Ir atcelta pulcēšanās, bet atrašanos svaigā gaisā neviens vēl nav atcēlis!
2 + 2 MEŽĀ
Šis ir grūts laiks visiem, bet tieši tāpēc nepazaudēt saikni kolēģu starpā un saliedēt uzņēmuma kolektīvu ir vēl svarīgāk kā jebkad! Un mēs esam izdomājuši KĀ to darīt: piedāvājam Jums un Jūsu kolēģiem izaicinājumu ārā, fiziski - atsevišķi, bet emocionāli – kopā!

Mēs aicinām atcerēties, ka atrašanās svaigā gaisā ir ne tikai atļauta, bet pat vēlama. Tikai ierasto saliedēšanas pasākumu, sporta spēļu un top Latvijas skaistāko apskates objektu apmeklēšanas vietā vēlams izvēlēties distancēšanos kādā vientuļākā mežā vai pludmalē, kas, ticiet mums, būs tik pat skaists, ar svaigu gaisu bagāts un mūsu izdomātajiem uzdevumiem piepildīts, aizraujošs notikums.


Iespējamās lokācijas Doles sala VAI Jaunmārupe
2+2 MEŽĀ IR AIZRAUJOŠA UN IZZINOŠA ORIENTĒŠANĀS PROGRAMMA
2 + 2 MEŽĀ
2+2 mežā ir aizraujoša un izzinoša orientēšanās programma, kuras laikā izmantojot savus viedtalruņus, dalībniekam būs jāizstaigā kāda Jums vēlama meža vai jūras daļa, jāveic dažādi uzdevumi un jāatbild uz jautājumiem - vienvārdsakot Jūs iepazīsiet dabu un sevi no cita skatu punkta un garlaicīgi nebūs!


Lai piedalītos šajā iedvesmojošajā skrējienā ir nepieciešams:
1
Labs garastāvoklis
2
Laikapstākļiem atbilstošs apģērbs
3
Viedtālrunis ar interneta pieslēgumu
KĀ TAS NOTIEK?
Komandas var tikt veidotas, balstoties uz valstī konkrētajā brīdī noteiktajiem ierobežojumiem.


Dalībniekam (-iem) tikai jālejupielādē mūsu aplikācija savos viedtālruņos, jāaiziet vai jāaizbrauc uz mūsu norādīto spēles starta vietu un piedzīvojums varēs sāksies!

2h laikā dalībniekam (-iem) būs jāatrod punkti kartē. Nonākot punktā, telefonā atvērsies uzdevums, kas jāizpilda. Uzdevumi būs dažādi: gan prāta uzdevumi, gan foto un video uzdevumi, gan klausīšanās un minēšanas uzdevumi.

Katrs Jūsu uzņēmuma darbinieks norādīto vietu varēs apmeklēt sev ērtā laikā vai arī pēc mūsu izstrādāta apmeklējuma grafika. Kad visi dalībnieki spēli būs izgājuši, mēs apkoposim un dalīsimies ar rezultātiem. Spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas un video momenti kalpos par brīnišķīgu piemiņu, kā iespējams pavadīt laiku fiziski atsevišķi, bet emocionāli - kopā!

Standarta piedāvājumā, spēles uzdevumi veidoti par universālām tēmām latviešu valodā. Atsevišķi vienojoties, uzdevumi var tikt izveidoti tieši par un ap konkrēto uzņēmumu un arī citās valodās!

#staigāvesels
Pieteikt spēli
No 30 EUR
30 EUR + pvn par vienu komandu, kas lieto vienu telefonu. Dalibnieku skaits komandā: nosaka pēc Latvijas valdības noteiktajiem irobežojumiem. Cena attiecas uz jau gatavu spēles lokāciju,
Pieteikt
SAZINIETIES AR MUMS
Zvaniet mums mob. +371 28346634
Benefits SIA
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu mājaslapā.
Sapratu un pieņemu
Close
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.