Janvāris
Jaungada apņemšanās, iespējas un izaicinājumi - jaunu gadu vajadzētu sākt ar labām lietām un notikumiem!
"Walking Fox" darba vingrošana
Walking Fox piedāvā uzņēmumiem iepazīties ar vienkāršiem veselības veicināšanas pasākumiem, kuri ir pielietojami patiešām ikvienā darba vietā, lai mazinātu tos veselības riskus, ko rada darba vide.

Darba vingrošana īpaši piemērota visiem sēdoša darba darītājiem, personām ar augstu psihoemocionālo stresu darba, kā arī ikvienam, kam darba pienākumu veikšanai ilgstoši jāpielieto vienveidīgas ķermeņa pozas (darbs pie konveijera, autoremonta darbnīcā u.tml.).

Darba vingrošanas pasākumu mērķis ir vairot darbinieku izpratni par ikdienas fizisko aktivitāšu nozīmi veselības nostiprināšanā un slimību profilaksē, izveidot jaunus paradumus veselības nostiprināšanā un uzturēšanā, kā arī paaugstināt darbinieku motivāciju caur darba devēja izrādītajām rūpēm par darbinieku veselību.

Nodarbībai nav nepieciešams sporta apģērbs vai apavi.
Optimālais dalībnieku skaits līdz 20.

No 75 EUR
Stresa izlādes boksa maiss birojā
Darba nedēļas laikā birojā tiek uzkrāts liels daudzums dažādu emociju - gan pozitīvas, gan negatīvas. Jau sen pierādīts, ka emociju apspiešana tikai vairo spriedzi un var novest pie emocionālām un fiziskām saslimšanām.

Boksa maiss Jūsu birojā ir lieliska iespēja, kā darbinieki caur jokiem un "dauzīšanos" var atbrīvoties atbrīvoties no stresa un spriedzes, tajā pat laikā uzlabojot arī ķermeņa tonusu un garastāvokli.

Līdz ar boksa maisu vai "bumbieri" tiek nodrošināti arī boksa cimdi dažādos izmēros, gan kungiem, gan dāmām.

Pirms darba dienas sākuma boksa maiss vai maisi tiek nogādāti Jūsu birojā, un sagatavoti dienai.

Nav nepieciešami stiprinājumi vai būvniecības darbi, jo maisi tiek balstīti uz zemes. Darbiniekiem nav nepieciešams arī sporta apģērbs.

Cenas norādītas bez PVN
100 EUR
Relaksējoša Jogas nodarbība
Relaksējoša Jogas nodarbības, kurās savienojam prātu, ķermeni un garu kopīgā Jogas praksē.
Joga tiek praktizēta jau tūkstošiem gadu, gadu gaitā ir izveidojušies dažādas Jogas interpretācijas, par to, kas ir Joga un kāds ir uzsvars un veids katrā Jogas praksē.
Joga ir viena no senākajām praksēm kā cilvēkam atgriezties pie sevis un kā nomierināt, atjaunot savu ķermeni un prātu.

Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Laimes rats
Vai atceries slaveno „Poļe čudes" TV šovu? Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballītei nelielā kolektīvā.

Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballīei nelielā kolektīvā. Spēles laikā jāatmin burti, atklājot vārdu, kas ir pareizā atbilde uz jautājumu. Protams, ka esam sagatavojuši grūtākos vārdus pasaules vēsturē!

Laimes rats nāk komplektā ar tiešām foršu pasākuma vadītāju, kurš pirms spēles iesildīs dalībniekus, sadalīs tos komandās un par laimi izstāstīs ar' noteikumus.


