Garšīgi
Ēdiens ir viena no mūsu lielākajām baudām. Ēdiens ir izteiksmes veids kā iepazīt savus kolēģus tuvāk.
Šokolādes ābolu darbnīca
Šokolādes ābolīši tradicionāli dabūjami Ziemassvētku tirdziņos kā našķis nosalušo apmeklētāju kārdināšanai. Pagatavošana ļoti vienkārša. Pat ja āboli ne īpaši garšo, šādi ābolīši lieliski izrotās jūsu svētku galdu. Turklāt šādi šokolādē glazēti āboli būs arī lieliska alternatīva neveselīgajiem svētku našķiem.

Āboli ir ne tikai garšīgi, bet tie var arī palīdzēt saglabāt labu veselību. Āboli ir ideāli piemēroti, lai ar tiem panašķotos, neuztraucoties par pieņemšanos svarā.


Izmaksas aptuveni 20perosnu kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Šokolādes trifeļu darbnīca
Gadsimtiem senas leģendas no dažādām kultūrām vēsta, ka šokolādes lietošana dod spēku, veselību, ticību, pārliecību un kaisli tiem, kuri to dzer. Šīs leģendas šokolādei piedēvēja maģiskas spējas un nodrošināja ar spēcīgu simbolisku vērtību. Šokolādi arī mūsdienās uzskata par mīlestības un kaisles ikonu.
Un tieši Francija ir smalkās šokolādes konfektes Trifeles dzimtene, kur tā radusies 1895. gada decembrī. Klasiski tā gatavota no izsmalcinātas šokolādes masa, kura lēni kūst uz mēles. Franču galma iecienītais saldums trifele sākumā bija tikai parasta konfekte, taču šodien sabiedrības krējuma iecienītais kārums, kurā apvienojusies tumšās šokolādes maģija ar daudzveidīgiem un pārsteidzošiem pildījumiem.
Piedāvājam katram pašam pagatavot sev rūgto kārumu, kas iepriecinās ne tikai dāmu garšu kārpiņas, bet arī kungiem ļaus patīkami baudīt vakaru. Ja vien ir vēlme mazliet padarboties, tad šis būs īsti meditatīvs process. Viss sākas ar domu – par prieku vēderam, mīļotajam vai draugiem. Process nav sarežģīts, bet rezultāts – smalks!


Izmaksas aptuveni 20 perosnu kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Cukurgailīšu darbnīca
Cukurgailīši ir daudzu mūsu bērnības kārums, tāpat kā vecos laikos, tos varam pagatavot paši. Līdzīgi kā bērnībā tiks kausēts cukurs tik šoreiz ne karotēs, bet čuguna pannās un pildīs silikona formās ar dažādiem dizainiem. Turklāt šādus cukurgailīšus būs iespējams dekorēt ar krāsainiem cukura graudiņiem, riekstiem un žāvētiem augļiem.
To vai notiesāt gardo kārumu tur pat uz vietas vai glīti iepakotu paņemt uz mājām, atstājam katra paša ziņā!


Izmaksas aptuveni 20 perosnu kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Eklēru meistarklase no "Eklērnīcas" Raunas Dārzs
Pirmie Latvijā, kas atsvaidzināja sen zināmu desertu ar šobrīd aktuālo dabīgo garšu pieskaņu. Eklēru garšas tiek iegūtas no dabīgiem ogu novārījumiem, biezeņiem. Izmantojam bio miltus, dehidrētus ogu kraukšķus – kā dekorus.
"EKLĒRNĪCAS" konditori dalīsies ar Jums zināšanās eklēru gatavošanā un asistēs jums radošajā procesā.

Vienas grupas lielums līdz 15 personām.

Cenas norādītas bez PVN
No 500 EUR
Meistarklase "Ieskats kafijas pasaulē"
Universita del Caffe Latvia piedāvā jūsu kolektīvam meistarklasi "Ieskats kafijas
pasaulē.
Programmas mērķis ir izglītot dalībniekus par kvalitatīvas kafijas principiem.
dažādiem pagatavošanas veidiem, kā arī pastāstīt, kādā veidā objektīvāk izvērtēt
piedāvāto kafiju gan HoReCa segmentā, gan veikalos. Programmā ir gan
stāstījums par kafiju, gan kafiju garšošana, gan kafijas aromātu laboratorija un
daudz kas cits. Meistarklase ir atraktīvs un interaktīvs atspēriena punkts tālākai
kafijas izzināšanai.
Universita del Caffe dzimtene un galvenā mītne atrodas Itālijā, Triestē. Pasaulē
tai ir vēl 25 filiāles un viena no tām arī Latvijā. Tā ir vienīgā starptautiskā kafijas
universitāte ,kura šeit dibināta 2012. gadā. Universitātes mērķis ir veicināt un
izplatīt augstas kvalitātes kafijas kultūru. Universita del Caffe darbojas
starptautiski akreditēti kafijas profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi. Vadītāju un
treneru zināšanas tiek nepārtraukti papildinātas un atjaunotas, tieši tāpat, kā
mācību programmas un inventārs.

