Komandas rekriācija
Prāts un ķermenis darbā ir vieni no svarīgākajiem "instrumentiem", neaizmirsti par to.
Izvēlies īsto veidu, kā uzmundrināt prātu un garu, lai sasniegtu jaunas virsotnes.
Plecu masāža birojā no "Amane SPA"
Darba masāža ir piemērota paaugstināta muskuļu tonusa novēršanai, kas rodas darbiniekiem ilgstoši atrodoties vienā pozā. Masāžas laikā uzsvars tiek likts uz kakla daļu, muguras augšdaļu un vidusdaļu, pleciem.

Masāžu iespējams veikt ar vai bez apģērba. Ja masāža izvēlēta bez ķermeņa augšdaļas apģērba, ieteicams to veikt atsevišķā telpā. Ierodoties birojā tiek sastādīts saraksts ar laikiem, kuros darbinieki ierodas uz masāžu.

Vienam darbiniekam masāža tiek veikta no 7,5 līdz 15 min, tie ir 4 - 7 cilvēki stundā. Masāža atbrīvo audus, muskulatrūru, palielina tās elastību. Masāža uzlabo asinsriti, kas nodrošina skābekļa pieplūdi smadzenēm, un līdz ar to koncentrēšanās spēju un darba produktivitāi .

Lai veiktu masāžu darba vietā būtu rekomendējama:

- Atsevišķa telpa
- Taburete vai datorkrēsls ar noņemamu augšdaļu


Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
"Ozolins Pottery" māla meistarklase
Šī praktiskā meistarklase iepazīstina dalībniekus ar Latvijā atrodamo mālu, lipināšanas tehnikas pamatiem un dod iespēju savām rokām radīt īstus, ikdienā izmantojamus māla traukus. Dalībniekiem nav nepieciešamas priekšzināšanas darbā ar mālu, nepieciešamās prasmes un iemaņas tiek apgūtas meistarklases laikā.

Meistarklasi vada Krists Ozoliņš – pilna laika podnieks, strādā ar Latvijā atrodamu mālu lipināšanas tehnikā un darbus apdedzina tradicionālā, ar malku kurināmā ceplī, izmantojot slāpēšanu apdedzināšanas beigās.

Meistarklase ietver:
svēpētā keramika - kā top māla darbi, kādēļ tie ir melni un kādas ir to unikālās īpašības;
īss ievads par māla veidošanu, izplatītākajām kļūdām un kā no tām izvairīties;
darbs ar mālu kopā ar podnieku, saņemot atbildes uz būtiskajiem jautājumiem, savu darbu veidošana.

Kas notiek pēc meistarklases:
darbi tiek nogādāti Ozolins pottery darbnīcā, izžāvēti un izdedzināti malkas ceplī;
apdedzinātie darbi tiek nogādāti birojā.

Aptuvenais laiks no darbnīcas norises dienas līdz darbu saņemšanai birojā – 1-4 nedēļas.

Dalībnieku skaits līdz 20 cilvēkiem.


Cenas norādītas bez PVN
No 470 EUR
Relaksējoša Jogas nodarbības
Relaksējoša Jogas nodarbības, kurās savienojam prātu, ķermeni un garu kopīgā Jogas praksē.

Joga tiek praktizēta jau tūkstošiem gadu, gadu gaitā ir izveidojušies dažādas Jogas interpretācijas, par to, kas ir Joga un kāds ir uzsvars un veids katrā Jogas praksē.

Joga ir viena no senākajām praksēm kā cilvēkam atgriezties pie sevis un kā nomierināt, atjaunot savu ķermeni un prātu.

Mēs pielāgojam Jogas nodarbību, praksi atkarībā no klientu vēlmēm. Atkarībā no tā kāds ir mēŗķis , vai ar Jogas nodarbību vēlas vairāk vērst uzmanību uz prāta asumu un skaidrību, vai ķermeņa vingrumu un lokanību, vai ķermeņa, prāta un gara apvienošanu.


Mēs piedāvājam 90 minūšu Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga , Pranayama Yoga.
Izmaksas atkarīgas no dalībnieku skaita
Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Meditatīva pelde gongu skaņās
Gongu un Tibetas dziedošo kausu skaņas liek rezonēt cilvēka organisma šūnām. Citiem vārdiem sakot, tās uzskaņo cilvēku, saskaņojot to ar dzīves harmoniju – gan zemes, gan kosmisko.

Gongu un skanošo trauku skanējums mums atgādina skaņas, kuras uztvērām, atrodoties mātes klēpī. Jo tuvāk esam harmonijai, jo tajās ir vairāk burvības; jo tālāk – jo skanējums ir mums nesaprotamāks un neparastāks. Skanējuma uztvere ir atkarīga no mūsu pašu pieaugušās personības ierobežotības, no tā, cik ļoti organisms ir piesārņots.

Gongi un skanošie trauki ar savu skanējumu noārda pagātnes aizvainojumu, kļūdu, baiļu un kompleksu radītos aizsprostojumus.


