Valsts svētki ir mums visiem.

Svinēsim tos kopā!
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.

Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.


Cenas norādītas bez PVN
no 400 EUR
Iedvesmas darbnīca
Iedvesmas vārdi, kas liek atcerēties, kas Tu esi un kurp dodies. Motivējoši vārdi vai Latviešu spēka zīmes - to visu var izveidot skaistā koka dekorā birojam, mājai vai dāvanai.

Cenas norādītas bez PVN
no 460 EUR
Dīvāna eksperti
Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Pozitīva burziņa sajūta garantēta! Programma balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šovu principu.

Cik gan bieži, skatoties zilajos ekrānos un redzot, kā dalībnieki smejas, izpildot kādu no raidījuma uzdevumiem, Jums ir ienācis prātā: "Es arī tā gribētu!''?. Lūk, Jums iespēja kļūt par TV šova dalībnieku.

Mēs esam atlasījuši, mūsuprāt, visaizraujošākās, vissmieklīgākās un interesantākās spēles no dažādiem šoviem, garantējot dinamisku un jautru pasākumu.

Programmā savā starpā sacenšas komandas, deliģējot katra uzdevuma veikšanai vienu vai vairākus pārstāvjus, vai veicot uzdevumu visiem kopā pēc spēļu vadītāju norādījumiem. Programma ietver uzdevumus no tādiem šoviem, kā piemēram, "Uzmini nu", "Es mīlu Tevi, Latvija!", kā arī no Krievijā populārā ''Подмосковные вечера'' vai ASV iecienītā "Minute to win it" utt.

Cenas norādītas bez PVN
No 920 EUR
Tauriņu veidošana
Tauriņa nēsāšanai piemīt elegances, individualitātes un izcilības raksturs. Tauriņš cilvēkiem liek smaidīt. Gan tiem, kas tos nēsā, gan tiem, kas tos redz. Tauriņš cilvēkiem rada prieku un iedvesmo, rada tādu gaisīgu un pacilājošu sajūtu.


Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai piedāvājam, izgatavot svētku tauriņus Latvijas karoga krāsas, izmantojot dabīgo linu un Latvijas karoga lentas. Tauriņa dizains ir vienkāršs taču parāda dizainera piederību savai valstij, patriotismu un mīlestību pret savu tautu, valodu un tēvzemi. Valkā to ikdienā, lieto kā suvenīru prezentējot Latviju ārvalstīs vai izcelies valsts svētkos ar kaut ko īpaši ievērojamu.

No 560 EUR
Piespraužu darbnīca
Sarkanbaltsarkanās lentītes pie apģērba nēsāt pirmo reizi aicināja Aizsardzības ministrija 2007. gada Lāčplēša dienas priekšvakarā. Kopš tā brīža ir pagājuši 10 gadi, bet šī tradīcija ir saglabājusies.

Skaisti būt latvietim! Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai piedāvājam, izkrāšņot sevi un savus mīļos ar pašu gatavotām Latvijas svētku piespraudēm. Piespraud šo aksesuāru pie sava svētku apģērba 18. novembra svinībās! Šādas piespraudes ir īpašas rotas, kas tiks pamanītas pozitīvā nozīmē, turklāt ar pārliecību var teikt, ka Latvijas svētku piespraudes ir viens no modīgākajiem aksesuāriem.


Latvijas svētku piespraužu gatavošana ir kā meditācija, kurā aizmirst ikdienas domas un darbus. Tas ir laiks, ko velti sev, ieklausies savās sajūtās, ļaujies vispārdrošākajam, radošākajam domu lidojumam, lai gala rezultātā savām rokām radītu brīnumu.

No 560 EUR
Latvisko sveču veidošana
Svecei ir maģiskais spēks, kas slēpjas sveces dvēselē – sveces liesmā. Īpašu noskaņu un smaržu sniedz tieši pašu gatavotas sojas vaska sveces, kas rada to īpašo, mierpilno sajūtu, ko sniedz dzīvas uguns dvēsele.
Tuvojoties Lāčplēša dienai un 18. novembra svētkiem, aicinām ikvienu izliet, savu, īpašo, sarkanbaltsarkano sveci, ko iespējams ne tikai rotāt ar Latvju simboliku, bet arī piešķirt svecei īpašo aromātu, izmantojot ēteriskās eļļas.
Pašu gatavotās sveces noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas.


