārtoti, izmēģinot arvien jaunus un nebijušus uzdevumus.

Dalībnieku skaits 10-50personas
Cenas norādītas bez PVN
No 580 EUR
Burrrzuka
Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Pozitīva burziņa sajūta garantēta! Programma balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šovu principu.

Cik gan bieži, skatoties zilajos ekrānos un redzot, kā dalībnieki smejas, izpildot kādu no raidījuma uzdevumiem, Jums ir ienācis prātā: "Es arī tā gribētu!''?. Lūk, Jums iespēja kļūt par TV šova dalībnieku.

Mēs esam atlasījuši, mūsuprāt, visaizraujošākās, vissmieklīgākās un interesantākās spēles no dažādiem šoviem, garantējot dinamisku un jautru pasākumu.

Programmā savā starpā sacenšas komandas, deliģējot katra uzdevuma veikšanai vienu vai vairākus pārstāvjus, vai veicot uzdevumu visiem kopā pēc spēļu vadītāju norādījumiem. Programma ietver uzdevumus no tādiem šoviem, kā piemēram, "Uzmini nu", "Es mīlu Tevi, Latvija!", kā arī no Krievijā populārā ''Подмосковные вечера'' vai ASV iecienītā "Minute to win it" utt.

Cenas norādītas bez PVN
No 660 EUR
Izaicinājumu čempionāts
Vai esat gatavi izaicinājumiem? Kurš no Jums visātrāk lec ar lecamauklu? Bet kurš ir vislabākais krustvārdu mīklu minētājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš uzņemsies uzbūvēt visaugstāko torni no makaroniem?

Programma paredz, ka dalībnieki tiek sadalīti komandās un katra komanda pasākuma sākumā izvelk noteiktu skaitu un krāsas izaicinājumu kārtis. Katra krāsa atbilst savam izaicinājuma uzdevuma veidam: būs gan jādarbojas radoši (piem., jāuzbūvē tornis no sērkociņiem), gan fiziski (piem., jāizlec ar lecamauklu pēc iespējas vairāk reizes 1 min laikā), gan jāpiepūl pelēkās smadzeņu šūniņas (piem., jāatrisina rēbuss), gan skatuviski (piem., uz jāsagatavo tosts pārējiem pasākuma dalībniekiem) utml.. Komandas rīcībā ir arī koferis ar dažnedažādām lietām, kas, iespējams, būs nepieciešamas uzdevumu veikšanai. Izaicinājumi veicami individuāli vai grupās, atkarībā no definētā uzdevuma kārtīs. Tos var pildīt paralēli, tāpēc komandu uzdevums - vienoties savā starpā un izveidot stratēģiju, sadalīt uzdevumus tā, lai noteiktā laikā tie realizētu pēc iespējas vairāk izaicinājumu. Programma rada "burziņa" efektu, jo izaicinājumi tiek pildīti paralēli un aktivitātēs tiek iesaistīts maksimāls cilvēku skaits – kāds šuj, kāds dzied, kāds lec, kāds fotogrāfējas utml. Katrs komandas biedrs var atrast sev interesējošu izaicinājumu, ko pildīt, papildinot komandas iegūto punktu skaitu, jo "katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek".


Cenas norādītas bez PVN
No 640 EUR
Komandu Viktorīna "Domā Līdzi"
Gandrīz visi kādreiz ir vēlējušies piedalīties TV erudīcijas spēlēs, bet vairumam kaut kas nedaudz pietrūcis? Lampu drudzis? Bailes no kamerām?

Mums ir risinājums!

Ja vēlaties savā uzņēmumā vai pasākumā sarīkot erudīcijas komandu sacensības, tad mums ir lieliski jaunumi - spēle "Domā līdzi" ir domāta tieši Jums:

 • 3-6 dalībnieku komanda;
 • līdz 80 darbiniekiem;
 • 10 kārtas;
 • no vēstures līdz pat dzeltenās preses lappusēm;
 • no matemātikas līdz jaunākajām tehnoloģijām;
 • mūzikas aktualitātes;
 • kultūras notikumi;
 • uzmanības kārta;
 • vizuālie uzdevumi;
 • muzikālie uzdevumi;
Un citi lieliski pārsteigumi!
No 330 EUR
IEPAZĪSTI RĪGU NO CITA SKATU PUNKTA
Šī ir jautra, aizraujoša un izzinoša orientēšanās programma, kuras laikā iepazīsiet Rīgu no cita skatu punkta. Garlaicīgi nebūs!
Noteiktajā vietā un laikā tiekamies un viss, kas jums vajadzīgs, lai piedalītos šajā iedvesmojošajā skrējienā ir:
1. Labs garastāvoklis
2. Laikapstākļiem atbilstošs apģērbs
3. Viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

Jūs tiksiet sadalīti komandās (pa 4 līdz 6 dalībniekiem vienā komandā), pēc tam lejupielādēsiet mūsu aplikāciju savos viedtālruņos un Jūsu piedzīvojums sāksies!

2h laikā Jums kopā ar komandu būs jāatrod punkti kartē. Kad nonāksiet punktā, Jūsu telefonā atvērsies uzdevums, kas Jums būs jāizpilda. Uzdevumi ir dažādi: gan prāta uzdevumi, gan foto un video uzdevumi, gan klausīšanās un minēšanas uzdevumi.
Orientēšanās laikā Jūs no tiesnešiem iespējams saņemsiet vēl papildus uzdevumus.