20 - 50 cilvēku kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN
No 440 EUR
Detektīvspēle
Spēle var būt labs papildinājums jau esošajai ofisa ballītes dienas programmai. Detektīvspēle būtu piemērota brīdim, kad uzņēmuma kolektīvs vēlas piesēst pie uzkodu galda, lai uz stundu izkāptu no realitātes, vienlaicīgi asinot prāta kritisko un loģisko domāšanu. Spēles dalībnieki kopā ar vadītāju izvēlas pieņemt kādu no 10 lomām un kopīgi aizdomīgu sarunu ceļā cenšas atrisināt notikušo mistēriju.Spēlētāju skaits līdz vienā grupā 10 personas / līdz 3 grupām vienlaicīg

*Pakalpojuma cena var mainīties atkarībā no uzņēmuma atrašanās vietas, cilvēku skaita.

Cenas norādītas bez PVN
No 200 EUR
Svētku monetfoto - FOBOFOTO
Izklaidējoši un paliekoši – Fobo palīdz vienoties kopējā priekā, kopējā notikumā, kopējā fotogrāfijā. Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Svētku dizains gan fotoizdrukām, gan svētku fotoatribūtika.
Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Izdrukas noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.Pakalpojums ietver:

 • Fobo divām stundām, katra nākamā stunda 60 EUR
 • Neierobežotu skaitu foto izdruku
 • Piegādi, uzstādīšanu, noņemšanu un aizvešanu
 • Draudzīgu palīgu
 • Izdrukas noformējumu atbilstoši pasākuma tematikai
 • Bildēšanās rekvizītus – smieklīgas brilles, ūsas u.c.
 • Fotogrāfiju fonu – tumšu, gaišu vai tāfeli ar krītiņu (varat lietot savu fonu)
 • Digitālās bildes pēc pasākuma


Fobo pirmie Latvijā sniedza nemākslotos momentfoto priekus, un četru gadu laikā esam uzkrājuši vislielāko pieredzi gan publikas saviļņošanā, gan fotogrāfijas kvalitātē, gan klientu profesionālā apkalpošanā. To pierāda ne tikai 100% priecīgu klientu atsauksmes, bet arī profesionāļu vērtējums – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas piešķirtais sertifikāts, kas atzīst Fobo par uzticamu sadarbības partneri.

Cenas norādītas bez PVN

No 290 EUR
Komandu viktorīna "Domā Līdzi"
Gandrīz visi kādreiz ir vēlējušies piedalīties TV erudīcijas spēlēs, bet vairumam kaut kas nedaudz pietrūcis? Lampu drudzis? Bailes no kamerām?

Mums ir risinājums!

Ja vēlaties savā uzņēmumā vai pasākumā sarīkot erudīcijas komandu sacensības, tad mums ir lieliski jaunumi - spēle "Domā līdzi" ir domāta tieši Jums:

 • 3-6 dalībnieku komanda;
 • 10 kārtas;
 • no vēstures līdz pat dzeltenās preses lappusēm;
 • no matemātikas līdz jaunākajām tehnoloģijām;
 • mūzikas aktualitātes;
 • kultūras notikumi;
 • uzmanības kārta;
 • vizuālie uzdevumi;
 • muzikālie uzdevumi;
Un citi lieliski pārsteigumi!


Cenas norādītas bez PVN

No 330 EUR
Motivācija un smadzeņu darbnīca
Pēteris Urtāns, Rīga Brain madzeņu treniņu centra vadītājs, medicīnas speciālists ar ergoterapeita grādu, specializējies psihiatrijā un ieguvis paplašinātu apmācību smadzeņu autotreniņu metodikas pielietošanai pie ASV un Kanādas speciālistiem.

Vairāk nekā 10 000 stundu praktiskas pieredzes, strādājot individuāli ar vairāk nekā 4500 cilvēkiem, lai dotu viņiem iespēju sasniegt optimālu smadzeņu darbību, dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Lekcijas ietvaros dzirdēsiet:
iepazīstināsim ar RigaBrain izstrādāto motivācijas modeli;
ko mums dod motivācijas esamība;
kur smadzenēs mājo motivācija;
kā motivācija ir saistīta ar mūsu smadzeņu darbību, emocijām un bioķīmiju;
kas būtu jādara, jādomā, lai rastos motivācija rīkoties;
kādi domāšanas veidi un darbības veicina motivāciju;
iepazīsti, kas veido un kā izmantot motivāciju savā labā;
motivāciju mazinošie aspekti;
kā pareizi ir jāformulē jautājumi, lai tie aktivizētu smadzeņu procesus, kas veicina motivāciju.