No 460 EUR
Dzintara ziepju darbnīca
Dažādos laikos un neatkarīgi no tā, kā dzintaru sauca, ticēja tā noslēpumainajam spēkam un senajās kultūrās to izmantoja arī tā ārstniecisko īpašību dēļ. Dzintara krāsa parasti ir dzeltena ar dažādiem toņiem, sākot no dzeltenīgi sarkanas līdz dzelteni brūnai. Ir sastopams arī balts, zaļš un melns dzintars. Pētnieki teic, ka dzintars varot būt 216 krāsās.
Pašu gatavotas dzintara ziepes ir vienkāršs, interesants un radošs process, kas ļaus sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Tā ir krāsu, smaržu un formu dažādība.

Šādas pašu gatavotas ziepes var aromatizēt ar ēteriskajām eļļām un „ieslodzīt" tajā daļu no Latvijas laukiem.
Vai tas būs dzeltenā citrona spirdzinošais aromāts, kas ieskandinās prieka melodiju, vai medaino liepziedu un rūgtenā greipfrūta smaržas virmojums, vai arī vienkārši ļausies eksotiskās Damaskas rozes ziedu aromātam un uzbursi saulrieta ainas savos sapņos...variantu ir daudz, un katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko.


Cenas norādītas BEZ pvn
No 450 EUR
Bišu vaska sveču darbnīca
Katra svece sākas ar vīziju par to, kādu gaisotni mēs vēlamies radīt – gadalaiku, vietu, atmiņu vai sajūtu. Kad vīzija ir radīta, atliek vien izvēlēties aromātiskās un vizuālās sastāvdaļas, kas vislabāk izpaustu šo jauno vīziju. Kā arī tehniku kādā vēlamies to realizēt. Pašu radīta svece deg ilgāk un spožāk. Piepildi savu vēlmi veidot sveces - esi radošs un izveido tieši sava dizaina un formas sveces! Turklāt šādas sveces svētkus noteikti padarīs gaišākus!

Sveču liešanai tiek izmantots bišu vasks. Sveces degot smaržo pēc vaska, medus un propolisa un deg daudz ilgāk par mākslīgajām parafīna svecēm.

Pašu gatavotās sveces noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas. Sveču liešana ļauj izmantot savu fantāziju un spēlēties ar dizainu.

Cenas norādītas bez PVN

No 470 EUR
Lukturu darbnīca
Sveču lukturi visos gadalaikos jebkurās svinībās rada romantisku un mājīgu atmosfēru. Tie var tikt izmantoti gan dekorējot svinību vietu iekštelpās, gan ārpus telpām, iekarot tos kokos, noliekot zālē vai baltā sniegā.. No sveču lukturiem var tikt veidotas eju līnijas, tie var tik izmantoti kā dekori uz galdiem, var tikt iekarināti dekoratīvos metāla stieņos.

Pašu gatavotus sveču lukturus noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas. Tam noderēs izgrebts kokosrieksts, kura apakšmala nostrādāta taisna, krāsainas nelielas burciņas vai neliels šķīvītis, pie kura pielīmēti čiekuri, kastaņi un citi skaistumi.
Šāds lukturis radīs tīru, veselīgu un romantisku atmosfēru jebkuros svētkos un dos iespēju izbaudīt vairākas stundas mājīgas un atspirdzinošas gaismas.