Dalībnieku skaits nav ierobežoties, taču nepieciešama plaša telpa, lai būtu iespēja apgulties uz zemes.
Katram dalībniekam nepieciešams pleds vai paklājiņš, lai būtu ērti.
Cenas norādītas bez PVN
No 190 EUR
Parfīma darbnīca
Padari krāšņāku darbadienu vai pasākumu veidojot savu unkālo parfīmu kopā ar kolēģiem
Cenas norādītas bez PVN
No 310 EUR
Ziepju darbnīca
Ziepju vārīšanā tiek izmantotas tikai bioloģiskās ziepju bāzes, kas ir pagatavotas no bioloģiski audzētām palmu un kokosriekstu eļļām, kam pievienots vai nu dziedinošais Alvejas augu lapu sulas pulveris, vai kazas piena piedeva, kas ziepju masai piedod papildus barojošas un mitrinošas īpašības. Šādas pašu gatavotas ziepes var aromatizēt ar ēteriskajām eļļām un dekorēt ar garšvielām vai augiem no Latvijas laukiem.

Vai tas būs dzeltenā citrona spirdzinošais aromāts, kas ieskandinās prieka melodiju, vai medaino liepziedu un rūgtenā greipfrūta smaržas virmojums, vai arī vienkārši ļausieties eksotiskās Damaskas rozes ziedu aromātam… variantu ir daudz, un katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko.

Ziepju vārīšana no dabiskām, videi draudzīgām izejvielām ir arī jauka nodarbe, kurā iesaistīt bērnus, tādējādi parādot, ka ir lietas, kuras nav jāpērk – tās var izgatavot pats!

Pašu rokām gatavotas ziepes - tas ir viegli, ātri un interesanti.


Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Biroja krūzītes
Glezonašana ir viena no relaksējošākajām izklaidēm. Izbaudi to un atstāj sev paliekošas atmiņas krūzītes veidā. Apglezno savu krūzīti pēc noskaņojuma, vēlmēm un patikas. Tā turpmāk Tevi priecēs katru dienu malkojot rīta kafiju vai tēju. Iegūstiet sev personalizētas krūzītes, kuras apgleznojuši būsiet Jūs paši.

Gala rezlutātā krūzīte tiks skaisti iesaiņot, kopā ar kafijas pupiņām ar dekoru, lai derētu arī kā skaista dāvana


Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Redzes joga
VIZIONETTE optikas speciālisti piedāvā informatīvi interaktīvu redzes fitnesa nodarbību, kurā būs iespējams uzzināt, kā palīdzēt savām acīm mazāk nogurt, ilgstošas stundas pavadot birojā. Mūsu speciālisti pastāstīs, kādi ir iemesli, kāpēc acis nogurst ātrāk, kā arī palīdzēs rast vislabāko šo problēmu risinājumu.

Jums būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus acu vingrinājumus, saņemt konsultāciju par acu higiēnas jautājumiem, kā arī iegādāties preces acu labsajūtas nodrošināšanai par īpaši draudzīgām cenām.

Pastāstiņš par zilo gaismu (monitora un mākslīgo gaismas avotu emitētās gaismas spektra salīdzinājums ar dabīgo apgaisnojumu, zilās laismas lūšana un izkliede acī, akomodācijas tonuss un fluktuācijas un iespējamie optiskie risinājumi: BluProtect un ATF lēcas)

Redzes higiēna darbā (slodzes/atpūtas režīms, darba attālums un ergonomika, populārākās kļūdas darbā, 30/30/30 likums)

Rekomendētie acu vingrinājumi redzes atslodzei (acu kustību muskuļu vingrinājumi, akomodācijas atslodzes vingrinājumi, verģenču vingrinājumi, stresa mazināšanas vingrinājumi)

Rekomendētie vingrinājumi skeleta atslodzei (sprandas, roku un plecu muskulatūras, mugurkaula atslodzes vingrinājumi)

Pastāstiņš par acu plakstiņu higiēnu un sausās acs profilaksi (sejas un skropstu ikdienas mazgāšana, t.sk. Blefaclean salvešu pielietojums, acu komprešu lietošana, mākslīgo mitrinātāju pielietojums)


Cenas norādītas bez PVN

255EUR
Sveču darbnīca
Sveču veidošana ir unikāls roku darbs jau vairākus gadsimtus. Sveces iededzam, lai radītu to īpašo, mierpilno sajūtu, ko sniedz dzīvas uguns dvēsele. Svecei kā siltuma un gaismas simbolam nenoliedzami piemīt arī kaut kas maģisks un netverams. Cilvēki, kas spēj saskatīt vairāk, stāsta, ka svecei, gluži tāpat kā cilvēkam, ir sava aura.

Katra svece sākas ar vīziju par to, kādu gaisotni mēs vēlamies radīt – gadalaiku, vietu, atmiņu vai sajūtu. Kad vīzija ir radīta, atliek vien izvēlēties aromātiskās un vizuālās sastāvdaļas, kas vislabāk izpaustu šo jauno vīziju. Kā arī tehniku, kādā vēlamies to realizēt. Pašu radīta svece deg ilgāk un spožāk. Piepildi savu vēlmi veidot sveces - esi radošs un izveido tieši sava dizaina un formas sveces! Turklāt šādas sveces svētkus noteikti padarīs gaišākus!