Noslēgumā visas komandas satiksies vienuviet finiša punktā un tiks paziņoti uzvarētāji jeb komanda, kas noteiktajā laikā apmeklējusi visvairāk punktus un visprecīzāk veikusi uzdevumus.

Papildus piedāvājumā, ņemot vērā Rīgas teritoriju, kurā vēlēsieties veikt šo spēli, varam iekļaut arī kādas konkrētas vietas (muzejs, bārs, degustācijas, apskates vieta, kultūrvēsturisks objekts) un paplašināt programmu ar šajās vietās ieejamo un adaptēto piedāvājumu. Šādā gadījumā jārēķina, ka programma būs ilgāka par 2 h.

KAS JUMS JĀDARA?
Jāpadomā, vai ir kāds Rīgas rajons vai vieta, kurā Jūs labprātāk gribētu lai norisinās orientēšanās spēle.
Jānodefinē cilvēku skaits, lai varam apjaust komandu skaitu.
Jānodefinē valoda, kurā programma norisināsies.
Jāierodas laicīgi norunātajā vietā un laikā un jāļaujas piedzīvojumam!

Cenas norādītas bez PVN
No 600 EUR
CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase
CAPS! ir saldumu ražotājs, kas katrā savā konfektē ieliek īstumu. Īstus rabarberus, dzērvenes, pīlādžus, aronijas un cidonijas, upenes smiltsērkšķus un vēl un vēl... tieši tā, lai izceltu un saglabātu katras
ogas un augļa unikālo garšu.
CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase ir reize, kad ļoti garšīgas sarunas notiek un kad personības atklājas. Kolēģi savā starpā atklāj viens otru citādāk, saredz un sadzird cilvēkus sev apkārt. Sajūt viņus pa īstam klāt esošus.

CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase atstāj pēcgaršu.


No 280 EUR
Karikatūrists birojā - Dzintars Melnis
Karikatūrists darbojas līdzīgi kā vīruss: neuzkrītoši ierodas pasākumā, ērti iekārtojas tā epicentrā, un jau pēc brīža pa telpu staigā smaidoši un ķiķinoši cilvēki ar A4 formāta lapām rokās.

Sekas šai darbībai nemainīgas – izdevies līksms pasākums un dāvanā karikatūra katram pasākuma dalībniekam.

Viena cilvēka zīmēšana nav ilgāka par 5 minūtēm, līdz ar to stundas laikā pie individuālām karikatūrām tiek vidēji piecpadsmit cilvēki. Tas arī būtu galvenais, ar ko jārēķinās, uzaicinot karikatūristu uz pasākumu – paredzamais personu skaits un karikatūrista iespējas tos uzzīmēt noteiktajā laika limitā.

Dzintars Melnis ir karikatūrists ar pieredzi. Pirmās karikatūras publicētas 1993. gadā, žurnālā "Dadzis". Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: Dadzis, Nedēļa TEV, Neatkarīgā Rīta Avīze, Rīgas Balss, Spogulis un citiem.65 EUR
Pastalu meistarklase
Pastalas var būt ne tikai svētku bet arī ikdienas aksesuārs. Tās atgriežas atkal modē.

Tādēļ piedāvājam ik vienam izgatavot savas – īpašās pastalas! Iegūt teorētiskās zināšanas par pastalu vēsturi, pastalu veidiem, materiāliem un praktiskās zināšanas kā izgatavot pastalas.

Ar unikādu dizainu, košu oderi – valkājamas ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā!


Pasalu oderi iespējams izgatavot ar uzņēmuma logo vai speciāla dizaina, saskaņojot ar uzņēmumu.
Cena norādīta aptuveni 20 personu kolektīvam
Cena norādīta bez PVN
No 860 EUR
Komandu spēle "Uzlāde"
Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenes nogurst un sāk neproduktīvi apstrādāt informāciju, ja tās ilgstoši pakļautas vienpusējai informācijas uzņemšanai un vienveidīgām darbībām. Tāpēc ļoti svarīgi ik pa laikam nomainīt darbības veidu, ļaujot smadzenēm "restartēties", lai ar jaunu jaudu un augstu efektivitāti pievērstos svarīgas informācijas uzņemšanai. Programma "Uzlāde" veidota ar mērķi palīdzēt "restartētēties" un "uzlādēties".

Šī programma var norisināties gan kā viens notikumu bloks, gan tā var tikt sadalīta vairākās daļās, piemēram, 20 un 20 minūšu blokos. Uzlādes programma balstīta uz t.s. "ice breaker" spēlēm jeb vienkāršiem uzmanības uzdevumiem ar mērķi efektīvi saliedēt un pozitīvi uzlādēt komandu.

Katrs Uzlādes uzdevums neaizņem vairāk kā 3 minūtes; tie ir pietiekami dinamiski un aizraujoši, ļaujot katram dalībniekam kļūt par daļu no spēles jeb uzdevuma. Visi dalībnieki darbojas kopā. Uzdevumos nav iekļauta publiska uzstāšanās, līdz ar to pat viskautrīgākie kolēģi vai semināra dalībnieki var atslābināties un ļauties spēlēm, nedomājot par uztraukumu, kas rodas, kaut ko darot individuāli vai saņemot publisku vērtējumu.