Cenas norādītas bez PVN

No450 EUR
Apsveikuma kartīšu modelēšana
Latvija izsenis pazīstama ar savu kavlitatīvo un dizainisko papīru. Kaut arī šis ir laiks, kurā lielākā daļa sveicienu, šķiet, ceļo interneta vidē, taustāmām kartītēm joprojām piemīt virkne priekšrocību - tās var aptaustīt, tajās var sajust sveicinātāja personisko pieeju, tās var paglabāt skapī piemiņai vai nolikt uz kamīna malas, šādas kartiņas ir šķietami mīļākas un siltākas - tas nav grūti, galvenais ir materiāls, pacietība, un darbiņš var sākties.
Īpaši unikālas kartiņas sanāk, ja to pagatavošanā izmanto Latvijā ražoto, Līgatnes papīru! No šāda veida papīra gatavotās kartītes sevī glabā daļu no Latvijas. Ar šīm kartiņām varat izrādīt īpašu attieksmi saviem kolēģiem, draugiem un tuvajiem. Šādas pašu gatavotas kartiņas noteikti novērtēs tie kas ir ar dizaina izjūtu, novērtē roku darbu un mīlestību pret dabu un dabiskām lietām.

Apsveicam Latvijas svētkos savus tuvos ar pašu gatavotām kartītēm!!


Cenas norādītas bez PVN

No 450 EUR
Kroņu darbnīca
Latvietes savu bagātību izrādīja ar daudzām bagātīgi rotātām villainēm, vienlaicīgi sedzot pat 3 villaines, saspraužot tās ar lielām kaltām sudraba saktām. Tā pat galvā tika liekti krāšņi spangu vainagi, kas rotāti ar lentām, vizuļiem un pērlēm. Latvietes ir lepnas – viņām vajag daudz, spoži un bagātīgi.
Vainagi un kroņi svētkos ir likti tieši ar domu: mēs izrotājam to augstāko punktu savā ķermenī.

Gadsimtu gaitā kroņu skaistums un dažādo materiālu nemainīgā pievilcība piesaista cilvēku uzmanību. Kronis – tas ir tas, kā priekšā sieviete nespēs noturēties. Protams, gaumes ir dažādas, tādēļ vispareizākais veids ir tās gatavot pašam… Kroņ' gatavošana ir kā meditācija, kurā aizmirst ikdienas domas un darbus. Tas ir laiks, ko velti sev, ieklausies savās sajūtās, ļaujies vispārdrošākajam, radošākajam domu lidojumam, lai gala rezultātā savām rokām radītu brīnumu.


Cenas norādītas bez PVN

No 550 EUR
Lina rotu darbnīca
Zied lini, zilo linu ziedu liesmā
Sadeg dzīve, mūžs kā dziesma, vai, vai, vai!


Jau no seniem laikiem dziesmās un dzejas rindās apdziedāti linu zilie ziedi. Lins ir latviskākais no visiem audumiem, un jau tikai šis fakts vien izsauc interesi un cieņu pret to. To izmanto ne tikai apģērbos, bet arī rotu gatavošanā. Gan lina auduma burzīgums, gan caurspīdīgums ienes dabas vēsmas arī mūsdienu rotās.
Modei mainoties, sintētikas, mākslīguma un high-tech stila vietā pakāpeniski stājas dabas materiāli. Lins neiziet no modes gadsimtiem. Interese par to atsevišķos periodos gan palielinās, gan samazinās. Senos laikos lina audumu cienīja gan karaļi, gan parastie ļaudis, jo tam ir daudz pārsteidzošu īpašību. Lina audumam piemīt spēcīga enerģija, kas varētu aizsargāt no depresijas, un ir ļoti ieteicams topošajām māmiņām. Kopš seniem laikiem lins ir gaismas un tīrības simbols, kas spēj izārstēt daudzas kaites.

Domājot par lina auduma izmantošanu rotu gatavošanā, jāņem vērā, ka lins ir tik pašpietiekams, ka nav īpašas vajadzības to vēl izskaistināt ar dekoratīviem elementiem. Bet ja tomēr ir tāda vēlēšanās, labāk izvēlēties dabīgus materiālus un akmeņus, kas lieliski sadzīvos ar linu.

Piedāvājam ikvienam ņemt dalību lina rotu darbnīcā, kuras laikā dalībnieki varēs saskatīt, sajust un sataustīt lina pārvērtību dažādos produktus, kā arī iemācīties izgatavot dažādas linu rotas.