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase
Pārvērtiet savu biroju mazā šokolādes fabrikā un kopā ar komandu iegrimstiet šokolādes gatavošanas mākslā.

Cenas norādītas bez PVN
NO 280 EUR
Pokē Rīga - Havajiešu izcelsmes salātu darbnīca
Havajiešu izcelsmes svaigāa zivs salāti - pokē! Garša ļoti līdzīgi kā suši - dievīga! Un Tās krāsas! Svaigums, veselīgums un pilnīgs jaunums Latvijā - tā ir īstā lietas kad vajadzīga Jūsu biroja festivālam!

Cenas norādītas bez PVN
No 310 EUR
Cepumu mix burkā darbnīca
Dažbrīd šķiet, ka pat centrālā apkure tā īsti nespēj piesildīt māju. To var vienīgi siltu cepumu smarža, kad līdz ar karstā gaisa mutuli, kas izplūst, atveroties krāsns mutei, mājās ienāk arī omulīga atmosfēra un mājīguma smarža.


Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Saldējuma darbnīca
Kūpošs sausais ledus, piena saldējums, dažādas garšas..

Saldējums reizēm dara brīnumus karstā vasaras dienā, birojā. Kopīga saldējuma gatavošana pēc paša garšas vēlmēm būs aizraujoša, lietderīga un patīkama nodarbe!

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Spēkavīru batoniņu darbnīca
Atklāj spēkavīra spēka noslēpumu!!

Spēkavīra batoniņi - tā ir garda šokolāde ar pildījumu - gards, ērts un veselīgs sportotāju uztura produkts, kas palīdz uzturēt nepieciešamo olbaltumvielu, vitamīnu, ogļhidrātu un mikroelementu līmeni ķermenī visas dienas garumā. Spēkavīra batoniņi ir nepieciešami gan sportistiem, gan arī parastiem cilvēkiem, kas nodarboja ar sportu.

Piedāvājam katram pašam pagatavot sev saldo kārumu, kas iepriecinās ne tikai dāmu garšu kārpiņas, bet arī kungiem ļaus patīkami baudīt aktivitātēm pilnu dienu.

Izmaksas aptuveni 20 cilvēku kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Marcipāna darbnīca
Kāda sena leģenda vēsta, ka tieši Vācijas ziemeļu pilsētā Lībekā pirmo reizi pagatavots izsmalcinātais saldums – marcipāns. Teika stāsta, ka pilsētu piemeklējušas nedienas – kā rezultātā pilsētā izbeigušies visi pārtikas krājumi, izņemot dziļi noglabātās mandeles un cukuru. Ar šīm divām izejvielām pilsētas iedzīvotāji rīkojušies, kā nu varējuši, līdz beidzot mandeles un cukuru smalki samaluši miltos un to visu sajaukuši viendabīgā masā, pagatavojot no tā marcipāna maizi, kas bijusi tik garda, ka uz visiem laikiem izmainījusi pilsētas likteni. Tā nu problēma tikusi atrisināta, nedienas vērstas uz slavu, un līdz pat šai baltai dienai Lībeku dēvē par marcipāna dzimteni.

Līdztekus baudījumam, ko sniedz kvalitatīva marcipāna smalkā garša, arī tā vizuālais noformējums, kas bieži vien ir ļoti rūpīgi un meistarīgi izstrādāts mākslas darbs, sniedz apbrīnas pilnu baudījumu acīm.

Darbošanās ar marcipānu — princips līdzīgs, kā veidojot no plastalīna, tikai daudz, daudz garšīgāk. Un, mazliet pacenšoties, jebkurš var pagatavot burvīgu marcipāna figūriņu pats! Kaut arī šķietami sarežģīta, māksla pagatavot marcipāna figūras pašu rokām ir viegli apgūstama, augstu vērtējama un galvenais – tā sniedz patīkamu jaunrades sajūtu un īpašu gandarījumu.

Izmaksas aptuveni 20 personu kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 290 EUR
Uzlējuma darbnīca
Agrāk, kad vel nebija izgudroti farmācijas aparāti, to laiku alķīmiķiem nebija sevišķu iespēju izvērsties. Viņi izmēģināja daudz dažādas izejvielas, sākot ar organiskajiem savienojumiem, beidzot pat ar metāliem.