Cenas norādītas bez PVN

No 300 EUR
"Mierā ar sevi - Nogalini negatīvās domas" seminārs
Vai tu esi kādreiz vēlējies mainīties, vai uzsākt rīkoties pirms viss jau deg un sāp un jāmeklē ekspertu palīdzība ? Katrs vēlētos balansētu dzīvi un ikdienu vadīt bez negatīvajām domām, taču kā tādu balansu panākt? Vai to vispār ir iespējams realizēt ? Katram mums uzrodas neproduktīvas domas ikdienu, taču māksla tikt ar tām galā un pārvērst produktīvās ir galvenais šī pasākuma mērķis. Apzināties 3 pārmaiņu līmeņus un savu Negatīvo domu EKSPERTU kurš zin, kā panākt to, lai nekas neizdodas. Papildus būs pieejamas 4 metodes kā lēnām un stabili pārņemt vadību pār savu prātu, lai tu būtu pilnīgs saimnieks savai galvai un ķermenim, nevis otrādi. Pasākuma beigas tiek veidotas uz spēcīgi pozitīvas nots, kurā visiem būs iespēja skaļi lepoties ar to, ko katrs līdz šim ir paveicis dzīvē un pārrakstīsim sen iesūnojušas lepošanās prāta programmas, kādas mums ir iemācītas no senajiem senčiem. Pasākumam par pamatu ņemu manas pirmās grāmatas "Nebaidies" ideju saistībā ar DROSMI rīkoties, dzīves pieredzi radot 2 uzņēmumus un ikdienā palīdzot cilvēkiem SPIIKIIZI telpās. Laiks pozitīvām pārmaiņām, jo mēs esam par to atbildīgi.

Āris Birze ir motivējošs spīkeris ar paša radītu paš-izaugsmes centru Rīgā pretī Nacionālajam Mākslas Muzejam un tajā trenē citus publiskās runas veicējus, vada lekcijas un darbnīcas saistībā ar mērķtiecīgu personīgo izaugsmi. Ienākot centrā tu atradīsi simtiem izaugsmes grāmatas, kuras iekārtojušās starp eleganti mierīgā stilā iekārtotu kafejnīcas SPIIKIIZI plauktiem. Katru nedēļu viņš uzstājās vairākos paša un citu organizētos pasākumos, vada kafejnīcu ar grāmatnīcu, kā arī strādā kā gids piedzīvojumu braucienos kopā ar grupām uzņēmumā PostNos kā līdzīpašnieks. Publiskā uzstāšanās ir viņa kaisle un to viņš atklāja pirms vairāk kā četriem gadiem vēl strādājot stikla rūpnīcā Vācijas dienvidos. Kopš tā laika visas viņa darbības ir fokusētas cilvēku iedrošināšanai rīkoties ar savas pieredzes palīdzību un domāt līdz paša panākumu radīšanai. 2016 gadā viņš līdzdibāja pirmo savu uzņēmumu PostNos Advenutre un 2017 gadā apgāds Mansards izdeva Āra pirmo grāmatu „Nebaidies". Visam sekoja līdzbinātais otrais uzņēmums SPIIKIIZI un kā viens no hobijiem ir filmēt piedzīvojuma ceļojumus PostNos braucienos

Nepieciešams, ja pieejams: Visiem rakstāmlietas, projektors, pasākumiem paredzēts skaļrunis ar mikrofonu, ja daudz cilvēku un tāfele.


