Līgo svētki
Svinēsim atkal kopā!
Ir laiks atkal svinēt svētkus kopā!
Saulgrieži ir īpašas maģijas apgarots laiks, kad gandrīz katrā latvietī mostas kas pagānisks. Lielajā ziedēšanās trakumā uz zemes kulminē mūžīgā auglības un saules dzīvība spēka mistērija, kas nav iedomājam bez Saulgriežu ugunīm – šķīstošās, svētību un auglību nesošās uguns stihijas, kuras noslēpumaiņā spēka priekšā cilvēku prātos ļaunas domas iznīkst gluži kā nezāles laukos. Tautā gadsimtiem ilgi ir saglabājusies ticība tam, ka Saulgriežu ugunskuru pelni sniedz auglību zemei un pārticību cilvēkiem.Lai Jāņuguns baudīšana būtu veselībai un videi droša, iesakām pagatvot Saulgriežu ugunskura iekurus, kuru pagatavošanai tiek izmantotas tikai un vienīgi videi draudzīgas vielas. Šādi iekuri var kļūt arī par lielisku dāvanu jebkuram Jāņutēvam!

Cena no 545 EUR
Cena norādīta bez PVN
Ja arī neesat lieli alus dzērāji, alu vienmēr ir jātur uz galda Līgo svētkos, jo tas ir kā svētku simbols. Vienmēr atradīsies kāds vīrietis, kas to izdzers, vai arī jaunietis, kas pa kluso to izdzers – kā Kārlēns, Rūdis un Ieva no "Skroderdienām Silmačos".

Nav arī noslēpums, ka alus ne tikai labi garšo kā Līgo dzēriens, bet lielieski noder kulinārijā. Gatavojoties Jāņu svētkiem, piedāvājam pagatavot alus maizes miksu burkā, kas kalpos kā pamats gardas maizes pagatavošanai. Turklāt šāda maize ir ātri pagatavojama, jo mīkla alus dēļ nav jāraudzē. Šāda pašu cepta maizīte noderēs kā lielisks papildinājums pie alus svētkos vai ikdienā!

Cena no 580 EUR
Cena norādīta bez PVN
Mēs gaidām Līgo dienu, jo gribam izjust to augšanas un ziedēšanas skurbumu, kāds mūs apņem šajā dabas kulminācijas brīdī, un gribam paši augt un ziedēt kā līdzīgi starp līdzīgiem ar puķēm un kokiem. Taču ziedu mums nav, tāpēc mēs tos aizņemamies no kokiem un puķēm, lai pītu vainagus. Tos liekam galvā, izdaiļojam pagalmu, ēkas un pat lopiņus, jo mums gribas, lai viss apkārt būtu skaists un ziedētu.
Nudien, nekas tā neizdaiļo meitenes un sievas kā ziedu un zāļu vainagi, kas rotā galvas Līgo vakarā. Šī tradīcija iet caur gadu simtiem un turpināsies mūžīgi, jo cilvēks ir dabas bērns un tam vienmēr patiks rotāties.
Pastāv tradīcija Zāļu dienas vainagus sažāvēt un saglabāt ziemai. Novērots, ka ozollapu vainags, pakārts gultas galvgalī, samazina asinsspiedienu, bet vībotnes zariņu vainags novērš nelabus sapņus un nakts murgus. Puķu ziedu vainadziņus var peldināt vannā un baudīt burvīgo smaržu, ko atraisa ūdens.

Cena no 920 EUR (lētākam variantam piedāvājam mākslīgo ziedu vianagus)
Cena norādīta bez PVN
Latvijā sagaidot Jāņu dienu, kas tradicionāli ir kā atslodze pēc Līgo vakara un Jāņu nakts, mute jāmazgā rīta rasā. Daudzviet ticēja, ka rīta rasai ir dziedinošs spēks, tāpēc tajā mazgājās. Ļaudis brida pa rasu, ticot, ka tad būs nauda pastalās. Sievietes mazgājās un vārtījās rasā, lai iegūtu skaistumu. Lai sejas āda būtu balta, ir jāmazgājas kviešu rasā.

Mūsdienās ne visiem ir iespēja šo tradīciju piepildīt, tādēļ piedāvājam pagatavot īpašās Līgo ziepes.
Pašu gatavotas Līgo ziepes ir vienkāršs, interesants un radošs process, kas ļaus sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Tā ir krāsu, smaržu un formu dažādība. Šādas pašu gatavotas ziepes var aromatizēt ar ēteriskajām eļļām un „ieslodzīt" tajā daļu no Latvijas laukiem.


Cena no 545 EUR
Cena norādīta bez PVN
Runā, ka tieši Jāņuzāles esot vērtīgākās, pat maģiskas zāļu tējas, jo katrā Jāņuzāles auga šūniņā dabas enerģija ir pilnbriedā. Latvietis vienmēr ir bijis vairāk uzticīgs homeopātijai, agrāk un joprojām mēdz profilaktiski lietot ārstniecisko augu tējas, kas ir pirmā palīdzība, kad parādās pirmās saaukstēšanās pazīmes, nemiers, bezmiegs, dažādu slimību gadījumos. Tādēļ uzdāviniet Jāņuzāļu tējas spēku pašu darinātā tējas maisījumā, kas dzerta siltā vai gluži pretēji aukstā veidā kopā ar medu, radīs labsajūtu un stiprinās veselību. Turklāt tējas recepti un sastāvdaļas piedāvājam izveidot Jums pašiem.

Cena no 567,50 EUR
Cena norādīta bez PVN
Pašu gatavots ādas alus pudeles vai skārdenes turētājs, būs lieliska dāvana sev vai kādam tuvam līgotājam. Turklāt, būs ne tikai kā tērpa papildinājums, bet noteikti pildīs arī savu funkcionalitāti.

Praktiskas lietas, ko varam izmantot ne tikai ikdienā, bet arī svētku reizēs ir vislabākās. Pagatavo stilīgu aksesuāru sev vai kādam tuvam cilvēkam.


Cena no 587 EUR
Cena norādīta bez PVN
Savu nosaukumu sietspiedes tehnika ieguvusi pateicoties trafareta drukas patentam, kurš izdots 1907.gadā ar nosaukumu angļu valodā Silk screen printing – „zīda sieta apdruka". Tiek uzskatīts, ka šis drukas veids radies jau tālā senatnē, taču savu mūsdienīgo veidolu trafareta druka ieguvusi pagājušā gadsimta vidū.
Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Pateicoties tehnoloģijas īpatnībām, sietspiede var tikt izpildīta kā uz plakanām, tā arī uz cilindriskām virsmām, kā arī uz jebkura materiāla – uz papīra, plastikas vai polivinilhlorīda virsmas, uz stikla, keramikas, metāla, ādas u.c virsmām.

Cena no 720 EUR
Cena norādīta bez PVN
Viens pasākums = viena diena. Sava uzņēmuma iekšējais radio, kas darbiniekiem pieejams, lai kur arī viņi būtu - citā pilsētā, citā valstī! Visiem kopā. Pasākums, kas neliek atrauties no ikdienas darba pienākumiem, jo radio var klausīties fonā. Tiešraidēs dzirdēt savu sveicienu, vai sveicienu tieši Tev! Sirsnīga audio ziņa no kolēģa var tik vienkārši iepriecināt!

Interaktīvas spēles, sarunas, padomi, smiekli, sveicieni un pāri visam Jūsu iesūtītā mūzika!
Cena no 720 EUR
Cena norādīta bez PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.