Eksperimentējot ar dažādām dzirām un dzērieniem, uzmanību piesaistīja vīns. Vēlak viņi izdomāja dzērienu destilēt. Tika iegūs etilspirts, kam deva nosaukumu „agua vitae" jeb dzīvības ūdens. Lai padarītu spirtu maigāku un vieglāk baudāmu var izmantot arī dažādus augus, augļus, ogas un garšvielas. Uzlējumus lieto, lai no augiem izvilktu vērtīgās vielas. Izvilkumus jālieto nelielās devās, tie uzlabo asinsriti, it īpaši gada aukstākajos mēnešos. Izvilkumi palīdz rehabilitēties pēc smagām operācijām un traumām, gan arī pēc lielas fiziskas slodzes.

Krāsainu un aromātisku uzlējumu pagatavošana ir neatkārtojama izklaide. Izmantojiet ogas un garšvielas, pašu gatavotiem uzlējumiem, kas glābs ziemā no saaukstēšanās un garlaicības.


Izmaksas aptuveni 20personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Single Malt meistarklase no Riga Whisky Club
Īsti džentlmeņi un lēdijas zina, kas ir single malt viskijs. Ļaujiet arī jūsu darbiniekiem iepazīt šo elitāro dzērienu, paplašināt redzesloku un iegūt jaunus saskarsmes punktus ar klientiem un sadarbības partneriem. Ja pie reizes vēlaties panākt ciešāku komandas garu, viskijs spēs vienot un saliedēt pat vissarežģītāko kolektīvu.

Riga Whisky Club jūsu biroju pārvērtīs par šovrūmu, kurā trīs stundu garumā izklaidēs un izglītos ikvienu interesentu viena iesala viskija niansēs. Degustēsim izcilākos single malt viskijus, pieskaņotas uzkodas un gardumus no šefpavāra un ļausimies Riga Whisky Club meistarklases dēku stāstiem aiznest mūs uz Skotijas nepieradinātajām ārēm. Ielūkosimies single malt vēsturē, tehnoloģijā un kultūrā. Dalīsimies pieredzē un zināšanās. Pačilosim. Netrūks arī pa kādam pārsteigumam vai dāvanai.

Riga Whisky Club šāda veida vakariņas organizē jau ceturto gadu . Atšķirībā no plašpatēriņa viskijiem, single malt ir ražots tikai no viena veida miežu iesala vienas viskija darītavas ietvaros. Pēdējos gados šī dzēriena kults piedzīvo strauju popularitātes pieaugumu, šarmējot sekotājus visās pasaules malās.

  • Individuāli izstrādāta vakara tematika
  • Tematikai pieskaņoti 5 augstvērtīgi single malt viskiji
  • Viskija eksperta meistarklase
  • Foodpairing no someljē un šefpavāra
  • Sāļo un saldo uzkodu seti
  • Speciālas single malt glāzes
  • Pasākums paredzēts līdz 17 personām

Cenas norādītas bez PVN
No 1525 EUR
Craft alus vakariņas
Visi zina alu, taču cik daudzi no jūsu darbiniekiem Latvijā tradicionālā Lager tipa alus vietā izvēlas atraktīvos mikrobrūžu eilus (Ale) - apiņainus un piesātinātus alus, katru ar savu unikālo raksturu? Jo lielāks ir bizness, jo smalkāka izvēle piestāv jūsu darbiniekiem! Turklāt, alus spēj vienot un saliedēt pat vissarežģītāko kolektīvu.

Craft Beer Cat radīs izcilu piedzīvojumu Craft alus pasaulē.Degustēsim izcilākos kraftiņus, pieskaņotas uzkodas un gardumus no šefpavāra un, iesala aromāta apņemti, ļausimies alus someljē vest mūs nebeidzamu stāstu pasaulē. Ielūkosimies craft beer vēsturē, tehnoloģijā un kultūrā. Stouts, porteris, lambiks, kviešu alus, IPA, APA, dzintara alus un Beļģu stils - katrs no tiem slēpj brīnumainu pasauli, kuru par savu sauc miljoniem kraftiņa cienītāju visā pasaulē.

Mazās alus darītavas ir spilgtas, artsy un globalizācijas nepieradinātas. Tāds ir arī Craft Beer Cat - atvērtā tipa klubs, kas apvieno šī dzēriena cienītājus Latvijā un šādus pasākumus rīko kopš 2016. gada.> Individuāli izstrādāta vakara tematika
> Tematikai pieskaņoti 5 augstvērtīgi craft ali
> Alus eksperta meistarklase
> Foodpairing no someljē un šefpavāra
> Sāļo un saldo uzkodu seti
> Craft alus glāzes
> Pasākums paredzēts līdz 18 personām


Pasākumspieejams sākot no 20 personu kolektīva
Cenas norādītas bez PVN
No 1525 EUR
"Zilver" vīna stāsts un degustācija
Zilver dzērienu darītava savu darbību uzsāka 2009. gadā, tomēr tās pirmsākumi meklējami jau agrāk, deviņdesmito gadu sākumā, kad tika izveidoti z/s ''Pīlādži'', kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju stādu, kā arī ābolu un bumbieru audzēšanu. Patlaban ''Zilver''; dzērienu darītavā tiek ražoti vairāk kā 10 dažādu ogu, augļu, meža ogu un pat ziedu vīni, kā arī dzirkstoši vīni, destilāti un bezalkoholiskie dzērieni.

