Svētku laiks
Ir ticējums, kā gadu iesāksi tā visu gadu turpināsi! Gada balli rīkot Janvārī ir ļoti prātīgi!
Piparkūku darbnīca
Visos laikos Ziemassvētki saistās tieši ar piparkūku smaržu un garšu. To nekad nav par daudz. Vislabāk, ja pašu gatavotas un glazētas.

Piparkūku darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm. Tie ir pašu rokām veidoti skaisti un garšīgi rotājumi uz lielajām piparkūku sirdīm. Šāda gardi rotāta piparkūka var kļūt ne tikai par Ziemassvētku našķi vai dekorāciju, bet arī par brīnišķīgu pašgatavotu dāvanu. Skaisto un garšīgo lietu radīšanas procesā var iesaistīties ikviens gan liels, gan mazs.

Varbūt stūrīši nav tik taisni kā pirktajām, un cukurotais zīmējums mazliet neveikls, bet sajūta pašiem rotājot piparkūkas - silta, mājīga.


Cenas norādītas aptuveni 20perosnu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 250 EUR
Egļu darbnīca
Ziemassvētki ir laiks, kad visi steidz pušķot mājas, domāt par svētku mielastu un arī dodas uz mežu, lai kopā ar bērniem nocirstu savu Ziemassvētku eglīti. Dažādu apsvērumu dēļ, iespējams, šogad nevēlēsities tradicionālu eglīti. Mums ir labas ziņas – ir dažādi citi veidi, kā pagatavot Ziemassvētku eglīti.

Atsakoties no domas par klasisko Ziemassvētku eglīti, dodiet priekšroku oriģinālam mākslas darbam, kas simbolizē šo Ziemassvētku koku, palīdz sagādāt sev patiesu radīšanas prieku un iespēju pašu spēkiem izveidot ko pavisam unikālu un apbrīnas vērtu. Sākot ar eglīti, kura veidota no papīra puķēm, lentēm, kaltētiem ziediem, un beidzot ar salmu pinumiem un, iespējams, augļiem.

Šādas eglītes kalpo vairākus gadus, neradīs nekādas rūpes par to uzturēšanu, jo nav nepieciešams tās, piemēram, laistīt, vai mērkt vāzē ar ūdeni. Turklāt, šīs eglītes iespējams izgatavot jebkādos izmēros, krāsās un jau ar gataviem dekoriem.

Cenas norād'tas aptuveni 20personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
Adventes kalendāra darbnīca
Jau novembrī lielveikalu plauktos viens virs otra rindojas Adventes kalendāri ar lodziņiem, zem kuriem slēpjas mazas šokolādītes. Tas ir lētākais un ātrākais risinājums, kā kopā skaitīt līdz svētkiem atlikušās dienas. Bet interesantāk un skaistāk noteikti būs kalendāru pagatavot pašiem.

Adventes kalendārs ir veids, kā mācīties gaidīt svētkus un gūt nelielu prieku no mazas dāvaniņas ik dienu. Ailītē, kas domāta konkrētai dienai, var būt gan neliela dāvaniņa, gan, piemēram, neliela mīkla, kur dāvaniņa meklējama – to var padarīt par nelielu, iepriecinošu spēli!

Kalendāros parasti ir 24 lodziņi, pirmais no kuriem atverams 1.decembrī, taču pašu gatavotu kalendāru var veidot arī plašāku, piemēram, līdz Zvaigznes dienai iepazīstamu. Svētku dienas kalendārā parasti tiek izceltas vairāk.

Divas būtiskākās lietas, no kā sastāv Adventes kalendāri ir numurēti ietvari (kabatiņas, lodziņi vai tml.) un nelielas dāvaniņas, kas zem tiem slēpjas. Te ir daudz iespēju būt radošiem, darboties kopā ar kolēģiem un vairot prieku.

Iepriecināsim sevi gatavojot kolēģiem dāvaniņas un kolēģus, tās saņemot. Tā var būt aizraujoša un kolēģus iepazīstoša nodarbe.


