Starptautiskā
sieviešu diena
Sagādā jauku pārsteigumu sev un kolēģēm!
(Vai nosūti šo piedāvājumu vīriešu kolēģiem, lai viņi lutina Jūs) :)

Ar nelielām pamatzināšanām par kosmētikas iedarbību uz ādu, produktu sastāvdaļām un to īpašībām, svaigu un dabisku ķermeņa skrubi jūs varat izveidot paši. Turklāt šī nodarbe var kļūt par vienreizēju un aizraujošu hobiju.

Palutiniet sevi ar pašu rokām gatavotu ķermeņa skrubi, kam par pamatu ņemts jūras sāls vai cukurs, kas papildināts ar kafijas biezumiem, citrona vai apelsīna miziņām, rožūdeni, kanēli, šokolādi vai vaniļu. Jums ir dota vaļa fantāzijai, varat baudīt, piemēram, pilnasinīgu kafijas aromātu, bet ja tomēr vēlēsieties piešķirts savam paštaisītajam ķermeņa skrubim īpašu smaržu, tas jums izdosies ar ēterisko eļļu palīdzību.


No 500 EUR
Cenas norādītas bez PVN
Lai kādi arī varianti netiktu piedāvāti veikalu plauktos, pagatavot aromātisku, dabīgu, relaksējošu vai uzmundrinošu vannas sāli var itin vienkārši pats, tas ir ātri un interesanti. Vannas sāls ir lielisks veids, kā izmantot aromātu priekšrocības un dziedinošo spēku, attīrīt organismu un prātu pēc saspringtas dienas.

Šiem maisījumiem var pievienot ne tikai ēteriskās eļļas, bet arī kaltētus augus (lavandas ziedus, kliņģerīšu ziedus, kaltētas piparmētras vai citus), garšvielas, lai iegūtu tieši Jums piemērotu vannas produktu. Sāls vannas ir brīnišķīgs veids kā atbrīvoties no stresa, nemiera, mazināt locītavu un muskuļu sāpes, mīkstināt ādu un attīrīt to.


No 510 EUR
Cenas norādītas bez PVN
Ādas darbnīcā, dalībniekiem būs iespēja apgūt svarīgākās tehnoloģijas un panņēmienus, mācīties izgatavot daudz ko noderīgu un paliekošu. Iegūt zinašanas par ādas izgatavošanas un apdares procesiem, pamatzināšanas un prasmes par ādas rotu, kārbu, somu, jostu izgatavošanu. Iepazīties ar ādas detaļu savienojumu veidiem un to pielietojumu un gala rezultātā pagatavot sev kādu no ādas rotām.

No 530 EUR
Cenas norādītas bez PVN
Ziedu rotu darbniīcā dāmas varēs gatavot košas ziedu aproces, savukārt kungi piespraudes no ziediem un dažādiem zalļumiem. ādas rotas ne tikai kalpos par greznu un skaistu aksesuāru balles dalībniekiem, bet pilnīgi noteikti nesīs arī īpašu vēstījumu.
Ziediem ir sava ziedu valoda un noteikta nozīme. Tādēļ gatavojot ziedu rotas piedāvājam izvēlēties ziedu atkarībā no tā, ko jūs gribat sacīt savam partnerim. Piemēram, krizantēma - dzīvesprieka un godīguma etalons, kumelīte nes līdzi mieru un labestību, rozmarīns - uzticību, salvija – gudrību, orhideja saka, ka dāma ir neparasti skaista, bet hortenzija simbolizē vīrišķību.

No 520 EUR
Cenas norādītas bez PVN
Šokolādi arī mūsdienās uzskata par mīlestības ikonu. Tas ir veids, kā kādam patiekt ka mīlam. Tādēļ piedāvājam izgatavot māmiņdienas šokolādes trifeles, kas iepriecinās ne tikai mammu garšu kārpiņas, bet arī mazajiem radīs radīšanas prieku. Ja vien ir vēlme mazliet padarboties, tad šis būs īsti meditatīvs process. Viss sākas ar domu – par prieku vēderam, mīļotajam vai draugiem. Process nav sarežģīts, bet rezultāts – smalks!

No 520 EUR
Cenas norādītas bez PVN
Tonika uzdevums ir atjaunot ādas dabisko pH (skābes un sārmu) līdzsvaru un sagatavot to kosmētikas līdzeklim, kuru tu lietosi nākamo. Ādas dabiskais pH līmenis ir aptuveni 5,5, bet ūdens pH līmenis, atkarībā no tavas dzīves vietas un ūdens cietības, var sasniegt pat 9,5. Tas nozīmē, ka sejas dabiskais pH līmenis tiek izjaukts, un smadzenes sūta signālu, liekot sejas ādai ražot taukvielas, lai atjaunotu skābuma līdzsvaru. Ja tev ir taukaina sejas āda, tas nozīmē, ka tā kļūs vēl taukaināka nekā parasti.

Cena no 530 EUR
Cena norādīta bez PVN
No kaltētām ziedlapiņām un augiem, sēkliņām var pagatavot skrubi sejas un ķermeņa pīlingam. Ziedlapiņas, kaltētus augus vai sēkliņas samaļot pievienojot eteriskās un bāzes eļļas.