Programma paredzēta gan semināru pauzēm, gan kā pārsteigums kolēģiem nogurdinošas darba dienas vidū. Kā arī pēc vajadzības, var norisināties gan telpās, gan ārpus tām brīvā dabā.


Dalībnieku skaits 10-50 personas
Pasākuma valodas iespējams - LV, ENG, RUS

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Cepumu mix burkā darbnīca
Dažbrīd šķiet, ka pat centrālā apkure tā īsti nespēj piesildīt māju. To var vienīgi siltu cepumu smarža, kad līdz ar karstā gaisa mutuli, kas izplūst, atveroties krāsns mutei, mājās ienāk arī omulīga atmosfēra un mājīguma smarža.

Kāpēc cepumiņi? Tāpēc, ka tos viegli pagatavot, tie ir ļoti garšīgs un parocīgs cienasts. Turklāt viss ražojums nav jāapēd pirmajā dienā. Varat tos mierīgu sirdi svētdienas dienā sacept visai nedēļai un glabāt īpašā cepumu kārbā. Protams, ja vien mājinieki neapēdīs kārumus jau pirmajās stundās.

Cepumu cepšana ir arī veids, kā vari pateikt saviem tuvajiem, ka mīli viņus. Bet skaisti noformēts cepumu mīklas maisījums glītā burciņā var būt lieliska dāvana darba kolēģim, mīļotajam vīrietim vai draudzenei svinamā dienā.

Pozitīva nots cepumu jomā ir tā, ka, tāpat kā pārējā kulinārijā, te ir bezgala daudz variēšanas iespēju. Savus cepumus atradīs gan saldummīļi, gan tie, kam labāk garšo kas pikantāks. Un ir pat cepumi tiem, kuri nedrīkst lietot kviešu miltu izstrādājumus.


Uzrīkojiet savā pasākumā Cepumu mix darbnīcu un sajūtiet, kā rodas svētku sajūta. Šī darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm.


No 370 EUR
Grafikas darbnīca
Grafika tiek uzskatīta par vienu no senākajiem mākslas veidiem, jo pat senie alu zīmējumi ir pieskaitāmi pie grafikas. Laika gaitā grafika ir attīstījusies un kļuvusi ļoti populāra un iecienīta daudzu mākslas cienītāju un vienkāršu cilvēku vidū.

Grafika ir vizuālās mākslas veids, kurā kā galvenos izteiksmes līdzekļus izmanto līnijas, svītras, melnbaltos laukumus un plankumus. Ar to palīdzību iespējams panākt arī tonālās gradācijas. Atsķirībā no gleznojumiem, kuros visa kompozīcijas plakne parasti tiek nosegta ar krāsu, veidojot toņos savstarpēji niansētus un saskaņotus laukumus, grafikā dominē kontrastējošas attēla tumšo līniju un laukumu attiecības pret papīra gaišo virsmu. Ar krāsu nosegtā fona plakne grafikā var palīdzēt radīt gan attēla telpiskuma ilūziju, gan akcentēt plakanību. Šīs īpatnības neizslēdz daudzkrāsainību, tāpēc ir arī tāds grafikas veids kā krāsinā grafika.

Piedāvājam iespēju iepazīties ar daudzveidīgām grafikas tehnikas iespējām, eksperimentēt ar krāsu, faktūru, līniju un materiālu dažādību.

Mācīties izmantot dabas materiālus mākslas darba radīšanas procesā un nebaidīties eksperimentēt un veidot mūsdienīgus mākslas darbus. Mūsdienu grafika pieļauj plašu dažādu materiālu izmantošanu (kartons, baltā līme, audums, PVC plēves u.c.). Grafikas tehniku daudzveidība ļauj radīt ne tikai stājdarbus, bet arī apsveikuma kartiņas, ielūgumus un citas dalībniekiem saistošas apdrukās.

No 370EUR
Brošu darbnīca
Ir dažādi juvelierizstrādājumi, kas tiek valkāti ikdienā taču nav tik uzkrītoši. Auskarus mēdz noslēpt frizūra, gredzeni ir neuzkrītoši vai iederīgi ikdienas tērpā, kuloni un kaklarotas var nebūt tik uzkrītoši ikdienā, lai nenovērstu citu uzmanību, taču piespraudes ir īpašas rotas, kas tiks pamanītas pozitīvā nozīmē, ja tiks lieliski pieskaņotas tērpam.

Šodien, ar pārliecību var teikt, ka broša ir viens no modīgākajiem aksesuāriem. Ja agrāk, lielo brošu bija ierasts piespraust apkaklītei, tad mūsdienās tā tiek piesprausta visur: uz ziemas cepurēm, beretēm, kaklu lakatiņiem, somām, mēteļiem, žaketēm u.c.

Ierasti brošas izgatavo no zelta, sudraba, rotā ar dārgakmeņiem, bet ar vien populārākas kļūst citu materiālu, tādu kā filca, auduma, plastmasas un pērļu, brošas. Aktuālas ir dažādāko formu brošas, ziedu un dzīvnieku tematikā, tiek veidodas puķes, taureņi, spāres, bites un daudzas citas brošu formas. Ievērības cienīgs fakts, ir tas, ka brošas ir iekarojušas ne tikai lietišķās garderobes valkātājas, bet arī jauniešus, kas ir tālu no vēlēšanās izskatīties eleganti.