Cenas norādītas aptuveni 20perosnu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Biroja apzaļumošana uz Ziemassvētkiem
Īstas egles smarža, svecīšu siltums un mājīgums.
Kad pašiem birojā nav laika iekārtot Ziemassvētku stūrīti tad mēs labprāt dosimies palīgā.
Katram telpaugam ir sava iedarbība uz cilvēku, taču to kopīgais cēlais mērķis – harmonizēt, mazināt spriedzi, stresu un sniegt pozitīvu, produktīvu enerģiju.
Un Ziemassvētku laikā izveidosim svētkiem atbilstošu zaļo stūrīti.
Cenas norādītas bez PVN
No 600 EUR
Adventes vainagu darbnīca
Pirmo Adventes vainagu 1833. gadā, izpušķojot koka krustu ar egļu zariem un iededzot 23 sveces, pasaulei dāvināja Hamburgas bērnu patversmes bāreņi.

Ar laiku pušķoto koka krustu aizvietoja ar zaļu egļu zaru vītu vainagu un raibās sveces ar četrām baltām svecēm - katrai Adventes svētdienai pa vienai. Apaļais Adventes vainags, kas tradicionāli ir zaļā krāsā, simbolizē dzīvību visos tās aspektos - dzimšanu, aiziešanu no šīs pasaules un mūžīgo dzīvi.

Šī simboliskā tradīcija jau gandrīz divus gadsimtus pastāv Eiropas un aizjūru zemēs. Un tā ir iepatikusies dažādu reliģisko pārliecību cilvēkiem. Līdz ar Adventes laiku sākas Ziemassvētku gaidīšana.

Ierasti Adventes vainagu gatavo no priežu vai egļu zariem, bet, mainoties laikiem un modei, tie kļuvuši daudzveidīgāki un interesantāki. Mūsdienās variē gan sveču krāsa un izkārtojums, gan izmantojamie materiāli. Vainagus varam gatavot, kādus sirds vēlas, sveces izkārtot simetriski vai sagrupēt. Tās var būt dažādās krāsu un formu variācijās, lentes — pieskaņotos toņos vai kontrastējošas.

Gatavosim adventes vainagus kopā, lai ik katrā mājā ienāk Ziemassvētku gaidīšanas prieks!


Cenas norādītas aptuveni 20 perosnu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 300 EUR
Svētku monetfoto - FOBOFOTO
Izklaidējoši un paliekoši – Fobo palīdz vienoties kopējā priekā, kopējā notikumā, kopējā fotogrāfijā. Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Svētku dizains gan fotoizdrukām, gan svētku fotoatribūtika.
Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Izdrukas noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.Pakalpojums ietver:

  • Fobo divām stundām, katra nākamā stunda 60 EUR
  • Neierobežotu skaitu foto izdruku
  • Piegādi, uzstādīšanu, noņemšanu un aizvešanu
  • Draudzīgu palīgu
  • Izdrukas noformējumu atbilstoši pasākuma tematikai
  • Bildēšanās rekvizītus – smieklīgas brilles, ūsas u.c.
  • Fotogrāfiju fonu – tumšu, gaišu vai tāfeli ar krītiņu (varat lietot savu fonu)
  • Digitālās bildes pēc pasākuma


Fobo pirmie Latvijā sniedza nemākslotos momentfoto priekus, un četru gadu laikā esam uzkrājuši vislielāko pieredzi gan publikas saviļņošanā, gan fotogrāfijas kvalitātē, gan klientu profesionālā apkalpošanā. To pierāda ne tikai 100% priecīgu klientu atsauksmes, bet arī profesionāļu vērtējums – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas piešķirtais sertifikāts, kas atzīst Fobo par uzticamu sadarbības partneri.

Cenas norādītas bez PVN

No 290 EUR
Ziemassvētki burkā darbnīca
Dažbrīd šķiet, ka pat centrālā apkure tā īsti nespēj piesildīt māju. To var vienīgi siltu piparkūku vai cepumu smarža, kad līdz ar karstā gaisa mutuli, kas izplūst, atveroties krāsns mutei, mājās ienāk arī omulīga atmosfēra un mājīguma smarža.
Cepumu cepšana ir arī veids, kā vari pateikt saviem tuvajiem, ka mīli viņus. Bet skaisti noformēts cepumu mīklas maisījums glītā burciņā var būt lieliska dāvana darba kolēģim, mīļotajam vīrietim vai draudzenei svinamā dienā.