Cenas norādītas bez PVN

No 450 EUR
Melnā māla darbnīca
Latgale ir slavena ar mālainu augsni un melnā māla keramiku. Bet, melnie māli skaisti izskatās ne tikai podniecībā, bet arī lieliski noder kosmētikā.
Māls ir nogulumiezis, kas sastāv galvenokārt no minerāliem. Tas ir ekoloģiski tīrs dabas produkts, kas lieliski noder dziedniecības un kosmētiskajās procedūrās.

Melnais māls uzkrājis zemes enerģiju un ir viens no spēcīgākajum dabīgajiem līdzekļiem skaistuma saglabāšanā. Šis māls derīgs arī pret tūsku, lieko svaru, vispārēju vājumu, arī slinkumu. Skaistumkopšanā melnais māls izmantojams gan sejas maskām, gan visa ķermeņa noklāšanai, jo melnais māls ietekmē šūnu vielmaiņas procesus un tauku dziedzeru darbību.

Piedāvājam ikvienam pagatvot Melnā māla sejas maskas produktu, kas noderēs ne tikai skaistā dzimuma pārstāvēm, bet lieliski atjaunos ar kungu sejas sārtumu.

Cenas norādītas bez PVN

No 550 EUR
Puzuru darbnīca
Puzuri ir vieno no senākajiem rotājumiem, ko darinājuši mūsu senči. Tie ir glīti, interesanti un gaumīgi.

Latvieši, svētkus gaidīdami, vienmēr ir pušķojuši māju. Lepnuma, centības un izdomas pierādījums bija dažādi vērumi, figūras no niedrēm, rudzu vai kviešu salmiem, olu čaumalām, zosu spalvām un ēveļskaidām. Viju veidošanai noderēja ozolzīļu cepurītes, kastaņi, mežrozīšu ogas, pīlādži, krāsaini dzīpari un auduma atgriezumi.

Salmu un niedru pakaramie pušķojumi - puzuri, ko citos novados sauc par lukturiem, krīģiem vai spurguļiem, pazīstami visā Latvijā. Līdzīgus senāk veidojuši arī citur Ziemeļeiropā. Vārdam „puzurs" ir ļoti sena izcelsme. Bet šis rotājums ir viens no retajiem, ko nav iespējams izpētīt līdz galam, jo nav nemaz tik daudz ticējumu un citu vēstījumu.

Puzurim ir ne vien spēcīga mitoloģiska nozīme, bet arī ļoti smalka dekoratīva funkcija.

Cenas norādītas bez PVN

No450 EUR
Sietspiedes darbnīca
Savu nosaukumu sietspiedes tehnika ieguvusi pateicoties trafareta drukas patentam, kurš izdots 1907.gadā ar nosaukumu angļu valodā Silk screen printing – „zīda sieta apdruka". Tiek uzskatīts, ka šis drukas veids radies jau tālā senatnē, taču savu mūsdienīgo veidolu trafareta druka ieguvusi pagājušā gadsimta vidū.

Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.

Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Pateicoties tehnoloģijas īpatnībām, sietspiede var tikt izpildīta kā uz plakanām, tā arī uz cilindriskām virsmām, kā arī uz jebkura materiāla – uz papīra, plastikas vai polivinilhlorīda virsmas, uz stikla, keramikas, metāla, ādas u.c virsmām.


Cenas norādītas bez PVN

No 590 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Ādas darbnīca
Āda vienmēr ir aktuāla – tas ir viens no vissenākajiem dažādu objektu izgatavošanas materiāliem. Ir tikai viens Pikaso gleznas oriģināls. Tāpat ir arī ar dabīgo ādu – tikai viena var būt unikāla.

No ādas gatavoto rotu spektrs ir ļoti plašs, to izgatavošanas tehnoloģijas un paņēmieni ir radniecīgi. Ādas dizaina un apstrādes darbnīcā jūs apgūsiet svarīgākās tehnoloģijas un paņēmienus, mācīsieties izgatavot aktuālas un modernas lietas no ādas.