Brošu gatavošana ir kā meditācija, kurā aizmirst ikdienas domas un darbus. Tas ir laiks, ko velti sev, ieklausies savās sajutās, ļaujies vispārdrošākajam, radošākajam domu lidojumam, lai gala rezultātā savām rokām radītu brīnumu. Par brošu-ordeņu izgatavotāju patiesībā var kļūt jebkurš – vajadzīga vien vēlēšanās, laiks un materiāli. Jābrīdina gan, ka šis šķietami nekaitīgais hobijs nemanāmi var kļūt par īstu aizraušanos, jo pērles ir maziņas tikai no ārpuses... Iekšpusē tās ir lielas un spēcīgas!


No 370 EUR
Pakavu darbnīca
Folklora vēsta, ka pakavs kļuvis par laimes nesēju pēc tam, kad Velns ieraudzījis zirgu rikšojam pa bruģi, un tā pakavi mētājuši dzirkstis. Aiz skaudības zaļš, Velns licis kalējam, lai tas ar pāris pakaviem apkaļ arī viņa nagus. Kas to būtu domājis – Velna kājas izrādījušās pārāk jutīgas pakaviem. Gudrais kalējs, izmantojot gadījumu, atteicies noņemt pakavus, kamēr Velns neapsolīs nekad neiet mājā, kur pie durvīm pakarināts pakavs. Kopš tiem laikiem pakavu karina pie durvīm.

Pakavs, kā laimes nesējs ir mīļš arī latviešiem, ne velti Latvijas Banka izdevusi viena lata monētas ar šiem simboliem, ko bieži vien nēsājam līdzi veiksmei.

Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Un, protams, neaizmirsīsim arī par laimes pakavu pie durvīm!

Tādēļ piedāvājam katram pašam pagatavot savu Laimes pakavu, kas nākamajā 2014. Zirga gadā nesīs ne tikai laimi un bagātību, bet arī pasargās no visa ļaunā.

Ja liksi ar atvērumu uz augšu, tad laime kritīs iekšā, ja liksi otrādāk, tad pasargāsi māju no visām nelaimēm, slimībām, ķibelēm, ļaunām acīm, skaudības un zagļiem.


Izdomā, ko vairāk vajag, un - karini, kā gribi! :)
No 370EUR
Tauriņu darbnīca

Tauriņa nēsāšanai piemīt elegances, individualitātes un izcilības raksturs. Lai to nēsātu ikdienā, jābūt kaut kam nedaudz vairāk kā vienkārši vēlmei nēsāt. Varētu teikt, ka tādā gadījumā tam ir jākļūst par neatņemamu ģērbšanās stila un pašas personības sastāvdaļu.

Tauriņš iemieso ikonisko veco pasauli, piederību vecajam, intelektuālismu – īstu vai tēlotu, dažreiz arī tehniskas prasmes, jo sasiet tauriņu nav nemaz tik viegli. Tie tiek šūti no dažādiem audumiem - zīda, kokvilnas un vilnas. Tie var būt dažāda lieluma un garuma, visdažādākajos toņos, tādi, kas jāsien pašam vai arī jau gatavi sasietā veidā. Tauriņš cilvēkiem liek smaidīt. Gan tiem, kas tos nēsā, gan tiem, kas tos redz. Tauriņš cilvēkiem rada prieku un iedvesmo, rada tādu gaisīgu un pacilājošu sajūtu.

Laikam ejot, tauriņš no kungu aksesuāra kļuvis par abiem dzimumiem piemērotu akcentu, atkāpies no tradicionālās formas un krāsām. Tauriņš ir aksesuārs, kas patīkami spēj papildināt veiksmīga vīrieša tēlu, savukārt sievietei piešķirs odziņu un individualitāti!


Par tauriņu izgatavotāju patiesībā var kļūt jebkurš – vajadzīga vien vēlēšanās, laiks un materiāli. Jābrīdina gan, ka šis šķietami nekaitīgais hobijs nemanāmi var kļūt par īstu aizraušanos!No 370 EUR
Kolektīva saliedēša ar Fobo momentfoto
Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Izdrukas noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.Pakalpojums ietver:

 • Fobo divām stundām, katra nākamā stunda 60 EUR
 • Neierobežotu skaitu foto izdruku
 • Piegādi, uzstādīšanu, noņemšanu un aizvešanu
 • Draudzīgu palīgu
 • Izdrukas noformējumu atbilstoši pasākuma tematikai
 • Bildēšanās rekvizītus – smieklīgas brilles, ūsas u.c.
 • Fotogrāfiju fonu – tumšu, gaišu vai tāfeli ar krītiņu (varat lietot savu fonu)
 • Digitālās bildes pēc pasākuma


Fobo pirmie Latvijā sniedza nemākslotos momentfoto priekus, un četru gadu laikā esam uzkrājuši vislielāko pieredzi gan publikas saviļņošanā, gan fotogrāfijas kvalitātē, gan klientu profesionālā apkalpošanā. To pierāda ne tikai 100% priecīgu klientu atsauksmes, bet arī profesionāļu vērtējums – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas piešķirtais sertifikāts, kas atzīst Fobo par uzticamu sadarbības partneri.