Pozitīva nots cepumu jomā ir tā, ka, tāpat kā pārējā kulinārijā, te ir bezgala daudz variēšanas iespēju. Savus cepumus atradīs gan saldummīļi, gan tie, kam labāk garšo kas pikantāks. Un ir pat cepumi tiem, kuri nedrīkst lietot kviešu miltu izstrādājumus.


Uzrīkojiet savā pasākumā Cepumu mix darbnīcu un sajūtiet, kā rodas svētku sajūta. Šī darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm.


Cenas norādītas bez PVN

No 370 EUR
Ziemassvētku viktorīna "Domā līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. AIzraujošs pasākums 2h garumā. Divi raundi, katrs stundas garumā - viktorīna būs pa spēkam ikvienam.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt komandas biedrus!

Cenas norādītas bez PVN

No 330 EUR
Eglītes rotājumu darbnīca
Mājās eglīte tiek uztverta kā ģimenes svētku dekors, un, protams, nevieni Ziemassvētki neiztiek bez rotājumiem. Tradicionāli mēs pušķojam egli, lai tā būtu skaista un mājīga, vislabāk to izdekorēt ar paštaisītiem skaistiem, interesantiem, oriģināliem, unikāliem un arī personiskiem Ziemassvētku rotājumiem no dažādiem materiāliem.

Sākumā uz šīs meža skaistules kāra koka, alvas un dzels rotājumus. Bet ar laiku meistari sāka izgatavot arī ļoti greznus eglīšu rotājumus, tādus kā apzeltītus egļu čiekurus un tukšas olu čaumalas, kas pārklātas ar plānu misiņa slāni. Laika gaitā mode mainījās, tika izdomāti arvien jauni izstrādājumi. Bet vācu stikla pūtēju fantāzija pārspēja visus: putniņi, salaveči, kausiņi, čiekuriņi, trauslas amforas un stabulītes… Sievietes un bērni izkrāsoja šos izstrādājumus ar zelta un sudraba putekļiem.

Kādreiz uzskatīja, ka rotājumi bija ne tikai skaistumam, bet tie arī spēja atvairīt ļauno spēku iedarbi un koncentrēt kosmisko enerģiju. Šodien eglīšu rotājumi – tie ir ne tikai svētku eglītes rotājumi, bet arī daudzu kolekcionāru lepnums. Turklāt, pēdējos gados izveidojusies tradīcija pasniegt neparastus un dārgus eglīšu rotājumus kā dāvanu Ziemassvētkos.

Modē arvien vairāk nāk pašu rokām veidotas lietas. Šādus rotājumus nav grūti izgatavot pašiem, ieguldot tajos savu sirds siltumu un mīlestību, kas tās padara vēl daudz vērtīgākas.

Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 250 EUR
Ziemassvētku kartiņas veidošanas darbnīca
Piedāvājam piedalīties Ziemassvētku kartiņu modelēšana darbnīcā, kuras laikā taps īpaši unikālas kartiņas kam piemīt virkne priekšrocību - tās var aptaustīt, tajās var sajust sveicinātāja personisko pieeju, tās var paglabāt skapī piemiņai vai nolikt uz kamīna malas, šādas kartiņas ir šķietami mīļākas un siltākas!

Ar šīm kartiņām varat izrādīt īpašu attieksmi saviem kolēģiem, draugiem un tuvajiem. Tā ir lieliska iespēja atšķirties un būt novērtētiem, apsveicot viņus svētkos. Šādas pašu gatavotas kartiņas noteikti novērtēs tie kas ir ar dizaina izjūtu, novērtē roku darbu un mīlestību pret dabu un dabiskām lietām.

Eksperimentējiet! Pamēģiniet pagatavot kartiņu, kas pašiem patīk vislabāk, tāda patiks arī saņēmējam. Turklāt pašu gatavots apsveikums vienmēr ir daudz patīkamāks nekā veikalā pirkts!

Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 250 EUR
Pzuuru veidošanas darbnīca
Latvieši, svētkus gaidīdami, vienmēr ir pušķojuši māju. Lepnuma, centības un izdomas pierādījums bija dažādi vērumi, figūras no niedrēm, rudzu vai kviešu salmiem, olu čaumalām, zosu spalvām un ēveļskaidām. Viju veidošanai noderēja ozolzīļu cepurītes, kastaņi, mežrozīšu ogas, pīlādži, krāsaini dzīpari un auduma atgriezumi.

Puzuri ir vieni no senākajiem Ziemas saulgriežu rotājumiem, kas latviešu sētas greznojuši jau krietnu laiku pirms šobrīd zināmākā un galvenā Ziemassvētku rotājuma - eglītes. Puzurim ir ne vien spēcīga mitoloģiska nozīme, bet arī ļoti smalka dekoratīva funkcija.
Diegā iekārti pie griestiem, siltā gaisa plūsmas ietekmē puzuri nemitīgi lēnām griežas, rotējot ap savu asi, un, pareizi apgaismojot, tie veido interesantus latvju rakstus uz telpas sienām un griestiem. Puzuris, līdzīgi kā Lielvārdes josta, ir mūsu senču noslēpumu un mitoloģijas glabātājs. Zinātnieki uzskata, ka puzuris ataino seno latviešu izpratni par Visumu. Divpadsmit salmi - tas ir gads. Katrs mezgls - kāda neizdošanās dzīvē.

To veidošana ir ļoti darbietilpīgs un smalks process, taču pareizi un rūpīgi darināts puzuris ir ne tikai gaumīgs mājas rotājums, bet, pēc senču ticējumiem, tas arī atbaida ļaunos garus. Puzuris ir mūsu etnogrāfijas neatņemama daļa, ap kuru veidojas latviskā dzīvesziņa.


Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 270 EUR
CAPS! Ziemassvētku šokolāde
Šokolādes Ziemassvētku vecītis ir novecojis! Laiks lieliskām trifelēm. Uz mēles kūstošas šokolādes maigums, dažādu pildījumu garša. mmmm...
Ziemassvētki ļoti smaršo pēc šokolādes un mandarīniem. VArētu jau apgleznot mandarīnus, bet tomēr labāk nē. Jo mums ir lielisks piedāvājums sadarbība ar CAPS šokolādes ražotni!

CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase ir reize, kad ļoti garšīgas sarunas notiek un kad personības atklājas. Kolēģi savā starpā atklāj viens otru citādāk, saredz un sadzird cilvēkus sev apkārt. Sajūt viņus pa īstam klāt esošus.

CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase atstāj pēcgaršu.Cena norādīta aptuveni 20personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN

No 360 EUR
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.

Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.


Cenas norādītas bez PVN
no 200 EUR
Laimes liešanas darbnīca
Laimes liešana vecā gada vakarā ir viena no pazīstamākajām tradīcijām, un, šim zīlēšanas paveidam ir diezgan sena vēsture, kas nākusi jau no senās Romas. Senajos laikos alvas un svina sakausējumus izmantoja tieši tādiem pašiem mērķiem, kā to dara cilvēki pašlaik, proti - lai zīlētu nākotni, bet Romieši to darīja nevis jaungada svinību laikā, bet gan visu cauru gadu, un bija speciāli zīlnieki, kas ar to nodarbojās.
Tieši Baltijas valstīs un šinī apvidū laimes liešanas tradīcijas ir visspēcīgākās, un tas varētu būt izskaidrojams ar cilvēku ticību vai arī ticēšanu mistiskām lietām un šādiem nākotnes pareģošanas veidiem.
Laimes liešanā ir sava daļa maģiskā pieskāriena, jo vismaz senos laikos šīs izdarības veikšanai izmantoja visu stihiju elementus! Izlietās laimītes atšifrēšanā piedalījās vienmēr visi, katrs padaloties ar to, ko redz veidojuma attēlojumā. Izlieto laimīti skatījās gan pašu, gan tās attēlojumu uz sienas, izmantojot sveces liesmiņu.
Aplūkojot izlieto formu, vari uzzināt, cik daudz naudas gaidāms, kā arī, kādi notikumi un piedzīvojumi varētu notikt jaunajā gadā. Ja izlietajai formai redzama burbuļaina virsma, zini, ka tā saistīta ar naudas daudzumu. Jo vairāk šādu burbuļu, jo vairāk naudas būs maciņā.


