Dažādām gaumēm un interesēm aktivitātes Jūsu sporta spēlēm.
Sporta spēlēs un citos vasaras pasākumos neiztikt bez dažādām aizraujošām aktivitātēm, meistarklasēm un izklaides iespējām.
 • Monētu kalšana
  Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - sporta spēļu īpašā naudas valūta! Unikāla Jūsu uzņēmumam radīta monēta, kā piemiņa no aizraujoša pasākuma.
  Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.
  Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.

  Cena no 400 EUR + PVN
 • Ziedu kroņu meistarklase
  Kamēr kungi sporto - dāmas atpūšas! Radošā meistarklase, kuras laikā dāmas varēs sev pagatavot krāšņus ziedu kroņus.
  "Lai sajustu sevi patiesi laimīgu esam, ir vajadzīgas trīs lietas saule, brīvība un mazliet ziedu", — sacīja slavenais rakstnieks Hanss Kristians Andersens.


  Cena no 570 EUR + PVN

 • Krūzīšu apgleznošana
  Lai nākamajā dienā būtu garšīga un spēcīga, kafija, lai būtu kārtīga krūzīte no kā to dzert - lieliska ideja ir krūzīšu apgleznošana meistarklase.
  Pasākuma aptuvenais laiks 1h  Cena no 570 EUR + PVN

 • Sietspiedes darbnīca
  Pašiem pagatavot savus komandas krekliņus vai nav forši?
  Ar unikāliem saukļiem, pašu radītu dizianu - tas viss ir iespējasm
  Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
  Aizraujošs veids kā radīt savus unikālu dizainu un mākslas darbu vienlaicīgi! Pamēģiniet!

  Cena no 570 EUR + PVN
 • Lielā glezna - komandas darbs
  Visa pasākuma laikā kopīgiem spēkiem radīts mākslas darbs - Lielā glezna.

  Iegūtu zināšanas par krāsām, tehnikām un daudz ko citu. Tā vienmēr atgādinās par komandas spēku un būs lielisks interjera priekšmets uzņēmuma telpās.

  Cena no 500 EUR + PVN
 • Kolektīva saliedēšana ar Fobo momentfoto
  Izklaidējoši un paliekoši – Fobo palīdz vienoties kopējā priekā, kopējā notikumā, kopējā fotogrāfijā. Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.

  Cena no 430 EUR + PVN
 • Īslaicīgie tetovējumi
  Unikāli dizaini radīti īpaši Jūsu pasākumam. Lieliska atmiņa no pasākuma.
  Ja vienmēr ir gribējiet tetovējumu, bet kaut kas attur, tad šī ir lieliska iespēja to izmēģināt.


  Cena no460 EUR + PVN
 • Miega briļļu darbnīca
  Lai pēc kārtīgas sporta dienas atgūtu spēkus nepieciešams kvalitatīvs miegs. Miega brilles tam lieliski palīdzēs un ja vēl paša gatavotas tas pilnvērtīgs miegs ir garantēts!


  Cena no 510 EUR + PVN
 • Latviskās spēka zīmes
  Latviskās zīmes tiek izmantotas arvien vairāk – ieadītas šallēs un uzdrukātas krekliņiem, iekaltas aprocēs un ievītas auskaros, izšūtas, austas un tetovētas. Katra zīme ir kā skaists rotājums, taču tās jēga ir daudz dziļāka, tādēļ ļoti svarīgi zināt to nozīmi, iedarbību un savietojamību.
  Pašam pagatavot ādas aproci, breloku, koka paliknīti dažādi varianti, kā izgatavot skaistu un spēcīgi piemiņu no pasākuma.


  Cena no 570 EUR
 • Spēka vīru batoniņu darbnīcu
  Atklāj spēkavīra spēka noslēpumu!
  Spēkavīra batoniņi - tā ir garda šokolāde ar pildījumu - gards, ērts un veselīgs sportotāju uztura produkts, kas palīdz uzturēt nepieciešamo olbaltumvielu, vitamīnu, ogļhidrātu un mikroelementu līmeni ķermenī visas dienas garumā. Spēkavīra batoniņi ir nepieciešami gan sportistiem, gan arī parastiem cilvēkiem, kas nodarboja ar sportu.  Cena no 570 EUR + PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.