No 290 EUR
Tavs mīļākais iluzionists
Perfektā reakcija trikam ir klusuma brīdis ar atvērtu muti un paceltām uzacīm. Taču ne tik vienkārši tas viss. Šo klusumu var pārburt smieklos, šo mulsumu- pārsteigumā un atvērto muti- smaidā. Tāpēc es daru šo darbu. Esmu populārs ar to, ka spēju likt smaidīt visiem. Nevis visiem, izņemot Armandam, kurš šodien nav noskaņojumā, bet gan visiem. Es neradu labu atmosfēru, es to piegādāju. Es esmu gan tas puisis, kurš jūsu omei vai meitai no balona uzlocīs sunīti, gan tas kurš jūsu korporatīvā parādīs jūsu bosam, cik viegli var ''nočiept'' viņa pūlksteni. Un atkal smaids un smiekli – manas garantijas standarts. 10 gadu pieredze izklaides industrijā ir mans mīļākais instruments. Esmu izklaidējis kā biznesa un rūpniecības tirānus, tāpat arī ministrus. Uzstājies gan ārzemēs, gan televīzijā, gan arī uz prāmjiem. Sadarbojies ar aktieriem un citiem iluzionistiem. Saraksts ir nebeidzams. Galvenais manā darbā ir ''kalibrēties'' – saprast kur es esmu, kas ir mana publika, kāds ir vakara koncepts un kāds ir mans pienākums kā izklaidētājam. Un protams padarīt pasākumu neaizmirstamu. No foajē līdz lielajai skatuvei, no pārsteiguma līdz brīnumam. Tas esmu es – Toms Felkers. Tavs mīļākais Iluzionists.


Izbraukumi ārpus Rīgas robežām + 10 EUR par katriem 100 km
No 520 EUR
Polaroid foto "turnīrs"
Fotogrāfija ir vienīgā iespēja, kā iemūžināt mirkli ar katru tajā esošo niansi un sīkumu. Ar Polariod kamerām šis mirklis nonāks jūsu rokās sekunžu laikā. Izaiciniet sevi un savus kolēģus uz foto sacensību un izdaiļojiet savu darba vietu sienas, darba galdus vai citas iespējamās vietas ar jūsu uzņemtiem, gatavajiem foto.

Uz turnīra laiku tiek atvestas Polariod momentfoto kameras un katram darbiniekam tiek piešķirta paciņa ar Polaroid foto kārtridžiem ( 10 bildes ). Visas dienas laikā, darbinieki ir kā mazi "paparaci", ķerot mirkļus un fotografējot visu, kas patīk. Dienas beigās notiek balsošana, un labāko foto apbalvošana.
Visas fotogrāfijas paliek jums un jūsu darbiniekiem.

Foto "turnīrs" var kļūt kā par aizraujošu spēli ar mazo kameru Jūsu rokās, tā par nopietnu izaicinājumu, ar nopietnām fotogrāfijām Fotogrāfija vienmēr ir priecējusi cilvēkus, ļāvusi tiem gremdēties atmiņās un ataust kādām aizmirstām emocijām, notikumiem vai laikam.

Dalībnieku skaits: līdz 10, cena 360 EUR
Par katru nākamos cilvēku + 20 EUR
Nodrošinām balvu fondu + 100 EUR
No 360 EUR
Kreatīvā darbnīca "Pie-Spraudes"
Izveidojiet paši savas, personīgās piespraudes. Izmantojiet tās statusu piešķiršanai darba ballē vai vienkārši ikdienas jautrībai. Pie Jums birojā nonāks piespraužu veidošanas ierīce un visi nepieciešamie izejmateriāli, kā arī darbnīcas vadītājs.
Ļoti vienkāršs veids, kā likt darbiniekiem smaidīt! Ļaujiet vaļu fantāziaji!
Iespējams saņemt sagatavi, lai pēc izmēriem sagatavotu savu unikālo dizainu jau iepriekš, vai arī improvizēt uz vietas, griežot, zīmējot no žurnāliem vai krāsainiem papīriem!


Dalībnieku skaits neierobežots
Nepieciešams darba galds piespraužu presei un materiāliem, kā arī pietiekama telpa, lai darbiniekiem būtu vieta.

Cenas norādītas bez PVN
No 190 EUR
Drīmtīmčik spēle
Vai piekrītat, ka tieši Jūsu kolektīvs ir viskolosālākais? Īsta sapņu komanda! Jūs neticēsiet, bet mēs zinām, ka spējat kopīgi pārvarēt dažnedažādus šķēršļus, pievielināt veiksmi, atbalstīt viens otru un zem Jūsu kopbildes droši var likt parakstu "Viens par visiem – visi par vienu!". Zinam, ka Jūs protat kalnus gāzt, par Jums var teikt, ka "trakiem pieder pasaule" un Jūs noteikti zinat, kā izskatās "smaids līdz ausīm". Jūsu lieliskās komandas stāsts jau ir uzrakstīts, pietrūkst tkai tam foto pierādījumu.

Šīs komandas saliedēšanas programmas ietvaros saņemsiet jau gatavu, taustāmu Sapņu komandas jeb Dream Team piedzīvojumu stāstu grāmatu. Katrā grāmatas lappusē būs stāsts par Jums – jūsu brīnumainajām spējām un talantiem. Grāmatā atstātas brīvas vietas ilustrācijām. Jūsu uzdevums – noteiktā laikā ar polaroīda foto aparātiem uzņemt fotogrāfijas tā, lai tās ilustrētu grāmatas tekstu. Šī programma ir legāls veids, lai sevi un savus kolēģus fotogrāfētu visvisādos leņķos un rezultātā iegūtu iedvesmojošu grāmatu, kas drūmos ziemas darbadienu rītos sniegs iedvesmu un raisīt smaidu, atgādinot, cik lieliski kolēģi Jūs esat un cik jautri Jums kopā ir gājis! Katrai komandai paredzēta viena stāsta grāmata.