Cenas norādītas bez PVN

No 250 EUR
Darba vides ergonomija kopā ar fizioterapeitu
Ar nelielu ieskatu sava ķermeņa anatomijā ir iespēja iekārtot darba vidi tā, lai nenodarītu sev pāri, bet tieši otrādāk- tā var būt ērta un Tev piemērota.

Nogurums jau dienas vidū, saspringums un pat sāpes kakla un plecu daļā, muguras lejas daļas sāpes un kāju tirpšana,…šīm nevajadzētu būt sajūtām, kuras saistās ar Tavu darba dienu.

Bieži vien savā darba telpā mēs pavadam lielu daļu dienas, līdz ar to ir ļoti svarīgi lai šī vide būtu iekārtota pareizi un atbilstoši tieši tavām ķermeņa vajadzībām. Paanalizējot savu pozīciju pie darba galda un pat darba telpas apgaismojumu un iespējamās aktivitātes vajadzīgajās pauzēs (Pieauguša cilvēka spēja bez pārtraukuma koncentrēties ir 40-90 min. Jums ir vajadzīgas PAUZES!), tas var likt justies labāk gan darbā, kā arī enerģijas pilnam pēc draba dienas.

Izprotot sava ķermeņa uzbūvi un kā mēs esam veidoti, varam palīdzēt sakārtot darba vietu un darba dienu tā, lai tā nenodarītu sev pašam pāri.

Cena norādīta grupai līdz 10 personām
Cenas norādītas bez PVN

No 200 EUR
Ievads zero waste dzīvesveidā
Šobrīd ļoti daudz dzirdētais termins zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveids izklausās ļoti neērts un radikāls. Bet tāds tas nebūt nav, ja vien cilvēkam tiek parādīts, kā viegli un bez neērtības sajūtas nedaudz mainīt savus ikdienas paradumus. Šīs meistarklases mērķis ir mājīgā atmosfērā mainīt cilvēku prieksštatus par bezatkritumu dzīvesveidu un parādīt, ka ir iespējams ļoti vienkārši samazināt ikdienā radīto atkritumu daudzumu, nemazinot ikdienas komforta līmeni. Nodarībā tiks rādīti taustāmi piemēri, lai ikviens varētu atrast sev ērtāko veidu, kā dzīvot videi draudzīgāk.

Lekcija vada Ulla Milbreta, pirmās Zero Waist kafejnīcas Latvijā radītāja.


Lekcijas izmaksas atkarīgas no dalībnieku skaita.
Cenas norādītas bez PVN

No 200 EUR
Augu valsts uztura meistarklases
Veselīga, vienkārša un garšīga augu valsts uztura meistarklases

Uzturs mūsdienās cilvēkiem sagādā vislielākās raizes, izvērtēt katru produktu vai šis tiešām ir tas, ko mans ķermenis vēlās un vai tas ir tieši tas, kas ir nepieciešams paliek ar vien grūtāk, jo informācija ir tik daudz.

Mēs esam izdarījuši mājas darbu Jūsu vietā un esam atraduši vislabākos veidus kā pabarot savu ķermeni ar visām nepieciešamajām uzturvielām neliedzot sev ēst garšīgi un daudzveidīgi.

Ir taču tik patīkami gatavot veselīgus, gardus ēdienus.

Mūsu piedāvājumā ietilpst augu valsts, svaigēdāju ēdienu un zaļo smūtiju meistarklases, mēs Jums parādīsim kā našķoties bez grēka un kā to darīt viegli. Kā mājās glabāt ēdienu ilgākam laikam, kā parūpēties par to, lai veselīgas izvēles būtu prioritāte.

Piedāvājums ir atkarīgs no Jūsu konkrētājām vēlmēm, mākam ļoti daudz un varam vienoties par konkrēto meistarklases tēmu.


Cenas norādītas bez PVN

No 350 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.
SAZINIETIES AR MUMS
Vai zvani mums +371 28346634
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!