Helovīna nedēļas pasākumi

Gada melnākā nakts, ķirbji un raganas. Tā nav tikai šausmu filma, tā ir parasta darba diena birojā Helovīna laikā.
Jautri momentfoto Helovīnā
Bilžu dizains Helovīna stilistikā - diezgan bailīgs.

Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Foto noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.

Cenas norādītas bez PVN

No 350 EUR
Karikatūrists birojā - Dzintars Melnis
Karikatūrists darbojas līdzīgi kā vīruss: neuzkrītoši ierodas pasākumā, ērti iekārtojas tā epicentrā, un jau pēc brīža pa telpu staigā smaidoši un ķiķinoši cilvēki ar A4 formāta lapām rokās.

Sekas šai darbībai nemainīgas – izdevies līksms pasākums un dāvanā karikatūra katram pasākuma dalībniekam.

Viena cilvēka zīmēšana nav ilgāka par 5 minūtēm, līdz ar to stundas laikā pie individuālām karikatūrām tiek vidēji piecpadsmit cilvēki. Tas arī būtu galvenais, ar ko jārēķinās, uzaicinot karikatūristu uz pasākumu – paredzamais personu skaits un karikatūrista iespējas tos uzzīmēt noteiktajā laika limitā.

Dzintars Melnis ir karikatūrists ar pieredzi. Pirmās karikatūras publicētas 1993. gadā, žurnālā "Dadzis". Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: Dadzis, Nedēļa TEV, Neatkarīgā Rīta Avīze, Rīgas Balss, Spogulis un citiem.

Minimālais pakalpojuma ilgums 1 stunda, ārpus Rīgas ne mazāk par 2 stundām ( + ceļa izdevumi)

No 130 EUR
Stresa izlādes boksa maiss birojā
Darba nedēļas laikā birojā tiek uzkrāts liels daudzums dažādu emociju - gan pozitīvas, gan negatīvas. Jau sen pierādīts, ka emociju apspiešana tikai vairo spriedzi un var novest pie emocionālām un fiziskām saslimšanām.

Boksa maiss Jūsu birojā ir lieliska iespēja, kā darbinieki caur jokiem un "dauzīšanos" var atbrīvoties atbrīvoties no stresa un spriedzes, tajā pat laikā uzlabojot arī ķermeņa tonusu un garastāvokli.

Līdz ar boksa maisu vai "bumbieri" tiek nodrošināti arī boksa cimdi dažādos izmēros, gan kungiem, gan dāmām.

Pirms darba dienas sākuma boksa maiss vai maisi tiek nogādāti Jūsu birojā, un sagatavoti dienai.

Nav nepieciešami stiprinājumi vai būvniecības darbi, jo maisi tiek balstīti uz zemes. Darbiniekiem nav nepieciešams arī sporta apģērbs.

Cenas norādītas bez PVN
No 100 EUR
Halloween cepumu darbnīca
Bērnība, vecmāmiņa, siltums un mīlestība – tie ir tie vārdi, ar ko asociējas šis gardais našķis. Droši vien katrs no mums ir kādreiz nobaudījis smilšu mīklas cepumus, kas paši kūst mutē. Bet pašu dekorēti tie ir vēl garšīgāki!
Tuvojoties Visu svēto dienai, piedāvājam katram pašam pagatvot šo kārumu. Cepumu darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm. Kopīgas radošas darbošanās prieks. Tie ir pašu rokām veidoti skaisti un garšīgi krāsainas glazūras rotājumi uz gardiem smilšu mīklas cepumiem. Tie ir grezni cepumi, kurus vari glīti iesaiņot un uzdāvināt kādam īpaši mīļam cilvēkam. Tavas pūles noteikti tiks atzinīgi novērtētas.


Cenas norādītas bez PVN

No 450 EUR
Halloween Šokolādes ābolu darbnīca
Par to, ka šis gardums ir ne tikai garšas baudījums, cilvēki pārliecinājās jau pirms daudziem gadsimtiem. Ne velti šokolāde tulkojumā no grieķu valodas nozīmē "Dievu ēdiens". Šokolāde mums visiem asociējas ar kaut ko saldu, spēcinošu, aromātisku un kārdinošu.
Šoreiz gan runa būs par kraukšķīgiem āboliem saldās šokolādes glazūrā ar gardiem krikumiem. Jautrs, pavisam vienkāršs un ātri pagatavojams našķis, kas patiks ikvienam. Noderēs kā vienkāršs kārums dienās, kad gribas ko saldu, vai likšanai uz galda kādā svētku ballītē.
Pat ja āboli ne īpaši garšo, šādi ābolīši lieliski izrotās jūsu svētku galdu. Turklāt šādi šokolādē glazēti āboli būs arī lieliska alternatīva neveselīgajiem svētku našķiem. Āboli ir ne tikai garšīgi, bet tie var arī palīdzēt saglabāt labu veselību. Āboli ir ideāli piemēroti, lai ar tiem panašķotos, neuztraucoties par pieņemšanos svarā

Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Lukturu darbnīca
Tradicionāls Halovīna simbols ir izgrebts ķirbis ar sveci iekšpusē. Tradīcija esot radusies, pateicoties īru leģendai par kādu vīru, vārdā Džeks, kas visu mūžu uzdzīvojis un grēku dēļ nav ņemts debesīs, tādēļ viņš esot spiests mūžīgi dzīvot ēnainos kaktos uz zemes un klīst pa tumšām ielām. Vīram līdzi esot bijusi tikai viena oglīte, ar ko apgaismot ceļu, kuru tad viņš esot ielicis izdobtā rācenī, lai dod vairāk gaismas un ilgāk deg.
Šoreiz gan mēs piedāvājam pagatavot savādākus sveču lukturus. Pašu gatavotus sveču lukturus noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas. Šāds lukturis radīs tīru, veselīgu un romantisku atmosfēru jebkuros svētkos un dos iespēju izbaudīt vairākas stundas mājīgas un atspirdzinošas gaismas.