Programma var norisināties, gan ārā, gan iekštelpās. Tik pat labi tās var būt Jūsu biroja telpas, bet vēlams, lai telpa būtu pēc iespējas lielāka, lai uzņemtie foto būtu atraktīvāki. Tā var norisināties arī Rīgas centrā, klāt pievienojot norādes ar ieteicamajām vietām, kur konkrētās lappuses stāsts ir jāilustrē.

*Programmas cenā iekļautas 4 kameras un 30 kadru uzņemšanas iespējas katrai komandai"

Cenas norādītas bez PVN
No 650 EUR
Zeta Tetovējumi
Izdaiļo ķermeni vasarai ar zelta tetovējumiem, skaisti un vasarīgi. Jo tie piestāvēs ikvienai, izvēlies pati kur vēlies līmēt, uz rokām, kājām vēdara vai pat sejas. Zelts piestāv jebkurai sievietei! Panāc pretim vasarai un liec sev saulē iemirdzēties vēl košāk.

Pēdējā laika viena no modernākajām lietām. Izskatās ne vien sievišķīgi un skaisti, bet arī grezni. Pludmalē nav jāliek bižutērija, lai izskatītos kā bildēs, tik vienkārši kā bērnībā tetovējumi. Tikai izskatās daudz labāk un greznāk, Nepamanīts tas nepaliks!


Dalībnieku skaits - cik 3h iespējams
Par katru nākamo h +40 EUR

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Dārgumu medības
Ārpuss ierastās ikdienas. Piedzīvojumu spēle "Dārgumu medības". Gluži kā pirāti un varoņi no pasaku filmām vai Karību Jūras pirātiem. Soli pa solim ar vien tuvāk lielajai dārgumu lādei, kura ir paslēpta Jūsu darba vietā.

Dalībnieku skaits: līdz 30, ja dalībnieku skaits lielāks, cena vienojoties


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Angļu valodas apgūšana spēlē "The Game Show"
Ir nācies sarunā piedzīvot mulsinošo klusumu, kad aizmirsies kāds vārds angļu valodā?
Tea time English internacionālie skolotāji iemācīs noderīgus vārdus un frāzes, ko lietot lai angliski pārfrāzētu vārdus.

Pirmā stunda paredzēta angļu valodas nodarbībai. Tiek nodrošināti izdales materiāli, kas lieliski noderēs kā palīgs gatavojoties tikšanās reizēm ar angliski runājošiem kolēģiem vai sadarbības partneriem.

Lai zināšanas nostiprinātu, skolotāji iejūtās "The Game Show" spēles vadītāju lomās, un dalībnieki tiek sadalīti komandās līdz 5 cilvēkiem vienā komandā.

Ātrums, zināšanas un atjautība noteiks uzvarētajus.

Visiem dalībniekiem garantēts labs noskaņojums un veicinošas balvas piemiņai par dalību.

"The Game Show" rezervācija vismaz 2 nedēļas pirms pasākuma.

Pasūtītājam jānodrošina telpa, projektors un audio skaļruņi.

Dalībnieku skaits līdz 15 cilvēkiem. *

*Ja dalībnieku skaits ir lielāks, tiek piemērota papildus maksa un izmaiņas spēles uzdevumos.Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Kroņu darbnīca
Kronis - vienkāršotajā izpratnē ir vainagveidīga grezna galvasrota, valdnieka varas simbols, kā arī pats vainags. Kroņa veidi ir visai dažādi, sākot ar dārgakmeņiem un valsts simboliem rotātām zvērādas cepurēm līdz vieglākiem un smalkākiem kaltiem dārgmetālu vainagiem ar zobainu virsmu, tāpat bagātīgi izrotātiem ar dārgakmeņu kompozīcijām.

Gadsimtu gaitā kroņu skaistums un dažādo materiālu nemainīgā pievilcība piesaista cilvēku uzmanību. Pielietojamo materiālu klāsts ir plašs - koks, kauls, dabas akmens, murāno stikls, dārgakmeņi un pusdārgakmeņi, minerāli un sveķi, swarovski un čehu kristāli, franču mežģīnes, ziedu vītnes un daudzi citi materiāli.

Kronis – tas ir tas, kā priekšā sieviete nespēs noturēties. Protams, gaumes ir dažādas, tādēļ vispareizākais veids ir tās gatavot pašam… Kroņu gatavošana ir kā meditācija, kurā aizmirst ikdienas domas un darbus. Tas ir laiks, ko velti sev, ieklausies savās sajūtās, ļaujies vispārdrošākajam, radošākajam domu lidojumam, lai gala rezultātā savām rokām radītu brīnumu.
Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Saules ķērāji
Ne velti kristālus sauc par „saules akmeņiem", ne tikai to krāsas, bet arī spējas rotaļāties ar gaismu. Pašu gatavots saules ķērājs kalpos ne tikai par lielisku interjera elementu, bet ļaus ienest gaismas rotaļu Jūsu mājās visa gada garumā.