No 510 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums 1h
Laimes pakavu darbnīca
Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Laimes pakavu meistarklasē piedāvājam katram pašam pagatavot savu Laimes pakavu, kas nesīs ne tikai laimi un bagātību, bet arī pasargās no visa ļaunā.
Ja liksi ar atvērumu uz augšu, tad laime kritīs iekšā, ja liksi otrādāk, tad pasargāsi māju no visām nelaimēm, slimībām, ķibelēm, ļaunām acīm, skaudības un zagļiem.
No 550 EUR
Šmakovkas uzlējuma darbnīca
Esiet sveicināti Latgales šmakovkas pasaulē!

Iespējams, šo īpatnējo nosaukumu „šmakovka" Jūs dzirdat pirmo reizi. Tad šis ir īstais brīdi ar to iepazīties tuvāk. Savukārt zinātājiem tā būs kā sastapšanās ar senu, mīļu draugu, jo, kas gardo šmakovku reiz baudījis, vēlas to nogaršot atkal un atkal.

Piedāvājam katram pašam pagatavot savu šmakovkas uzlējumu. Šajā nolūkā var izmantot arī dažādus augus, augļus, ogas un garšvielas.

Krāsainu un aromātisku uzlējumu pagatavošana ir neatkārtojama izklaide. Izmantojiet ogas un garšvielas, pašu gatavotiem uzlējumiem, kas glābs ziemā no saaukstēšanās un garlaicības. Kā saka – uz veselību!


Cenas norādītas bez PVN
No 460 EUR
Komandu Viktorīna "Domā Līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. Aizraujošs pasākums 2h garumā. Dažādas tēmas,kas būs pa zobam ikkatram, jo pavisam noteikti pareizās atbildes būs tepat vien mēles galā.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt kolēģus gan kā komandas biedrus, gan arī izspēlēt spēli individuāli!

Komandu viktorīna, kas lieliski saliedē kolektīvu un sniedz azartisku izklaidi.
Parasti komanda sastāv no 3-6 dalībniekiem. Spēlei nav vecuma ierobežojuma. Jo plašāka vecuma amplitūda, jo lielākas iespējas uzvarēt!

Spēles laukumā ir redzamas 20 tēmas – desmit katrā spēles puslaikā. Katrā tēmā sastopami 5 jautājumi ar vērtību diapazonu 30-100 punkti. Katra komanda pamīšus izvēlas tēmu un jautājuma vērtību.

Atbilžu iesniegšana notiek ar mobilo ierīču palīdzību. Katram jautājumam ir pieejamas vismaz četras atbilžu versijas un 30 sekunžu apdomu laiks.

Iespējamās pasākuma valodas: LV un ENG
Spēli iespējams spēlēt gan komandās, gan arī individuāli.
Spēlē ir iespējams iekļaut arī īpaši Jūsu uzņēmumam sagatavotus jautājumus.

Atkarībā no dalībnieku skaita, spēlētāji tiek sadalīti komandās. Spēlētāji vienojas par savu komandu nosaukumiem.
Spēles laukumā tiek atklātas spēles pirmajā puslaikā pieejamās tēmas un jautājumu vērtības no 30-100 punktiem.
Katra tēma sastāv no 5jautājumiem, kas var būt pieejami gan tekstuāli, attēlu veidā vai muzikāli.

Katra komanda pamīšus izvēlas jautājumu un tā vērtību, ko atbildēs visi dalībnieki. Tiklīdz jautājums ir nolasīts, tā sākas 30 sekunžu laika atskaite un komandām jātiek pie pareizās no četrām piedāvātajām atbildēm.
Ja komanda uz jautājumu ir atbildējusi uz jautājumu pareizi, tad tiek nopelnīti tik punkti, cik vērts bija jautājums. Savukārt ja tiek sniegta nepareiza atbilde vai atbilde netiek iesniegta vispār, tad punkti jautājuma vērtībā tiek zaudēti.
Pēc katra jautājuma uz spēles ekrāna būs redzams, kuras komandas iesniegušas pareizas/nepareizas atbildes, kā arī spēles rezultātu tabulu.