Cenas norādītas bez PVN
no 250 EUR
Pakavu darbnīca
Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Un, protams, neaizmirsīsim arī par laimes pakavu pie durvīm!
Tādēļ piedāvājam katram pašam pagatavot savu Laimes pakavu, kas nākamajā gadā nesīs ne tikai laimi un bagātību, bet arī pasargās no visa ļaunā.
Ja liksi ar atvērumu uz augšu, tad laime kritīs iekšā, ja liksi otrādāk, tad pasargāsi māju no visām nelaimēm, slimībām, ķibelēm, ļaunām acīm, skaudības un zagļiem.

Izdomā, ko vairāk vajag, un - karini kā gribi! :)

Cens norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
no 450 EUR
Pasākums bērniem - Dāvanu maisa mistērija
Apraksts: Lāci pamodina negaidīts troksnis pie migas. Pamodies no ziemas miega, tas izlien ārā skatīties. Tur dāvanu maiss ar norādi - Jūsu mācību iestādei XX grupiņai. Kopā ar bērniem maiss tiek izpētīts. Secinām - tas ir aizslēgts ar īpašu atslēgu, un klāt pievienota zīmīte: "Atrašanas gadījumā zvanīt pa norādīto tālruni." Zvans izsauc Ziemassvētku drošības sistēmu uzraugu - Lapsu. Izrādās, ka dāvanu maiss Ziemassvētku vecītim no kamanām izkritis un viņš to meklē un nevar atrast. Vecītis sola drīz ierasties, bet tikmēr Lapsas uzraudzībā maisu var vērt vaļā. Taču tas nav tik vienkārši. Bērni kopā ar vecākiem pilda vienkāršu uzdevumu virkni, kas beigās ļauj izstāstīt kopīgu Ziemassvētku stāstu un atvērt dāvanu maisu.

Izmantojot vienkāršotus "izlaušanās istabu" elementus, tiek veidota izglītojoša programma, kas iesaista gan vecākus, gan bērnus. Bērni ir galvenie uzdevumu risinātāji, ļaujot vecākiem būt atbalstam un motivētājiem. Programma palīdz saskatīt priekšmetu savstarpējās sakarības, attīsta loģisko domāšanu un veicina vecāku un bērnu sadarbību.


Programma paredzēta bērniem no 5 gadu vecuma.
Pakalpojums pieejams no 10 - 30 bērnu grupai.


Cenas norādītas aptuveni 20 bērnu grupai
Cenas norādītas bez PVN
Par papildu samaksu iespējams sagatavot dāvanas bērniem
no 200 EUR
Pasākums bērniem - Zvaigznītes meklējot
Apraksts: Lācēns pamodies ziemā un brīnās par dabas norisēm. Viņš Zoodārzā nekad nav redzējis ziemu un svinējis Ziemassvētkus tāpēc izlavās ārā paskatīties. Kopā ar bērniem Lācis dodas pa piesnigušo mežu un satiek Lapsu, kas nevar atrast ceļu pie Ziemassvētku vecīša, jo visas zvaigznes pie debesīm pazudušas. Lācis uztraucas, ka tagad nevarēs Ziemassvētkus svinēt, bet visi mierina, ka zvaigznītes atradīs un Ziemassvētku vecīti satiks.


Caur rotaļām un lomu spēli ar bērniem runāsim par dabas norisēm un gadalaiku atšķirībām, par dzīvnieku dzīvi mežā un svētku gaidīšanas laiku. Tiek iesaistīti arī sociāli emocionālās izglītības aspekti, ļaujot veidot empātiju pret nelaimē nonākušajiem un veidot draudzīgas attiecības vienam ar otru. Kopīgi tiek radīta svētku sajūta, sagaidīts Ziemassvētku vecītis un uzburts Ziemassvētku brīnums.Programmai nav vecuma ierobežojuma.
Pakalpojums pieejams no 10 - 30 bērnu grupai.

Cenas norādītas aptuveni 20 bērnu grupai
Cenas norādītas bez PVN
Par papildu samaksu iespējams sagatavot dāvanas bērniem
no 200 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.
SAZINIETIES AR MUMS
Vai zvani mums +371 28346634
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!