Saules ķērāja gatavošana ir kā meditācija, kurā aizmirst ikdienas domas un darbus. Tas ir laiks, ko velti sev, ieklausies savās sajutās, ļaujies vispārdrošākajam, radošākajam domu lidojumam, lai gala rezultātā savām rokām radītu brīnumu. Jābrīdina gan, ka šis šķietami nekaitīgais hobijs nemanāmi var kļūt par īstu aizraušanos!Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Jumbo Jenga
Jenga ir viena no iecinītākajām galda spēlēm mūsdienās. Izbaudiet iespēju to spēlēt gigantiskā lielumā, nevis uz galda ar maziem kauliņiem. Piesardzība un liela uzmanība neapgāzt lielo un augošo torni ir katra mēŗķis.

Uzceliet sākuma torni un pa vienam klucītim katrs velkat ārā no pamattorņa, savu klucīti liekot torņa augsā, tikai uzmanīgi, tornis nedrīkst sagāzties, ja tas sagāzīsies, būsi spēlē zaudējis. Spēlē tik ilgi, līdz tiek noskaidrots uzvarētājs.

Cenas norādītas bez PVN
No 100 EUR
ReDrift sacensības
Vai kādreiz ir bijis sapnis, par to, ka Jums ir neliels auto, kuru varat vadīt? Vai esat kādreiz redzējuši kādu kurš uz ielas braukā ar radio kontrolējamu automašīnu un domājat, cik jautri būtu, ja Jums arī būtu tāds pats?! Iesaistīties radio vadības auto hobijā ir daudz vieglāk, nekā Jūs domājat! Tas ir ne tikai aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī populārs sporta veids. Profesionālās radio vadāmās mašīnas trasē spēj attīstīt līdz pat 120km/h lielu ātrumu, bet ātruma rekords ar šādiem modelīšiem ir uzstādīts 278km/h! Fantastiski? Šis hobijs attīsta tehnisko domāšanu, koordināciju un sniedz daudz pozitīvu emociju, kad tiek rīkotas sacensības. Nevarat atļauties driftam gatavu BMW M3, esat pārāk jauni, lai vadītu auto, vai vienkārši meklē hobiju, vai sportu?

Jūs varat atļauties:

Profesionālās RC Drift automašīnas ir foršas, jo ar tām VAR izpausties! Tas ir ne tikai vadīt RC modelīti, bet braukšanas māksla un RC hobijs visā pasaulē! RC Drift - tas ir analogs sporta veidam Drifts uz īstajiem automobiļiem (1:1), tikai tas notiek ar pilnpiedziņas automobiļiem kuru izmērs ir 1:10 ar elektromotoriem. Par cik šo modelīšu uzvedība līdzinās īstām drift automašīnām, ir ļoti viegli apgūt drifta elementus pirms to darīt ar īstu auto.

Fakti par RC Drift:

Pasaulē tas ir izplatīts sporta veids, kurš dzimis Japānā. Profesionālo sportistu RC Drift modeļu vērtība var pārsniegt 5000 EUR robežu. Pasaules ātruma rekords šādiem modeļiem ir sasniedzis 278km/h robežu. Profesionālajiem RC Drift modeļiem, pirms katrām sacensībām, ir nepieciešams veikt vairāk nekā 68 regulējumus ieskaitot pat tādus sīkumus, kā amortizatoru eļļas blīvuma un daudzuma mērijumus. Skan sarežģīti? Tas ir tikai sākums... Tās nav rotaļlietas, kuras Jūs redzat bērnu preču plauktos, tās ir profesionālas radiovadāmas drifta automašīnas kuras var attīstīt jaudu 0.7 Zs, kas ir pilnīgi pietiekami, lai šie radio vadāmie auto uzvestos, kā īsta automašīna, kuru Jūs varat vadīt kontrolējamā sānslīdē, cenšoties izbraukt vienīgo mobīlo drifta trasi Baltijā.Minimālais laiks 2st - 300 EUR + katra nākamā stunda 70 EUR


Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Virtuālās realitātes izklaide birojā
Izraujies no garlaicīgās biroja ikdienas un dodies virtuālā ceļojumā ar HTC vive VR sistēmu. Sekundes laikā nokļūsti sniegotos kalnos, kosmosa dzīlēs vai trakajos karuseļa kalniņos. Cīnies ar zombijiem, robotiem vai pierādi savas prasmes lokšaušanā.Vai zini kas ir virtuālā realitāte? Tā ir datora radīta trīsdimensiāla vide kurā Jūs varat mijiedarboties ar redzamajām lietām, lai to panāktu, ir nepieciešama speciāla VR sistēma.Atšķirīgi no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiska domāšana bet arī fiziska izturība, jo jau pēc piektās spēles minūtes, jutīsiet kā viss ķermenis tiek fiziski nodarbināts.Mūsu piedāvājumā ietilpst līdz pat 35. un vairāk spēlēm, ar visdažādākiem žandriem. Varēsiet iejusties profesionāla kalnu slēpotāja, lokšāvēja, zombiju iznīdēja un daudzās citās lomās. Uzrīko turnīru un sacenties ar kolēģiem par augstākajiem rezultātiem.

Pakalpojuma ilgums no 2-8h
Iesakām rēķināt vismaz 10 minūtes uz katru darbinieku.

