Runas mākslas noslēpumi ar Viesturu Meikšānu
Kļūsti par harizmātisku publiskās runas virtuozu!

Šī lekcija iedvesmos kļūt pārliecinātākiem un radošākiem profesionālajā, ikdienas un digitālajā komunikācijā!
Apgūstot komunikācijas veidošanas noslēpumus, Tava nākošā runa būs kā ceļojums, kā ekskursija, kurā Tu kā gids vedīsi savu auditoriju aizraujošā piedzīvojumā!

Kā kļūt par interesantu, pārliecinātu un harizmātisku runātāju, kurā auditorija klausās ar interesi un seko līdzi katram pateiktajam vārdam? Kā zināt, KO TEIKT? Tas ir iespējams, apgūstot profesionālus komunikācijas instrumentus dažādiem publiskajiem pasākumiem un ikdienai! Ikviens var kļūt par komunikācijas virtuozu, iemīlot to, kā runā un uzstājas!

Runas skolas kompetence ir sniegt piemērotas prasmes un zināšanas, lai jebkurš varētu ilgstoši iegūt un noturēt auditorijas uzmanību, un palikt šīs auditorijas atmiņā uz ļoti ilgu laiku.
Kopā ar režisoru, lektoru un Runas skolas dibinātāju Viesturu Meikšānu, praktiskās darbnīcās un lekcijās Jūsu kolektīvs var apgūt prasmes, kas uzlabos ne tikai profesionālos rezultātus un pārdošanas apjomus, bet arī ikdienas komunikāciju. Tieši tādēļ Runas skolas nodarbības iecienījuši kā lieli un atpazīstami Latvijas uzņēmumi, gan arī individuālie, mazie biznesi un valsts, pašvaldību iestādes.

Lekcijas un praktiskās darbnīcas par Jūsu uzņēmumam aktuālāko komunikācijas tematu:
  • Publiskās runas pamati
  • Storytelling
  • Pitch, pārliecināšanas runas
  • Harizmas un humora izjūtas attīstīšana
  • u.c.

*Formāts un apjoms tiek pielāgots.
**Lekciju garums ir no 1 līdz 4 stundām.
*** Praktisko darbnīcu ilgums ir no 4 – 15 stundām.
Viesturs Meikšāns
Ieguvis divas augstākās izglītības starptautiskajā mārketingā un teātra mākslā, kā arī darba pieredzi vienā no pasaules TOP 5 auditorkompānijām, Viesturs apguvis spēju prast paskatīties uz biznesa pasauli caur netipiski radošu, režisorisku perspektīvu. Un tieši šajā kursā māksla noturēt auditorijas uzmanību cieši savijas kopā ar zināšanām par mārketinga tendencēm. Viesturs ir iestudējis vairāk kā 30 izrādes un ir vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielā Mūzikas Balva un Dienas Kultūras balva laureāts, Runas skolas dibinātājs, lektors, kā arī TEDx Rīga konsultants.
Pieteikt lekciju
No 380 EUR
SAZINIETIES AR MUMS
Zvaniet mums mob. +371 28346634
Benefits SIA
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu mājaslapā.
Sapratu un pieņemu
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.