Vīndarītavā plecu pie pleca saimnieko visa ģimene un esam vienīgie, kuri zin kā izaudzēt pareizos stādus burvīgiem dzērieniem priekš vidzemes klimata. Dzērienu darīšanu palīdzējuši izkopt skandināvu kolēģi.

Jums būs iespējams vīndara pavadībā iziet visu vīna radīšanas procesu līdz pat sīkākajām detaļām un nogaršot vismaz 6 dažādus vīnus.Cenas norādītas bez PVN

350 EUR
Garšvielu darbnīca
… Gatavojot ēdienu tam jāpievieno „šķipsniņu mīlestības, ēdamkaroti miera, tējkaroti gudrības un svaigi gatavotas garšvielas".

Garšvielas ir ideālais veids, kā padarīt savus ēdienus interesantākus un bagātākus ar garšu un aromātu, un, lai gan ir tik vienkārši aiziet uz jebkuru veikalu un iegādāties lielu daudzumu dažādu garšvielu mainījumu, patīkamāk un arī daudz dabīgāk ir šos garšvielu maisījumus veidot pašiem. Un tas nemaz nav grūti.

Šī ir tā reize, kad slinkumu mest pie malas un pagatavot kādu no iecienītākajiem garšvielu maisījumiem. Pats labākais – visas sastāvdaļas būs zināmas, un nebūs jāuztraucas par neveselīgo E vielu klātbūtni. Un pie viena, pašu gatavots garšvielu maisījums garšos krietni vien labāk, kā veikalā pirktais.


Izmaksas aptuveni 20personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Zāļu tēju darbnīca
Mūsu senči jau gadu simtiem izmantojuši tējas spēku un pozitīvo iedarbību uz veselību. Tēja sasilda, rada omulības un mājīguma sajūtu. Tējai, kas sastāv no dažnedažādām vāktām, izžāvētām, kaltētām augu un koku daļiņām, piemīt ne tikai patīkama garša, bet arī veselībai labvēlīgas īpašības.

Droši vien jau zināms, ka uz cilvēka organismu vislabāk iedarbojas tie augi, kas auguši tuvumā, zināmā apvidū, reģionā, tāpēc mums vislabāk der tās tējas, kas vāktas Latvijas pļavās, mežos un dārzos.

Tādēļ uzdāviniet Latvijas zāļu tējas spēku pašu darinātā tējas maisiņā, kas tumšajos ziemas vakaros, dzerot kopā ar medu, radīs labsajūtu un stiprinās veselību. Turklāt tējas recepti un sastāvdaļas piedāvājam izveidot Jums pašiem.


Izmaksas aptuveni 20personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Bouquet Garni darbnīca
Bouquet garni ir starptautiski lietots franču valodas nosaukums, kas attiecas uz dažādām garšvielu buntītēm. Buntītē garšaugi tiek sasieti kopā, lai tos pēc ēdiena pagatavošanas (vai tad, kad piešķirts nepieciešamais aromāts) varētu izņemt. Līdzīgs rezultāts tiek panākts tad, ja garšaugufrs iesien zīda maisiņā – tādējādi iespējams pievienot arī garšvielas, apelsīna miziņu, ķiplokus u.c.

Dažādu tautu virtuvē ierasts garšaugus vienkārši iemest un atstāt ēdienā, taču pavāri izvēlas noslēpt labas pavārmākslas pēdas, kā arī neizmanto jau gatavus maisījumus, bet buntītes sien paši. Klasisks bouquet garni cēlies Provansā un sastāv no trīs pētersīļiem, timiāna zariņa, lauru lapas un nedaudz kaltētas apelsīna mizas.

No Viktorijas laikmeta Anglijas saglabājies apraksts par pārlieku izsmalcinātu bouquet garni, kas tomēr var dod iedvesmu katram izmēģināt pašam un piešķirt ēdienam unikālu aromātu: pāris pētersīļu, timiāna, majorāna, bazilika zariņš, lauru lapa, selerijas zariņš, neliela standziņa kanēļa, ķiploka daiviņa, nedaudz muskatrieksta un sarkano piparu.Izmaksas aptuveni 20personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
SAZINIETIES AR MUMS
Zvani mums +371 28346634
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniām sadarbības iespējām ar garšīgām lietām!
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.