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Boom Time - jautra, unikāla un muzikāli izklaidējoša spēle
Unikāla, jautra un saistoša muzikālā aktivitāte, kas uzmundrina un aktivizē Jūsu komandu.
Dalībnieki rada vienotu mūziku ar vieglām, krāsainām plastmasas caurulēm, kas precīzi atbilst noteiktām notīm, kas tiek sauktas par Boomwhacker. Pasākuma dalībnieki seko prezentācijai, kas viņiem palīdz radīt neticamas un uzmundrinošas skaņas.

Dalībniekiem jāatsit caurule pret cietu virsmu katrreiz, kas mūzikas bloks trāpa notij.
Cena norādīta 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 460 EUR
Hamoniku Harmonija
Enerģiska aktivitāte, kas burtiski aizpūš pieņemtos ierobežojumus, lai pierādītu, ka ar komandas darbu, labu komunikāciju un ticību sev, neiespējamais ir iespējams.

Sekojot līdzi vadītāja norādēm, dalībnieki sāk ar dažādiem elpas vingrinājumiem, līdz nonāk pie harmoniku spēlēšanas pamatu apgūšanas. Uzdevums uzņem apgriezienus un dalībnieki labāk spēj iepazīt savu spēlējamo instrumentu. Drīz vien viņi jau spēj spēlēt kopā kā viens veselums un ir aizrauti ar harmokinu skaņu infekciozo ritmu.Cena norādīta 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 1030 EUR
Redzams Attēlā - Uzņēmuma logo no portretiem
Dinamisks uzņēmuma logo attēlojums, kas veidots apvienojot individuālus portretus.
Bieži tiek teikts, ka ikviena uzņēmuma lielākā vērtība ir tā darbinieki, viņu unikālais sadarbības veids padara uzņēmumu par to, kas tas ir un kā to uztver apkārtējā pasaule. Tāpat kā jūsu uzņēmuma logo, jūsu cilvēki pārstāv jūsu zīmolu it visā, ko viņi dara.

Redzams Attēlā izmanto šo tēmu un atdzīvina to veidā, kas parāda to, cik ļoti nozīmīgs uzņēmumam kopumā ir ikviens uzņēmuma darbinieks.

Ierodoties uz pasākumu, visi dalībnieki tiks nofotografēti uz dažādu krāsu foniem. Pasākuma laikā visi attēli tiks apstrādāti mūsu datorsistēmā, lai izveidotu aizraujošu noslēdzošo programmu ar pasākuma dalībniekiem galvenajā lomā.

Cena norādīta 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 1080 EUR
Aizbēgt no Mafijas Interaktīvā izklaides spēle
Aizbēgt no Mafijas rada sajūsmu un jautrību, jo dalībniekiem, izmantojot priekšmetu maisiņu ar spēles komplektu un Go Team lietotni, jāsavāc pavedieni, lai izveidotu sev alibi, jāatrod nozagtais dimants - un jāizvairās no mafijas.
Katrai komandai ir priekšmetu maisiņš, kas viņiem palīdzēs viņu kvestā. Tad komandas sāc spēli, lai atrisinātu noslēpumu un izvairīties no mafijas. Go Team lietotne viņus novieto kontrolpunktos, kur viņi meklē risinājumus dažādam fotoattēlu un videoklipu miklam, un risina noslēpumainus jautājumus. Aktivitātes var balstīties uz jaunākajiem Escape Room stila uzdevumiem, tostarp šifri, simbolu maiņa, mīklas, objektu meklēšana attēlos, parauga identifikācija, dīvainas smakas, noslēpumainas skaņas un daudz kas cits!


Cena norādīta 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 1130 EUR
Beat the Box Izkļūt no robežām
Komandas apvieno savas prasmes, lai izveidotu radošus risinājumus kā uzlauzt kastes kodu. Lai uzvarētu dalībniekiem ir jāievada elektroniska koda kombinācija, lai atslēgtu kasti pirms ir beidzies laiks!

Vienīgās noderīgās lietas telpā ir citu komandu aizslēgtās alumīnija kastes. Pirmais solis ir atvērt kastes. Kastēs komandas atradīs 4 citas intriģējošas kastes, kas pasargātas ar īpaši izveidotu kodu kombinācijām un kuras satur kodus un noslēpumus, kas jāatklāj, lai komandas sasniegtu rezultātu.


Cena norādīta 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 1180 EUR
Go Team Interaktīvas dārgumu medības
Dārgumu medības, izmantojot augstās tehnoloģijas, kas ļauj jebkurā teritorijā doties aizraujošā un interaktīvā piedzīvojumā.
Go Team uzdevumi darbojas uz Android planšetdatoriem un, tajos izstrādātās norādes, vada komandas uz dažādiem kontrolpunktiem. Ierodoties katrā kontrolpunktā, dalībnieki kopīgi strādā pie tā, lai veiktu Go Team komandas radītos uzdevumus. Te var būt iekļauti gan āķīgi jautājumi, gan fotogrāfiju uzņemšanas kritēriji, gan laikā ierobežoti uzdevumi pielāgoti jūsu uzņēmuma izvēlētajiem rezultātiem.

Cena norādīta par 20 personu kolektīvu
Cenas norādītas bez PVN
No 1130 EUR
SAZINIETIES AR MUMS
Vai zvani mums +371 28346634
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.