Ienesīsim sveču gaismu mūsu mājās!

Cenas norādītas bez PVN
No 470 EUR
Ķirbja vannas sāls
Viens no Halovīnu svētku simboliem ir ķirbi, bet ko darīt ar ķirbi pēc svētkiem? Izrādās ķirbis ir ne tikai skaists dekors un lielisks produkts virtuvē, bet arī lieti noder kosmētikā.

Ķirbjos ir enzīmi un alfa hidroskābe, kas nodrošina šūnu atjaunošanos, aktīvi veicinot reģenerācijas procesus, kā rezultātā āda kļūst starojošāka un gludāka. Tāpat ķirbji satur antioksidantus, vitamīnus A un C, kas ādu mīkstina, veicinot arī dabiskā kolagēna izstrādāšanos un mazinot tās novecošanas procesus, kā arī risku attīstīties ļaundabīgiem ādas veidojumiem. Savukārt ķirbjos esošie karotinoīdi mazina saules radītā kaitējuma sekas – ādas elastības zudumu, tās pigmentāciju un novērš krunciņu veidošanos.

Turklāt, še paveras burvīgas iespējas improvizācijai – gatavojot vannas sāli vai skrubi, kam par pamatu ņemt tieši šis svētku simbols - Ķirbis.
Lai kādi arī varianti netiktu piedāvāti veikalu plauktos, pagatavot aromātisku, dabīgu, relaksējošu vai uzmundrinošu vannas sāli var itin vienkārši pats, tas ir ātri un interesanti. Vannas sāls ir lielisks veids, kā izmantot aromātu priekšrocības un dziedinošo spēku, attīrīt organismu un prātu pēc saspringtas dienas.

Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Halloween šokolādes darbnīca
Saldumus, vai izjokošu – Helovīnā šī ir populārākā frāze. Bet lai šogad netiktu izjokoti, iesakām gardos šokolādes kārumus pagatavot jau iepriekš.

Piedāvājam katram pašam pagatavot sev saldo kārumu, kas iepriecinās ne tikai mazos saldumu prasītājus, bet arī pilnīgi notiekti būs aktuāli arī pieaugušo vidū. Ja vien ir vēlme mazliet padarboties, tad šis būs īsti meditatīvs process. Viss sākas ar domu – par prieku vēderam, mīļotajam vai draugiem. Process nav sarežģīts, bet rezultāts – smalks!


Cenas aptuveni 20 perosnu kolektīvam
Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Halloween sveču darbnīca
Sveču veidošana ir unikāls roku darbs jau vairākus gadsimtus. Sveces iededzam, lai radītu to īpašo, mierpilno sajūtu, ko sniedz dzīvas uguns dvēsele. Svecei kā siltuma un gaismas simbolam nenoliedzami piemīt arī kaut kas maģisks un netverams. Cilvēki, kas spēj saskatīt vairāk, stāsta, ka svecei, gluži tāpat kā cilvēkam, ir sava aura.

Katra svece sākas ar vīziju par to, kādu gaisotni mēs vēlamies radīt – gadalaiku, vietu, atmiņu vai sajūtu. Kad vīzija ir radīta, atliek vien izvēlēties aromātiskās un vizuālās sastāvdaļas, kas vislabāk izpaustu šo jauno vīziju. Kā arī tehniku, kādā vēlamies to realizēt. Pašu radīta svece deg ilgāk un spožāk. Piepildi savu vēlmi veidot sveces - esi radošs un izveido tieši sava dizaina un formas sveces! Turklāt šādas sveces svētkus noteikti padarīs gaišākus!

Sveču liešanai tiek izmantots sojas vai bišu vasks, kas ir 100% dabīgs materiāls. Šādas pašu gatavotas un lietas sveces var aromatizēt ar ēteriskajām eļļām un dekorēt ar garšvielām vai ar augiem no Latvijas laukiem.

Pašu gatavotās sveces noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas. Sveču liešana ļauj izmantot savu fantāziju un spēlēties ar dizainu.

Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Visu svēto dienas vainagu darbnīca
Katru rudeni Meksikā tiek organizēts Katrīnas gājiens jeb parāde, kas ievada Visu svēto dienas pasākumus. Šī pasākuma "dreskods" ir "Elegants skelets", kas ir kādreiz populāra komiksa nosaukums.

Katrīnas tēls kļuvis slavens pateicoties 1913. gadā publicētam komiksam, kura autors ir Hosē Gvadalupe Posada. Tas vēstīja par kāda skeleta piedzīvojumiem, kas parasti tika attēlos ar tajā laikā modernu platmali galvā. Tieši tādēļ šajā gājienā ierasts redzēt dāmas krāšņos tērpos ar skaistām ziedu rotām matos, bet izkrāsotām sejām, kur parasti iezīmēti stilizēti miroņu vaibsti.

Līdzīgus aksesuārus var uzmeistarot arī pašrocīgi. Tādēļ piedāvājam ikvienai dāmai šogad uz svētkiem uzdāvināt sev košus, ziediem rotātus matu lociņus, kas ļaus ienest savā stilā īstu avangardu, un, protams padarīs ikvienu dāmu oriģinālu. Izmantojot savu fantāziju un nedaudz laika, ikviena varēs pagatavot modernu matu aksesuāru, kas ideāli iederēsies tieši Jūsu garderobē un atbildīs Jūsu gaumei, vecumam un stilam.

Cenas norādītas bez PVN
No 500 EUR
SAZINIETIES AR MUMS
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniām sadarbības iespējām ar garšīgām lietām!
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.