Šādi paši nosacījumi ir arī tādās spēles, kas tiek aizvadītas individuāli. Komandu vietā jautājumus un to vērtības pamīšus izvēlas dalībnieki.


Cenas norādītas bez PVN
No 550 EUR
Zāļu tēju darbnīca
Mūsu senči jau gadu simtiem izmantojuši tējas spēku un pozitīvo iedarbību uz veselību. Tēja sasilda, rada omulības un mājīguma sajūtu.

Ikdienā mēs lietojam dažādus dzērienus, bet ne viss nāk par labu mūsu veselībai – organismam, izskatam, pašsajūtai. Bieži vien tiek aizmirsts par vienu brīnišķīgu alternatīvu, ko mums dod pati daba – zāļu tējas. Tām ir ne tikai patīkama garša, bet arī piemīt veselībai labvēlīgas īpašības. Zāļu tēju klāsts ir ļoti plašs, katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko gan pēc garšas, gan ārstnieciskajām īpašībām. Lai atrastu sev tīkamāko zāļu tēju, atliek vien nedaudz paeksperimentēt. Ja šobrīd neesat zāļu tēju lietotājs, aicinām iepazīt un izbaudīt no ārstniecības augiem pagatavotās zāļu tējas!

Droši vien jau zināms, ka uz cilvēka organismu vislabāk iedarbojas tie augi, kas auguši tuvumā, zināmā apvidū, reģionā, tāpēc mums vislabāk der tās tējas, kas vāktas Latvijas pļavās, mežos un dārzos.


Cenas norādītas bez PVN
No 460 EUR
Spēka zīmju darbnīca
Apsedz, Dieviņ, manu sētu Ar sudraba mētelīti!

Latviskās zīmes tiek izmantotas arvien vairāk – ieadītas šallēs un uzdrukātas krekliņiem, iekaltas aprocēs un ievītas auskaros, izšūtas, austas un tetovētas. Katra zīme ir kā skaists rotājums, taču tās jēga ir daudz dziļāka, tādēļ ļoti svarīgi zināt to nozīmi, iedarbību un savietojamību.

Tādēļ piedāvājam katram pašam pagatavot savu spēka zīmju talismanu, apgleznojot kādu no pokaiņu akmeņiem vai iededzinot to kokā, kas noteikti nesīs veiksmi turmākajā dzīvē.


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Spēle Mildas Stāsti
Šī nav sacensība par to, kurš gudrāks un zinošāks vēstures faktos. MILDAS STĀSTI ir orientēšanās spēle ar iespēju aizraujoši pavadīt laiku svaigā gaisā draugu, ģimenes vai kolēģu lokā un iepazīt citādu Rīgas vecpilsētu, pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un latviešiem.

KĀ TAS NOTIEK?
Komandas var tikt veidotas, balstoties uz valstī konkrētajā brīdī noteiktajiem ierobežojumiem. Spēle būs lielisks komandas saliedēšanas pasākums, kā arī interesanti un saturīgi pavadīts laiks.

Lai piedalītos spēlē, Jums ir nepieciešams:
Labs garastāvoklis
Laikapstākļiem atbilstošs apģērbs
Viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

Dalībniekam (-iem) tikai jālejupielādē mūsu aplikācija savos viedtālruņos, jānokļūst Vecrīgā un piedzīvojums varēs sāksies!
2h laikā dalībniekam (-iem) būs jāatrod punkti kartē. Nonākot punktā, telefonā atvērsies uzdevums, kas jāizpilda. Uzdevumi būs dažādi: gan prāta uzdevumi, gan foto un video uzdevumi, gan klausīšanās un minēšanas uzdevumi.

Standarta piedāvājumā, spēles uzdevumi veidoti par Latviju un latviešiem latviešu valodā. Atsevišķi vienojoties, uzdevumi var tikt izveidoti tieši par un ap konkrēto uzņēmumu un arī citās valodās!


Cenas norādītas vienai komandai max 4 pers.
Cenas norādītas bez PVN
No 40 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.