Sveču liešanai tiek izmantots sojas vai bišu vasks, kas ir 100% dabīgs materiāls. Šādas pašu gatavotas un lietas sveces var aromatizēt ar ēteriskajām eļļām un dekorēt ar garšvielām vai ar augiem no Latvijas laukiem.

Pašu gatavotās sveces noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas. Sveču liešana ļauj izmantot savu fantāziju un spēlēties ar dizainu.
Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Puzuru darbnīca
Latvieši, svētkus gaidīdami, vienmēr ir pušķojuši māju. Lepnuma, centības un izdomas pierādījums bija dažādi vērumi, figūras no niedrēm, rudzu vai kviešu salmiem, olu čaumalām, zosu spalvām un ēveļskaidām. Viju veidošanai noderēja ozolzīļu cepurītes, kastaņi, mežrozīšu ogas, pīlādži, krāsaini dzīpari un auduma atgriezumi.
Salmu un niedru pakaramie pušķojumi - puzuri, ko citos novados sauc par lukturiem, krīģiem vai spurguļiem, pazīstami visā Latvijā. Līdzīgus senāk veidojuši arī citur Ziemeļeiropā. Vārdam „puzurs" ir ļoti sena izcelsme. Bet šis rotājums ir viens no retajiem, ko nav iespējams izpētīt līdz galam, jo nav nemaz tik daudz ticējumu un citu vēstījumu.
Puzuri ir vieni no senākajiem Ziemas saulgriežu rotājumiem, kas latviešu sētas greznojuši jau krietnu laiku pirms šobrīd zināmākā un galvenā Ziemassvētku rotājuma - eglītes. Puzurim ir ne vien spēcīga mitoloģiska nozīme, bet arī ļoti smalka dekoratīva funkcija.

Diegā iekārti pie griestiem, siltā gaisa plūsmas ietekmē puzuri nemitīgi lēnām griežas, rotējot ap savu asi, un, pareizi apgaismojot, tie veido interesantus latvju rakstus uz telpas sienām un griestiem. Puzuris, līdzīgi kā Lielvārdes josta, ir mūsu senču noslēpumu un mitoloģijas glabātājs. Zinātnieki uzskata, ka puzuris ataino seno latviešu izpratni par Visumu. Divpadsmit salmi - tas ir gads. Katrs mezgls - kāda neizdošanās dzīvē.
To veidošana ir ļoti darbietilpīgs un smalks process, taču pareizi un rūpīgi darināts puzuris ir ne tikai gaumīgs mājas rotājums, bet, pēc senču ticējumiem, tas arī atbaida ļaunos garus. Puzuris ir mūsu etnogrāfijas neatņemama daļa, ap kuru veidojas latviskā dzīvesziņa.


Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Ziedu vainagu darbnīca
Īstena modes dāma savu tēlu veido, sākot no tērpa un beidzot ar it kā nenozīmīgajiem sīkumiem. Lai gan... šīs sievietes sapratnē sīkumi un nesvarīgas detaļas nepastāv, jo jebkura detaļa spēj tēlu apvienot vienā veselā.

Gan šajā, gan pagājušajās sezonās ziedi matos bija un ir galvenais galvas aksesuāru trends. Hipiju stila matu lociņus ar ziediem un spilgtas krāsas vainadziņus var arvien biežāk ieraudzīt modes skatēs un foto sesijās, uz sarkanajiem paklājiem, liela mēroga festivālos un citās „zvaigžņu" pulcēšanās vietās.

Modes mākslinieki, kuri veido savas kolekcijas, izmanto lielu un mazu ziedu skaistumu, ziedu zaru nevainīgumu un svaigumu, lai vēl vairāk izceltu sievietes skaistumu. Tendence izmantot ziedus galvas rotāšanai parādījās jau pirms vairākiem gadiem. Dažādu formu un izmēru ziedus var iepīt daudzveidīgos savienojumos. Tie var būt krāsaini, koši ziedi spilgtām un ekstravagantām meitenēm, vai arī stīpiņa ar maziem ziediņiem maigām neliela auguma dāmām. Radošumam un iedvesmai te nav robežu! Katrs ziedu vainags būs individuāls un neatkārtojams!

Līdzīgus aksesuārus var uzmeistarot arī pašrocīgi. Tādēļ piedāvājam ik vienai dāmai šajā vasaras sezonā uzdāvināt sev košus, ziediem rotātus matu lociņus, kas ļaus ienest savā stilā īstu avangardu, un protams padarīs ikvienu dāmu orģinālu. Izmantojot savu fantāziju un nedaudz laika, ik viena varēs pagatavot modernu matu aksesuāru, kas ideāli iederēsies tieši Jūsu garderobē un atbildīs Jūsu gaumei, vecumam un stilam.

Cenas norādītas bez PVN
No 370 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.