Šī ir iespēja palutināt sevi ar pašu rokām gatavotu ķermeņa skrubi. Jums ir dota vaļa fantāzijai, ļaujieties īpašai mājas SPA procedūrai, kas uzmundrinās gan ķermeni, gan garu.Cena no 570 EUR
Cena norādīta bez PVN

Ziepju vārīšanā tiek izmantotas tikai bioloģiskās ziepju bāzes, kas ir pagatavotas no bioloģiski audzētām palmu un kokosriekstu eļļām. Būtībā dabīgās ziepes ir tuvu tādas, kādas mūsu senči gatavoja pirms daudziem gadu desmitiem. Vienlaikus to saturs dabīgā veidā ir arī uzlabots, lai tomēr labāk attīrītu arī ādu, nomazgātu baciļus, ziepes patīkami smaržotu.
Dabīgo ziepju pievienotā vērtība ķermeņa kopšanā ir izejvielām, kuras iegūtas tepat Latvijā, un ir mūsu ķermenim ierastas, saprotamas. To vidū ir tādi augi kā kumelītes, smiltsērkšķi, nātres, kliņģerītes, trejdaivu sunītis u.c.
Ziepju gatavošana no dabiskām, videi draudzīgām izejvielām ir arī jauka nodarbe, kurā iesaistīt bērnus, tādējādi parādot, ka ir lietas, kuras nav jāpērk – tās var izgatavot pats!


Cena no 580 EUR
Cena norādīta bez PVN
Ne tikai skarbajā ziemā, bet arī vasarā lūpas tiek pakļautas apkārtējās vides iedarbībai, kad karstie saules stari tās īpaši apmīļo. Palutiniet tās ar paštaisītu lūpu balzamu!

Veselīgu un dabīgu lūpu balzāmu ļoti vienkārši variet pagatavot pats, izmantojot augu eļļu mitruma uzturēšanai, bišu vasku aizsardzībai, kakao sviestu asinsrites uzlabošanai un lūpu mīkstināšanai, šī sviestu vai medu barošanai un ātrākai sadziedēšanai. Un, protams, to visu papildināt ar ēteriskajām eļļām, kas lūpu balzāmam ne tikai piešķirs patīkamu aromātu, bet kalpos arī ārstnieciskos nolūkos.
Šāds lūpu balzāms ir piemērots ne tikai sievietēm, bet lieliski noderēs arī stiprā dzimuma pārstāvjiem.


Cena no 500 EUR
Cena norādīta bez PVN
Vannas zāļu maisiņi, piemēroti pilsētas dzīvokļu vannām, iedarbojas līdzīgi kā pirts augi. Papildus augu ēteriskās eļļas tiek uzņemtas, ieelpojot smaržu no aromātiskā vannas ūdens. Pēc zāļu vannām nevajag skaloties dušā, jo tad āda vēl visu nākošo dienu saglabās patīkamo pļavas augu smaržu.

Vannas zālīšu maisījums tiek iepakots auduma maisiņā, ko neatvērtu var iemērkt vannas ūdenī un relaksēties zāļu vannā.

Katrs var pagatavot sev piemērotu augu maisījumu: „Relaksācijai", „Spēku atjaunošanai", „Attīrošais", „Sievietēm", „Vīriešiem", „Veselībai" u.c.


Cena no 590 EUR
Cena norādīta bez PVN
Lai gan smaržu ražotāji piedāvā ļoti dažādu parfīmu klāstu, pēdējā laikā ļoti populāras ir pašu gatavotas, dabīgas, ēterisko eļļu smaržas.

Smaržu darbnīca ir iespēja izmantojot dabiskās augu valsts smaržvielas, radīt savus individuālos smaržu maisījumus, kas mūs atšķirtu no masveida produkcijas. Tā mēs atkal un atkal no jauna atklājam smalko, dzīvīgo, juteklisko un individuālo.

Ikvienam piestāv tās smaržas, kas der pašam, ar kurām sarod, kuras pieņem kā savējās.


Cena no 510 EUR
Cena norādīta bez PVN

Viens no veidiem, kā vasarā rūpēties par savas ādas skaistumu un veselību ir izmantot augstvērtīgus ķermeņa kopšanas produktus, kas gatavoti no dabas dāvātām sastāvdaļām! Šādiem brīžiem lieliski noderēs pašu gatavots ķermeņa sviests. Tas ik dienas rūpēsies par Tavu adu, sniedzot vislabakās savas īpašības. Baros,mitrinās un aizsargās.
Regulāra ķermeņa sviesta lietošana vasaras periodā padara ādu gludu un samtaini maigu. Uzklāj pēc mazgāšanās uz tīras ādas.

Ķermeņa sviesti var būt izgatavoti no dažāda veida sviestiem - šī sviesta, kakao sviesta, alvejas sviesta, mango sviesta un citiem. Jūs varat izmantot arī dažāda veida eļļas - olīveļļu, mandeļu eļļu, avokado eļļu u.c.

Cena no 520 EUR
Cena norādīta bez PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.